Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Штип

BMW , 3
Opel , 1
Rover , 1
Ford , 1
MG , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Golf,по категорија Автомобили,или по локација Штип , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Golf | Сите | Автомобили | Штип или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 16:29
Линк
Автомобили , Штип

VW Golf 6 1.6 TDI 105ks

6 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
28 септ. 19:23
Линк
Автомобили , Штип

VW Golf VI 2010

7 250 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
25 авг. 19:18 Автомобили , Штип

Kola karavan

5 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
28 апр. 08:06 Автомобили , Штип

golf 6

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
14 апр. 01:06 Автомобили , Штип

Golf3 tdi 66Kw

1 100 ЕУР

Година: 1998
Километража: 0 - 4 999
12 апр. 16:13 Автомобили , Штип

Bmw 118d

4 650 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
16 фев. 16:46 Претпријатие Автомобили , Штип

VW Golf 6 1.6 TDI 77kw 2009

7 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
14 фев. 14:16 Автомобили , Штип

VW Golf 7 1.6 2014 Comfortline

Година: 2014
Километража: 130 000 - 139 999
25 ноем. 19:31 Автомобили , Штип

VW Golf 7 1.6tdi r-line

10 700 ЕУР

Година: 2013
Километража: 130 000 - 139 999
28 окт. 07:11 Автомобили , Штип

VW Golf 2009 dizel

7 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
25 окт. 23:12 Автомобили , Штип

golf karavan 3 (1999)

1 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999
21 окт. 17:52 Автомобили , Штип

VW Golf 7 1.6tdi r-line

11 450 ЕУР

Година: 2013
Километража: 130 000 - 139 999
22 септ. 02:35 Автомобили , Штип , Карбинци

Golf 4

23 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
22 септ. 02:31 Автомобили , Штип , Карбинци

Golf 4

22 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
19 септ. 19:26 Автомобили , Штип

VW Volkswagen Golf TDI

8 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
17 авг. 13:20 Автомобили , Штип

VW Golf 6 2009

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
11 авг. 16:21 Автомобили , Штип

Se prodava

6 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
15 јул. 11:44 Автомобили , Штип

VW GOLF 5 klimatronik 1.9 full oprema

4 200 МКД

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
09 јул. 00:10 Автомобили , Штип

VW Golf 4 dizel 2000

2 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 350 000 - 399 999
21 апр. 00:01 Автомобили , Штип

VW Golf variant 1.9tdi

4 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
09 апр. 18:08 Автомобили , Штип

VW Golf mk7.5 highline dsg 150hp 2.0 tdi 2017/18

19 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 200 000 - 249 999
07 апр. 20:38 Автомобили , Штип

PRODAVAM GOLF 5 1.9 TDI 3700 EUR

3 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
03 мар. 15:23 Автомобили , Штип

VW GOLF 7 1.6tdi -16 HIGHLINE

11 800 ЕУР

Година: 2016
Километража: 140 000 - 149 999
28 септ. 13:47 Претпријатие Автомобили , Штип

VW Golf 2.0 tdi -10

6 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 20 000 - 24 999
17 септ. 17:26 Автомобили , Штип

Hitno

3 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
22 авг. 22:49 Автомобили , Штип

Golf 4

2 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
21 јул. 23:06 Автомобили , Штип

VW Beetle Buba Benzin Kabrio

5 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
03 јул. 14:36 Претпријатие Автомобили , Штип

VVW GOLF VI 2.0 TDI 10 KW -09

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
01 јул. 08:55 Автомобили , Штип

VW Golf 6 1.6tdi Higtline 86000km

7 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 80 000 - 84 999
18 јун. 16:31 Автомобили , Штип

Golf 5

4 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
23 мај 20:04 Автомобили , Штип

VW Golf 4

3 100 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
08 мај 21:03 Автомобили , Штип

Golf 4

2 200 МКД

Година: 1999
Километража: 140 000 - 149 999
18 апр. 18:46 Автомобили , Штип

Golf 1 benzin 1.3 900eur

900 ЕУР

Година: 1980
Километража: 130 000 - 139 999
21 мар. 13:16 Автомобили , Штип

VW Golf 6 2tdi

6 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 20 000 - 24 999
14 мар. 08:28 Автомобили , Штип

VW GOLF 1.9TDI 77KW

4 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
26 фев. 10:43 Автомобили , Штип

VW Golf 5 -06

5 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
23 фев. 14:06 Автомобили , Штип

VW Golf 6 2.0 TDI 110HP -09

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
15 јан. 17:08 Автомобили , Штип

VW GOLF 6

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
15 јан. 15:40 Автомобили , Штип

VW Golf

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
18 дек. 07:46 Автомобили , Штип

VW Golf 3

1 600 ЕУР

Година: 1995
Километража: 160 000 - 169 999
08 окт. 15:17 Автомобили , Штип

VW GOLF 4 TDI 116 KS 6 BRZINI -00

3 650 ЕУР

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999
19 септ. 12:31 Автомобили , Штип

VW Golf 5

3 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
23 авг. 12:03 Автомобили , Штип

VW GOLF itno

4 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
17 авг. 11:44 Автомобили , Штип

VW GOLF

3 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
02 авг. 00:27 Автомобили , Штип

VW Golf 3

1 500 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
31 јул. 12:58 Автомобили , Штип

Ford Escort

900 ЕУР

Година: 1996
Километража: 15 000 - 19 999
30 јул. 21:50 Автомобили , Штип

VW Golf Vll 1.6tdi

20 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 30 000 - 34 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Golf | Сите | Автомобили | Штип не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

Golf 7 golf Golf 4 Golf golf golf 5 GOLF 5 golf 4 Golf Golf 7

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации