Македонски | Shqip | English |

Audi a4 | Струмица | Возила | Автомобили

Audi , 66
25 септ. 21:40 ,

AUDI A4 2.0 Multitronic

11 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
24 септ. 03:47 ,

Audi A4 vo odlicna sostojba

2 350 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
25 мај 01:30 ,

Audi A4 1.9 TDI 131 HP

4 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
13 мај 11:41 , ,

Audi A4 moze zamena za motor nad 600cc

1 500 ЕУР

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
17 окт. 20:02 ,

Audi A4 2.0 TDI S-line -10

9 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 120 000 - 129 999
01 септ. 17:29 ,

Audi A4

10 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 120 000 - 129 999
24 авг. 20:35 ,

Audi A4 2.0. TDI 143 ks

10 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 120 000 - 129 999
15 авг. 15:32 ,

Audi A4

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
27 јул. 22:23 ,

Audi A4

11 400 ЕУР

Година: 2010
Километража: 120 000 - 129 999
10 јун. 18:33 , ,

Audi A4

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
06 јун. 21:30 ,

Audi A4 2.5 tdi

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
01 апр. 23:18 , ,

Audi A4

2 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
13 мар. 10:44 ,

Audi A4

1 000 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 0 - 4 999
12 мар. 22:59 ,

Audi A4 1.6

1 550 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
26 фев. 10:15 ,

Audi A4

1 200 ЕУР

Година: 1997
Километража: 0 - 4 999
02 дек. 14:39 ,

Audi A4 2.7 TDi tipronic

9 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
12 јул. 16:21 ,

AUDI A4 DOBRO SOCUVANA

4 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
30 мај 11:40 ,

Audi A4 2.0 TDI

7 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
16 апр. 12:49 ,

Audi A4

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
06 мар. 12:09 , ,

Audi A4 3.0 TDI Quattro S-Line

7 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
28 дек. 07:40 ,

Audi A4

1 200 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
15 дек. 01:36 ,

Audi A4 itno na plin

1 450 ЕУР

Година: 1998
Километража: 30 000 - 34 999
21 ноем. 18:25 ,

AUDI A4 2.0TDI FULL OPREMA

15 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
01 окт. 20:58 ,

Audi A4 s-line 1.9 tdi

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
31 авг. 18:11 ,

AUDI A4 2.0 TDI 140 KS

Година: 2005
Километража: 300 000 - 349 999
25 авг. 18:33 , ,

AUDI A4 1.9 TDI

3 950 ЕУР

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
17 авг. 22:10 ,

Audi A4 quattro 2.6 v6

1 000 ЕУР

Година: 1996
Километража: 300 000 - 349 999
26 јул. 14:10 ,

Audi A4 2.5 2002

4 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
20 мај 22:19 ,

Audi A4

6 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
05 мај 09:36 ,

AUDI A4 S-LINE quattro 2.5 TDI 180KS 6 BRZINI

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
03 мај 23:15 ,

AUDI A4 S-LINE 2.5TDI quattro 6 BRZINI

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
23 апр. 20:36 ,

Audi A4 1.9 TDI S-Line

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
11 мар. 10:59 , ,

Audi A4 -00

3 600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
11 ноем. 20:46 ,

AUDI A4 -02

4 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
09 ноем. 19:04 ,

MERCEDES E 270 CDI TOP SOSTOJBA -03

7 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
02 окт. 22:12 ,

Audi A4 -99

3 100 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
19 септ. 13:37 ,

Audi A4 1.8 turbo 4x4 -97

1 750 ЕУР

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
16 септ. 16:42 ,

Audi A4 2.0 tdi ekstra socuvano -05

5 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
08 септ. 02:34 ,

Audi A4 -00

2 800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
05 септ. 17:11 ,

Audi A4 -01

3 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 150 000 - 159 999
04 септ. 17:23 ,

AUDI A4 1.9 TDI 131KS -01

5 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
31 авг. 16:14 ,

AUDI A4 1.4 -95

2 199 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
06 авг. 11:53 ,

Audi A4 -01

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
29 јун. 06:20 ,

Audi A4 Mogor 1.9 -03

3 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
16 мај 11:15 ,

Audi A4 2.0 TDI 140ks -06

5 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
16 апр. 17:01 ,

Audi A4 1.9 tdi 66 kw servisiran -96

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
08 апр. 22:16 ,

Audi A4 -03

4 150 ЕУР

Година: 2003
Километража: 25 000 - 29 999
07 апр. 08:51 ,

Audi A4 -99

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
11 мар. 17:04 ,

Audi A4 1.8T -98

1 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
02 мар. 21:17 ,

AUDI A4 S-Line 2.0 tdi 140ks DSG

6 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 85 000 - 89 999

  • Audi a4 во категорија Автомобили
  • audi a4 во категорија Автомобили
  • Audi a4 во категорија Автомобили
  • audi a4 во категорија Автомобили
  • Audi a4 во категорија Автомобили
  • Audi a4 во категорија Автомобили
  • Audi A4 во категорија Возила
  • AUDI A4 во категорија Автомобили
  • Audi A4 во категорија Автомобили
  • Audi a4 во категорија Автомобили

Кон почеток