Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Штип

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Golf 3,по категорија Автомобили,или по локација Штип , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Golf 3 | Сите | Автомобили | Штип или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

25 окт. 23:12 Автомобили , Штип

golf karavan 3 (1999)

1 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999
18 дек. 07:46 Автомобили , Штип

VW Golf 3

1 600 ЕУР

Година: 1995
Километража: 160 000 - 169 999
02 авг. 00:27 Автомобили , Штип

VW Golf 3

1 500 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
12 окт. 21:46 Автомобили , Штип

GOLF VII 1.6 tDI

11 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
01 авг. 20:31 Автомобили , Штип

VW Golf 3 TDI 81kw 110kc

2 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
30 јул. 00:32 Автомобили , Штип

VW Golf 3 TDI 1.9. 66kw

2 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
14 мар. 08:39 Автомобили , Штип

VW Golf 3 1.8 benzin a test plin

650 ЕУР Намалена цена

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
11 ноем. 22:23 Автомобили , Штип

VW GOLF 3 1.9TDI SO FUL OPREMA

1 350 ЕУР

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
13 септ. 21:21 Автомобили , Штип

VW GOLF 3 TDI

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
09 јул. 22:21 Автомобили , Штип

VW Golf 3 1.9TDI

2 200 ЕУР

Година: 1996
Километража: 170 000 - 179 999
30 јун. 23:27 Автомобили , Штип

VW Golf 3

Година: 1993
Километража: 150 000 - 159 999
23 мај 13:23 Автомобили , Штип

VW Golf 3

1 100 ЕУР

Година: 1993
Километража: 20 000 - 24 999
25 мар. 17:27 Автомобили , Штип

VW Golf 3 TDI 1.9

2 000 ЕУР

Година: 1986
Километража: 200 000 - 249 999
21 мар. 18:02 Автомобили , Штип

VW Golf 4 registriran do juli

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
22 ноем. 04:36 Автомобили , Штип

VW Golf 3 1.9GT TDI -95

1 350 ЕУР

Година: 1995
Километража: 0 - 4 999
25 авг. 21:28 Автомобили , Штип

VW Golf 3 -93 odlicna sostojba

Година: 1993
Километража: 190 000 - 199 999
18 мар. 22:46 Автомобили , Штип

VW Golf III 1,9 TDI -97

1 800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
17 мар. 17:01 Автомобили , Штип

VW GOLF 7 1.6TDI BLUE MOTION 18000KM -13

15 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 15 000 - 19 999
20 фев. 22:52 Автомобили , Штип

VW GOLF 3 TD 1.9 DIZEL -93

1 400 ЕУР

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
14 јан. 16:54 Автомобили , Штип , Карбинци

VW Golf 3 1.9 TDI -96 110KS

2 000 ЕУР

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
30 ноем. 22:48 Автомобили , Штип

VW Golf -97

2 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 0 - 4 999
22 авг. 21:33 Автомобили , Штип

VW GOLF 3 1.9 TDI -97

2 650 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
20 авг. 20:24 Автомобили , Штип

VW Golf 3 -97

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
09 јул. 14:37 Автомобили , Штип

VW Golf 3 -96

1 800 ЕУР Намалена цена

Година: 1996
Километража: 190 000 - 199 999
21 мај 11:33 Автомобили , Штип , Карбинци

VW Golf 3 moze i zamena so moja doplata -95

1 000 ЕУР

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
16 мар. 23:07 Автомобили , Штип

VW Golf 3 1.9tdi 110ks -96

1 900 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Golf 3 | Сите | Автомобили | Штип не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

golf 3 golf 3 Golf 3 golf 3 golf 3 Golf 3 Golf 3 golf 3 Golf 3 golf 3

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации