Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Штип

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор bmw 320 , по категорија Автомобили , или по локација Штип , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!


Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: bmw 320 | Сите | Автомобили | Штип или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
 • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
 • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


Вчера 16:48 Претпријатие ,

CITROEN JUMPY 1.6 Dizel 66 KW 2008 Godina

6 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
25 фев. 14:24 Претпријатие ,

Mercedes-Benz E 220 cdi

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
24 фев. 15:33 Претпријатие ,

FIAT PANDA 1.2 Benzinec 55 KW 2017 Godina

6 700 ЕУР

Година: 2017
Километража: 45 000 - 49 999
24 фев. 15:12 Претпријатие ,

Opel Corsa 1.2 Benzinec 51 KW 2017 Godina

8 700 ЕУР

Година: 2017
Километража: 45 000 - 49 999
22 фев. 17:44 Претпријатие ,

VW GOLF VII 1.6 TDI 77 KW 2015 Godina

8 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 250 000 - 299 999
18 фев. 14:16 Претпријатие ,

VW GOLF 6 2.0 TDI 81 KW -10

7 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
12 фев. 13:55 Претпријатие ,

SEAT LEON 1.6 Disel 81KW -14

9 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 250 000 - 299 999
11 фев. 20:06 Претпријатие ,

SEAT LEON 1.6 TDI Style 77 KW 2013 GODINA

8 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
11 фев. 19:25 Претпријатие ,

BMW 118d 105 KW 2012 godina

10 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
10 фев. 19:27 Претпријатие ,

VW PASSAT CC 2.0 TDI BlueMotion 103 KW 2010 GODINA

9 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!

Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.


Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.


Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.


Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!


Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мк

Доколку за Вашето пребарување bmw 320 | Сите | Автомобили | Штип не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.


Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.


Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."


Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


 • Bmw 320 во категорија Автомобили
 • Bmw 320 во категорија Автомобили
 • Bmw 320 во категорија Автомобили
 • BMW 320 во категорија Автомобили
 • Bmw 320 во категорија Автомобили
 • Bmw 320 во категорија Автомобили
 • Bmw 320 во категорија Автомобили
 • Bmw 320 во категорија Автомобили
 • bmw 320 во категорија Автомобили
 • Bmw 320 во категорија Автомобили

Кон почеток