Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Ssangyong

Actyon , 10
Family , 5
Korando , 12
Kyron , 28
MUSSO , 12
REXTON , 28
Rodius , 3

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Ssangyong | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

26 ноем. 11:24 Автомобили , Охрид

Ssangyong Kyron 2.0XDI 4X4 facelift 2008 neuvezen

7 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
09 ноем. 16:18 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

МUSSO GRAND 2.2 e-XDi, 202 ks, 4WD

38 000 ЕУР

Година: 2023
Километража: 5 000 - 9 999
02 ноем. 06:01 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

KORANDO “Entry” 1.5t-GDi, 163ks, MT6 2WD

27 900 ЕУР

Година: 2023
Километража: 5 000 - 9 999
13 окт. 05:45 Автомобили , Скопjе , Скопје

Ssangyong Kyron 2010

5 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
16 авг. 10:11 Автомобили , Скопjе , Карпош

Ssangyong Korando 1.4

23 000 ЕУР

Година: 2020
Километража: 40 000 - 44 999
29 мај 17:19 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Ssangyong Kyron 2010

8 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 55 000 - 59 999
06 мај 17:31 Автомобили , Крушево

Ssangyong REXTON 2004

4 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
19 дек. 19:50 Автомобили , Скопjе , Петровец

SsangYong AWD Power SV270 xdi

3 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
24 ноем. 03:25 Автомобили , Кавадарци

Dzip Actyon 2007 2.0 dizel reg cela god

5 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
01 ноем. 18:22 Автомобили , Велес

Се продава SsangYong Korando 2.0

9 200 ЕУР

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
20 септ. 20:09 Автомобили , Скопjе , Аеродром

SSANGYONG REXTON 2007GOD 2.7 HDI 4X4 ODLICEN

3 750 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
07 септ. 16:55 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Ssanyong Rexton 2007 2.7 HDI 4X4 odlicen

3 950 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
15 авг. 00:34 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Ssangyong Rexton 2007 2.7 hdi 4X4 odlicen

4 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
01 авг. 13:49 Автомобили , Гостивар

Ssangyong REXTON 2.7 HDI redisign

6 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
01 авг. 13:49 Автомобили , Гостивар

Ssangyong REXTON 2.7 HDI redisign

6 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
09 јул. 01:10 Автомобили , Струга

Rexon 2.7 disel 2003

2 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
22 јун. 19:51 Автомобили , Валандово

Ssangyong Kyron

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
16 мај 20:55 Автомобили , Крива Паланка

Rexton dzip

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
02 фев. 03:59 Автомобили , Гостивар

Ssangyong Actyon 2007

Година: 2007
Километража: 20 000 - 24 999
20 јан. 14:09 Автомобили , Скопjе , Чаир

Ssangyong Korando 2.0 xrdi

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
06 дек. 18:30 Автомобили , Кавадарци

Sangyong Actyon 2007

5 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
02 авг. 21:40 Автомобили , Берово

Se prodava

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
02 авг. 18:58 Автомобили , Берово

Za delovi

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
19 мај 14:28 Автомобили , Скопjе , Скопје

Ssangyong Korando 2011

8 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 90 000 - 94 999
26 јан. 19:09 Автомобили , Струмица

Se prodava SangYong Kyron m200 xdi 2006

1 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
07 јан. 14:49 Автомобили , Тетово

ssangyong_musso

Година: 1996
Километража: 190 000 - 199 999
06 јан. 15:52 Автомобили , Радовиш

Ssangyong Rexton

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
29 дек. 09:06 Автомобили , Охрид

Ssangyong Actyon sport so defekt motor

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
06 дек. 14:49 Автомобили , Скопjе , Бутел

Se prodava Ssangyong Kyron 2.7 diesel 4x4

6 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
13 окт. 20:11 Автомобили , Крива Паланка

Prodavam avtomobil Ssangyong 2.2d

1 200 ЕУР

Година: 1994
Километража: 190 000 - 199 999
09 септ. 20:22 Автомобили , Струмица , Босилово

Ssangyong Rexton -05

1 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
03 јун. 16:53 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Ssangyong Kyron Mozna zamena

4 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
13 фев. 15:28 Автомобили , Тетово

SSANGYONG KYRON M200xdi 4x4

9 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 60 000 - 64 999
27 јан. 14:09 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Jeep Shuanghuan CEO 4Х4

3 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
29 дек. 13:29 Автомобили , Скопjе , Карпош

Ssangyong Kyron -09

4 990 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
26 дек. 21:13 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Shuanghuan Ceo odlicna sostojba

3 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
17 дек. 00:36 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Ssangyong Ceo Dzip 4x4

3 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
13 ноем. 01:07 Автомобили , Гостивар

Ssanfyong Rexton

Година: 2007
Километража: 20 000 - 24 999
19 окт. 12:15 Автомобили , Куманово

Ssangyong Kyron 2.0hdi

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
24 септ. 15:42 Автомобили , Скопjе , Аеродром

SSanyong Action 2.3 disel -07

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
16 септ. 20:21 Автомобили , Тетово , Теарце

Ssangyony Actyon

6 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
16 септ. 19:01 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Ssangyong Ceo Dzip 4x4

3 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
30 авг. 10:42 Автомобили , Тетово , Теарце

Ssangyong

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
16 авг. 14:23 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Ssangyong Ceo Dzip 4x4

3 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
12 авг. 20:56 Автомобили , Дебар

Ssangyong Rexton

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
24 јун. 18:00 Автомобили , Скопjе , Карпош

Ssangyong Kyron

4 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
24 јун. 17:48 Автомобили , Скопjе , Карпош

Ssangyong Kyron

4 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
22 јун. 19:17 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Ssangyong Dzip 4x4 Ssangyong Ceo

4 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
26 мај 18:17 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Dzip Ssangyong Ceo

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
18 мај 01:13 Автомобили , Тетово

Ssangyong Actyon xhip

7 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Ssangyong | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации