Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Штип

Alfa Romeo , 18
Audi , 143
BMW , 102
Cadillac , 1
Chevrolet , 10
Chrysler , 3
Citroën , 59
Dacia , 4
Daewoo , 23
Fiat , 77
Ford , 121
Honda , 12
Hummer , 1
Hyundai , 29
Jaguar , 3
Jeep , 3
Kia , 18
Lada , 7
Lancia , 7
Land Rover , 11
Lexus , 2
Mazda , 14
MINI , 3
Mitsubishi , 10
Nissan , 7
NSU , 1
Opel , 168
Peugeot , 122
Porsche , 4
Renault , 86
Rover , 7
Saab , 1
Seat , 89
Škoda , 21
Smart , 6
Ssangyong , 1
Suzuki , 6
Toyota , 32
Volvo , 3
Yugo , 17
Zastava , 19

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор , по категорија Автомобили , или по локација Штип , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!


Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Штип или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

07 мар. 11:58
Linku:
,

PORSCHE PANAMERA -12

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
07 мар. 09:52
Linku:
,

BMW 118D SOCUVANO REGISTRIRANO ODLICNO

4 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
07 мар. 14:13
Linku:
,

Audi A6 Avant 3.0 TDI quattro 180 kW 245PS -11

13 990 ЕУР

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999

Денес 01:26 ,

Seat Altea XL 2.0 Tdi 140 ks

8 100 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 00:27 ,

BMW 320

7 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 00:09 ,

VW PASSAT 2.0

13 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 95 000 - 99 999
Вчера 22:57 ,

AUDI A4 2.0 OD NOVITE MODELI

4 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 0 - 4 999
Вчера 21:49 ,

Audi A6 tdi Quatro -06

5 300 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 19:28 ,

BMW 320

7 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 19:05 ,

FORD MONDEO 2.2 TDCI

3 450 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 13:46 ,

BMW E46 320D -01 ODLICNA SOSTOJBA PALI VOZI

2 650 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 13:31 ,

VW Passat

11 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 13:08 ,

Mazda 626

1 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 12:38 ,

Opel Meriva -04

2 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 11:52
Linku:
,

VW Golf MK7.5 Highline DSG 150hp 2.0 TDI 2017/18

19 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 200 000 - 249 999
07 мар. 21:47 ,

Audi A8 4.0

12 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
07 мар. 20:47 ,

BMW 530D

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
07 мар. 19:42 ,

Seat Toledo 1.9 TDI so komplet taxi licen

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
07 мар. 19:24 ,

FORD MONDEO 2.0 120 kW

7 300 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
07 мар. 19:10 ,

Mercedes-Benz A 180 CDI

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 20 000 - 24 999
07 мар. 17:14 ,

SEAT ALTEA 2.0 tdi 140 ks DSG

4 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
07 мар. 14:13
Linku:
,

Audi A6 Avant 3.0 TDI quattro 180 kW 245PS -11

13 990 ЕУР

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
07 мар. 13:44 ,

Audi Q7 3.0 240hp

17 000 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
07 мар. 13:14 ,

VW POLO 1.4TDI --2008g

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
07 мар. 12:53 ,

VW Polo -08

3 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
07 мар. 12:33 ,

Golf 5 GT 2.0 tdi (103kw)

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
07 мар. 12:32 ,

Citroen C3

2 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
07 мар. 11:58
Linku:
,

PORSCHE PANAMERA -12

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
07 мар. 11:35 ,

Pasat 2007 TDI EXSTRA CENA

222 МКД

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
07 мар. 11:19 ,

Audi A6 -12

16 500 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
07 мар. 09:52
Linku:
,

BMW 118D SOCUVANO REGISTRIRANO ODLICNO

4 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
07 мар. 04:32 ,

VW POLO 1.4 TDI

1 650 ЕУР

Година: 1998
Километража: 0 - 4 999
07 мар. 00:36 ,

BMW 530

6 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
06 мар. 23:06 ,

Ford Focus -07

2 799 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
06 мар. 15:39 ,

Mercedes Benz E220

4 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
06 мар. 15:04 ,

Mini Cooper Cabrio

9 000 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
06 мар. 14:24 Претпријатие ,

Mercedes-Benz E 220 cdi

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
06 мар. 14:24 ,

Mercedes-Benz E 220

3 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 300 000 - 349 999
06 мар. 11:20 ,

Opel Astra bertone

2 850 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
05 мар. 10:25 ,

Prodavam

2 700 ЕУР

Година: 2012
Километража: 100 000 - 109 999
04 мар. 19:54 ,

Peugeot 5008 1.6hdi avt

1 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
03 мар. 15:23
Linku:
,

VW GOLF 7 1.6tdi -16 HIGHLINE

11 800 ЕУР

Година: 2016
Километража: 140 000 - 149 999
02 мар. 19:02 Претпријатие ,

FORD FIESTA VAN (TOVARNA) 1.4 TDCI 50 KW 2010 godina

3 950 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
28 фев. 03:42 Претпријатие ,

Ford Kuga - 2.0TDCi , 140ks - 12

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
26 фев. 16:48 Претпријатие ,

CITROEN JUMPY 1.6 Dizel 66 KW 2008 Godina

6 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
24 фев. 15:12 Претпријатие ,

Opel Corsa 1.2 Benzinec 51 KW 2017 Godina

8 700 ЕУР

Година: 2017
Километража: 45 000 - 49 999
23 фев. 11:02 ,

Audi A4

4 100 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
22 фев. 17:44 Претпријатие ,

VW GOLF VII 1.6 TDI 77 KW 2015 Godina

8 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 250 000 - 299 999
22 фев. 16:21 , ,

BMW X3 xDrive30d 211hp

4 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 120 000 - 129 999
22 фев. 15:55 ,

Se prodava bmw 320d 2000 godina

1 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
22 фев. 11:53 ,

950 EVRA- NE E FIKSNA!!

Година: 1996
Километража: 120 000 - 129 999
21 фев. 21:14 ,

Audi a6

5 100 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!

Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.


Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.


Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.


Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!


Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мк

Доколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Штип не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.


Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.


Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."


Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации