Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Штип

Opel , 74
Jeep , 1
Seat , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Opel astra,по категорија Автомобили,или по локација Штип , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!



Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Opel astra | Сите | Автомобили | Штип или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

02 јун. 19:45 ,

OPEL ASTRA H GTC 1.7 101ks 2007G (Registrirana do Maj 2022)

3 849 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
02 јун. 19:32 ,

Opel Astra H gtc 1.7 101ks 2007 registrirana

3 849 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
19 апр. 20:11 ,

Opel Astra G karavan

2 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
28 ноем. 11:20 ,

Opel Astra bertone

2 850 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
01 ноем. 13:39 ,

Opel Astra 1.7 CDTI H 100ks

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
26 окт. 00:53 ,

Opel Astra dizel 2005 itno

Година: 2005
Километража: 20 000 - 24 999
16 мај 13:05 ,

Opel Astra 1.9 dizel 2006

1 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
08 мај 01:58 ,

Opel Astra 1994 registrirana

600 ЕУР

Година: 1994
Километража: 300 000 - 349 999
09 фев. 16:37 ,

Opel Astra H

2 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
02 јан. 17:47 ,

Se prodava Sefriolet Aveo i Opel Astra

1 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
28 дек. 13:49 ,

Opel Astra H 1.3 90hp vo odlicna sostojba

3 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
08 ноем. 08:02 ,

Opel astra f 1.6

550 ЕУР

Година: 1993
Километража: 40 000 - 44 999
16 јун. 10:13 ,

Opel Astra 1.7 CDTI

3 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
03 јун. 16:08 ,

OPEL ASTRA BERTONE

3 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
10 мај 10:23 ,

OPEL ASTRA GTC 1.7 CDTI 101 KS COSMO FABRICNA NAVI

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
04 мај 21:50 ,

Opel Astra 1.7 CDTI

3 100 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
12 мар. 20:45 ,

Opel Astra Cosmo 1.4 140 ks vo odlicna sostojba

8 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 90 000 - 94 999
05 окт. 13:46 ,

OPEL ASTRA

1 400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
03 окт. 01:28 ,

Opel Astra h 1.7 cdti -08 125hp

4 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
21 авг. 22:08 ,

Opel Astra 1.7

2 100 ЕУР

Година: 2001
Километража: 20 000 - 24 999
20 авг. 13:00 ,

Opel Astra 1.7 tdi

1 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 130 000 - 139 999
12 авг. 18:04 ,

OPEL ASTRA GTC 1.7 ISUZU 101 ks

3 750 МКД

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
06 авг. 22:28 ,

Opel Astra Cabrio 1.9 102kw

4 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
06 авг. 18:07 ,

Opel Astra Essenttia

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
16 јул. 22:22 ,

Opel Astra Cosmo 1.4 140 ks

8 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 85 000 - 89 999
03 јун. 14:15 ,

Opel Astra 1.7

3 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
15 апр. 14:09 ,

Opel Astra 1.7cdti 74kw 101ks -07

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
22 мар. 21:25 ,

Opel Astra enjoy -10 Itno

5 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
19 јан. 21:11 ,

Opel Astra G

1 900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
24 окт. 16:56 ,

Opel Astra

550 ЕУР

Година: 1992
Километража: 150 000 - 159 999
27 септ. 14:37 ,

Opel Astra g caravan

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
03 септ. 00:42 ,

OPEL Astra 1.7 CDTI

3 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
23 јун. 17:37 ,

OPEL ASTRA 1.7 74kw 101ks

3 550 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
06 јун. 16:29 ,

OPEL ASTRA 1.7 CDTI

4 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
17 апр. 01:34 ,

OPEL ASTRA 1.7 74kw 101ks 2006g

3 749 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
16 апр. 22:10 ,

OPEL ASTRA 1.7 74kw 101ks

3 749 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
27 фев. 01:26 ,

Opel Astra Cabrio CDTI 1.9

6 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
17 фев. 20:11 ,

Opel Astra so pominati 58.000 km ITNO

3 499 ЕУР

Година: 2011
Километража: 55 000 - 59 999
31 дек. 16:18 ,

Opel Astra

2 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
30 окт. 18:36 ,

Opel Astra H mozno e i zamena

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
14 окт. 03:31 ,

OPEL ASTRA KARAVAN 1.7

1 900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
04 окт. 13:44 ,

Opel Astra 1.7d

1 000 ЕУР

Година: 1993
Километража: 300 000 - 349 999
09 септ. 21:28 ,

Opel Astra 1.9 CDTI 110 KW

4 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
08 септ. 12:52 ,

Opel Astra

2 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
04 авг. 11:57 ,

Opel Astra 1.7DTI ISUZU MOTOR

2 950 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
12 јун. 08:18 ,

Opel Astra 1.6 Cabrio

Година: 1994
Километража: 140 000 - 149 999
22 мај 10:49 ,

Opel Astra H 1.9 CDTI 150HP 6 brzini

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
05 апр. 20:25 ,

Opel Astra

2 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 0 - 4 999
15 фев. 18:31 ,

Opel Astra 1.7 opc ekstra

5 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
22 јан. 23:24 ,

Opel Astra 1.7 D

1 200 ЕУР

Година: 1993
Километража: 250 000 - 299 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.



Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.



Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.



Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!




Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мк



Доколку за Вашето пребарување Opel astra | Сите | Автомобили | Штип не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.



Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.



Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."



Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!



Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации