Македонски | Shqip | English |

Jeep | Струга | Возила | Автомобили

Jeep , 4
Hyundai , 1
Nissan , 1
Peugeot , 1
09 јул. 15:21 ,

Jeep Compass 2.2 crd

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
19 дек. 18:59 ,

Jeep Grand Cherokee 3.0 CRD 160kw -05

7 590 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
07 септ. 19:30 ,

Mercedes Benz E270 -03

5 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
20 септ. 20:28 ,

Jeep Nissan Patrol 3.3t off road

6 000 ЕУР

Година: 1987
Километража: 180 000 - 189 999
25 мар. 19:21 ,

JEEP COMPASS 4X4

8 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
05 апр. 15:41 ,

Jeep Hyundai Galloper 2.5td 4x4

3 700 ЕУР

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
20 окт. 14:55 ,

Jeep Grand Cherokee 3.1 -01 vo dobra sostojba

5 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 160 000 - 169 999
01 мај 11:35 ,

Peugeot 206 -01

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999

  • Jeep во категорија Автомобили
  • jeep во категорија Автомобили
  • Jeep во категорија Автомобили
  • jeep во категорија Автомобили
  • Jeep во категорија Возила
  • jeep во категорија Автомобили
  • Jeep во категорија Автомобили
  • Jeep во категорија Со четири тркала/ATV
  • Jeep во категорија Возила
  • Jeep во категорија Моторцикли (над 50cc)

Кон почеток