Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Штип

Opel , 43
Renault , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор corsa,по категорија Автомобили,или по локација Штип , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: corsa | Сите | Автомобили | Штип или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

31 авг. 14:20 ,

Opel Corsa VAN

2 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 350 000 - 399 999
05 јул. 03:51 ,

Se prodava

1 400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
21 апр. 21:57 ,

Opel Corsa 1.3 cdti 2005

2 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
07 апр. 15:45 Претпријатие ,

Opel Corsa 1.3 CDTI 55kw 2007

3 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
24 фев. 15:12 Претпријатие ,

Opel Corsa 1.2 Benzinec 51 KW 2017 Godina

8 700 ЕУР

Година: 2017
Километража: 45 000 - 49 999
13 фев. 01:44 ,

Се продава Opel Corsa 1.0 1997 god

1 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 5 000 - 9 999
03 дек. 13:46 Претпријатие ,

OPEL CORSA 1.3 TDCI 55 KW 75KS -08

3 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
20 авг. 07:38 ,

Opel Corsa 1,7 CDTI

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
16 јул. 10:09 ,

Opel Corsa -98

900 ЕУР

Година: 1998
Километража: 85 000 - 89 999
26 фев. 16:00 ,

Opel Corsa 1.0

3 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
17 фев. 21:41 , ,

RENAULT SCENIK -97

1 100 ЕУР

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
05 фев. 20:46 ,

Opel Corsa -07

3 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
25 јан. 16:15 ,

Opel Corsa

2 450 ЕУР

Година: 2004
Километража: 110 000 - 119 999
14 окт. 09:19 ,

Opel Corsa

1 699 ЕУР

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
06 јун. 18:29 ,

Opel Corsa 1.0

3 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
18 фев. 22:05 ,

OPEL CORSA 1.3CDTI

6 400 ЕУР

Година: 2013
Километража: 130 000 - 139 999
09 дек. 17:09 ,

OPEL CORSA 1.3cdti

Година: 2013
Километража: 120 000 - 129 999
04 дек. 08:28 ,

Opel Corsa 1.3cdti 51kw

3 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
16 апр. 12:24 ,

Opel Corsa 1.5 d isuzu

65 000 МКД

Година: 1995
Километража: 0 - 4 999
28 фев. 15:31 ,

OPEL CORSA 1.3 CDTI Ecoflex EXTRA VOZILO

3 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
06 фев. 22:13 ,

OPEL CORSA 1.3 CDTI Ecoflex EXTRA VOZILO

4 550 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
20 јан. 20:19 ,

OPEL CORSA 1.0 BENZIN PLIN

2 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999
15 окт. 22:45 ,

Opel Corsa uvoz od Germanija

3 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
01 окт. 09:00 ,

OPEL CORSA 1.7 DIZEL SERVISIRANA! REGISTIRANA

2 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
24 јул. 21:35 ,

Opel Corsa 1.0

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999
24 јул. 12:48 ,

Opel Corsa

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
09 мај 17:08 ,

OPEL CORSA 1.4

1 400 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
04 мај 15:05 ,

VW Sharan NAJEVTINO itno

2 800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
29 мар. 18:43 ,

Opel Corsa 1.2 staklo

1 700 ЕУР

Година: 1996
Километража: 100 000 - 109 999
03 дек. 20:22 ,

Opel Corsa benznin-plin

Година: 2003
Километража: 10 000 - 14 999
06 ноем. 14:26 ,

Opel Corsa -93

Година: 1993
Километража: 250 000 - 299 999
08 септ. 18:47 ,

Opel Corsa -95

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
14 јул. 00:23 ,

Opel Corsa -97

1 050 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
19 мај 15:21 ,

Opel Corsa 1,0 ne uvezuvana -04

1 750 ЕУР

Година: 2004
Километража: 90 000 - 94 999
19 апр. 15:37 ,

Opel Corsa c 1.7dti full klima -01

2 550 ЕУР

Година: 2001
Километража: 140 000 - 149 999
13 фев. 01:02 ,

Opel Corsa -01

3 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 140 000 - 149 999
08 јан. 21:05 ,

Opel Corsa -94

730 ЕУР

Година: 1994
Километража: 0 - 4 999
07 ноем. 13:29 ,

OPEL CORSA 1.7 DTI ISUZU PERFEKTNA BEZ ZABELESKI

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
14 окт. 18:55 ,

Opel Corsa C 1.3 cdti -04

2 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
13 окт. 22:58 ,

Opel Corsa -98

1 550 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
25 септ. 09:52 ,

Opel Corsa 1.2 Euro 4 -05 EXTRA

2 850 ЕУР

Година: 2005
Километража: 95 000 - 99 999
06 јун. 23:36 ,

Opel Corsa -01 itno

2 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 150 000 - 159 999
15 мај 21:37 ,

VW POLO CLASSIC 1.9 SDI -00 mozna e zamena

2 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
01 апр. 08:20 ,

Opel Corsa c -04

2 950 ЕУР

Година: 2004
Километража: 120 000 - 129 999
17 фев. 16:13 , ,

Opel Corsa 1.4 -00

Година: 2000
Километража: 130 000 - 139 999
17 фев. 15:35 ,

OPEL CORSA 1.7 DIZEL ISUZU KLIMA reg cela god-00

2 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување corsa | Сите | Автомобили | Штип не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • corsa во категорија Автомобили | VW Volkswagen | Polo
  • Corsa во категорија Автомобили | Smart | ForTwo
  • Corsa во категорија Автомобили | Peugeot
  • Corsa во категорија Бродови и Водни скутери
  • corsa во категорија Автомобили | Zastava | 101
  • Corsa во категорија Автомобили | Renault | Clio
  • Corsa во категорија Возила
  • corsa во категорија Автомобили | Opel | Astra
  • corsa во категорија Автомобили | Renault | Megane
  • Corsa во категорија Гуми и Бандажи

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации