Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Штип

Opel , 2
Peugeot , 1
Renault , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Polo,по категорија Автомобили,или по локација Штип , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Polo | Сите | Автомобили | Штип или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

30 јун. 11:52 ,

Polo 1995 vo dobra sostojba

800 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
26 мај 16:55 ,

VW Polo 1.2

2 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 0 - 4 999
20 јан. 20:40 ,

VW Polo benzin i plin 1995

1 000 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
21 дек. 13:12 ,

VW Polo vo odlicna sostojba

2 650 ЕУР

Година: 2002
Километража: 60 000 - 64 999
30 ноем. 18:02 ,

VW Polo 1.2 2010 Euro 5 44kw

4 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
29 ноем. 04:32 ,

VW Polo 1.4 tdi 1998

1 650 ЕУР

Година: 1998
Километража: 0 - 4 999
03 септ. 16:23 ,

VW Polo 1.9 TDI 74kW 2002

2 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
07 јун. 13:03 ,

VW Polo 1.2 benzin 2011

4 400 ЕУР

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
02 јун. 11:47 ,

VW Fox 1.4 2005

2 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
27 мај 12:09 ,

VW Polo 1.6 TDI highline 2010

5 350 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
08 септ. 00:27 ,

Prodava Wv Polo Clasik

750 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
22 апр. 23:59 ,

Polo 1.9TDI variant

1 600 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
29 фев. 23:42 ,

VW POLO 1.4 TDI SPORT

3 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
17 фев. 21:41 , ,

RENAULT SCENIK -97

1 100 ЕУР

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
03 септ. 21:47 ,

VW Polo 1.9sdi

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
10 авг. 11:54 ,

VW POLO

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
07 јун. 09:43 ,

Polo

70 000 МКД

Година: 1999
Километража: 100 000 - 109 999
17 мар. 18:22 ,

VW Polo

600 ЕУР

Година: 1997
Километража: 20 000 - 24 999
15 фев. 12:47 ,

VW Polo vo odlicna sostojba

1 400 ЕУР

Година: 1997
Километража: 20 000 - 24 999
23 јан. 21:09 ,

VW POLO 1.6 TDI KAKO NOVA STAKLOO

6 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 80 000 - 84 999
04 ноем. 10:22 ,

VW Polo super kolice

3 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 20 000 - 24 999
12 авг. 23:38 ,

VW Polo

900 ЕУР

Година: 1996
Километража: 160 000 - 169 999
10 јун. 14:49 ,

VW POLO 1.4 BENZIN

2 690 ЕУР

Година: 2002
Километража: 150 000 - 159 999
10 јан. 17:32 ,

VW POLO

2 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
27 дек. 13:25 ,

VW Polo 1.6 fox

1 200 ЕУР

Година: 1997
Километража: 140 000 - 149 999
19 дек. 10:40 ,

VW POLO

2 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 130 000 - 139 999
21 окт. 10:30 ,

VW POLO 1.4 TDI EKONOMICNO UNIKAT BEZ ZABELESKI

3 990 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
16 септ. 14:49 ,

VW POLO 1.4 TDI FULL OPREMA!

Година: 2002
Километража: 25 000 - 29 999
03 септ. 12:37 ,

VW Polo Classic

1 450 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
29 авг. 09:43 ,

VW Polo 1.4 benzin

1 100 ЕУР

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
18 авг. 21:37 ,

VW POLO 1.0 MOZNA E I ZAMENA SO MOJA DOPLATA

1 350 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
19 јун. 21:57 ,

VW Polo 1.9sdi full oprema itno

1 800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 15 000 - 19 999
08 мај 04:58 , ,

VW Polo

2 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 150 000 - 159 999
24 апр. 12:40 ,

VW POLO 1.0 MOZNA E I ZAMENA SO MOJA DOPLATA

1 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
09 апр. 17:24 ,

VW POLO 1.2 BENZIN

2 650 ЕУР

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
30 окт. 20:33 ,

VW POLO TDI -04

3 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
28 окт. 00:54 ,

VW Polo 1.4 55kw -01

2 750 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
08 јул. 19:45 ,

VW POLO ITNO -99

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
06 мај 19:21 ,

VW Polo 1.4 plin -99

1 850 ЕУР

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
03 мај 00:38 ,

VW Polo -99

Година: 1999
Километража: 140 000 - 149 999
02 мај 19:13 ,

VW Polo -99

Година: 1999
Километража: 140 000 - 149 999
13 апр. 14:55 ,

VW Polo -97

1 000 ЕУР Намалена цена

Година: 1997
Километража: 140 000 - 149 999
04 апр. 10:20 ,

VW Polo 1.4 TDI -06

4 690 ЕУР

Година: 2006
Километража: 100 000 - 109 999
20 дек. 07:45 ,

VW Polo -97

1 200 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
18 дек. 14:55 ,

VW Polo 1.0 -93

600 ЕУР

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
24 ноем. 16:28 ,

VW POLO 1.9 SDI -99

1 900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
19 ноем. 16:11 ,

VW Polo -97

1 700 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
14 ноем. 12:54 ,

Opel Astra -96

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
16 окт. 14:59 ,

VW Polo 1.4 TDI TREND LINE -05

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Polo | Сите | Автомобили | Штип не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации