Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Струмица

Fiat , 64
Renault , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор FIAT PUNTO,по категорија Автомобили,или по локација Струмица , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: FIAT PUNTO | Сите | Автомобили | Струмица или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

30 дек. 14:44 Автомобили , Струмица , Ново Село

Fiat Punto 1999

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
15 дек. 17:25 Автомобили , Струмица

Fiat Grande Punto 2006

3 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
05 апр. 18:57 Автомобили , Струмица

Fiat Punto 2000

1 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 120 000 - 129 999
10 авг. 20:08 Автомобили , Струмица , Босилово

FIAT PUNTO 1.2 i

1 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
29 мар. 11:38 Претпријатие Автомобили , Струмица

Fiat Grande Punto 1.3 jtd

3 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
01 мар. 14:50 Автомобили , Струмица

Fiat Punto -08

2 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
28 фев. 09:49 Претпријатие Автомобили , Струмица

FIAT PUNTO 1.9 JTD

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
02 јан. 18:39 Автомобили , Струмица

Fiat punto

1 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
23 дек. 22:50 Автомобили , Струмица

Fiat Grande Punto 1.3 dizel 6 brzini

3 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
31 окт. 13:43 Автомобили , Струмица

Fiat Grande Punto 1.4

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
13 окт. 20:18 Автомобили , Струмица , Босилово

Fiat Punto 1.2 16venti

2 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 100 000 - 109 999
28 септ. 22:04 Автомобили , Струмица , Ново Село

Fiat Grande Punto 1.4

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
21 јул. 21:58 Автомобили , Струмица

Fiat punto

1 400 ЕУР

Година: 2000
Километража: 10 000 - 14 999
17 апр. 02:36 Автомобили , Струмица , Василево

Fiat Punto van Tovarno

2 550 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
01 дек. 17:48 Автомобили , Струмица

Fiat Punto 1.9jtd -01 vo odlicna sostojba

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
30 ноем. 04:08 Автомобили , Струмица , Босилово

Fiat Punto 2 1.8 96kw -01

1 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
20 ноем. 02:55 Автомобили , Струмица

Fiat Grande Punto 1.9 JTD 2006

2 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
19 ноем. 22:54 Автомобили , Струмица

Fiat Grande Punto 1.9 JTD -06

2 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
10 ноем. 17:53 Автомобили , Струмица

Fiat Punto 1.1

800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
13 септ. 17:26 Автомобили , Струмица

Fiat Punto 1.7 Turbodiesel ZACUVANO

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
30 авг. 21:31 Автомобили , Струмица

Fiat Punto 1.6 benzin

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
22 авг. 01:04 Автомобили , Струмица

FIAT PUNTO 1.2 16v 80hp CH

2 850 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
07 авг. 01:17 Автомобили , Струмица

FIAT PUNTO -07

2 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
06 авг. 01:41 Автомобили , Струмица , Ново Село

Fiat Grande Punto 1.9 jtd

1 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
20 јул. 17:39 Автомобили , Струмица

Fiat Punto 1.2

1 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
06 јун. 21:30 Автомобили , Струмица

FIAT GRANDE PUNTO 1.9

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
24 апр. 17:47 Автомобили , Струмица , Босилово

FIAT CINQUECENTO

Година: 2001
Километража: 150 000 - 159 999
14 апр. 15:58 Автомобили , Струмица

Fiat Punto

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
22 мар. 12:16 Автомобили , Струмица , Ново Село

Fiat Punto

2 150 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
24 ноем. 10:08 Автомобили , Струмица

Fiat Grande Punto 1.3

3 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
04 ноем. 15:57 Автомобили , Струмица

Fiat Punto

600 ЕУР

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
16 септ. 14:24 Автомобили , Струмица , Босилово

Fiat Punto

650 ЕУР

Година: 1994
Километража: 140 000 - 149 999
09 септ. 00:46 Автомобили , Струмица

Fiat Punto

750 ЕУР

Година: 1997
Километража: 120 000 - 129 999
05 авг. 23:39 Автомобили , Струмица , Василево

Fiat Punto Top sostojba

2 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
29 јул. 15:42 Автомобили , Струмица

Renault Laguna

1 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 120 000 - 129 999
21 мај 19:46 Автомобили , Струмица

Fiat Punto AvtoPlac Interkom

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
19 апр. 19:39 Автомобили , Струмица

Fiat Punto

1 100 ЕУР

Година: 1998
Километража: 160 000 - 169 999
20 мар. 15:03 Автомобили , Струмица

Fiat Grande Punto 1.9

3 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
11 мар. 12:51 Автомобили , Струмица , Василево

Fiat Punto

1 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
10 мар. 11:42 Автомобили , Струмица

Fiat Punto 1.2

2 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 95 000 - 99 999
08 фев. 00:19 Автомобили , Струмица

Fiat Grande Punto 1.2 benz

3 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
31 јан. 17:27 Автомобили , Струмица

Fiat Punto grande 1.2 benz

3 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
13 јан. 03:26 Автомобили , Струмица , Босилово

FIAT PUNTO

Година: 1996
Километража: 170 000 - 179 999
07 јан. 17:36 Автомобили , Струмица , Босилово

Fiat Punto

1 550 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
13 дек. 22:33 Автомобили , Струмица

Fiat Punto

2 100 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 110 000 - 119 999
22 окт. 15:54 Автомобили , Струмица

FIAT PUNTO S

1 300 ЕУР

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
05 окт. 17:54 Автомобили , Струмица

Fiat Grande Punto

Година: 2006
Километража: 40 000 - 44 999
22 авг. 18:35 Автомобили , Струмица

Fiat Punto vo odlicna sostojba

3 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
26 јул. 12:21 Автомобили , Струмица , Босилово

Fiat Punto

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
21 јан. 19:29 Автомобили , Струмица

Fiat Grande Punto 1.3 Multijet 90 turbo 6 brzinec

3 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување FIAT PUNTO | Сите | Автомобили | Струмица не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации