Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Струмица

Fiat , 13
Opel , 2

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Fiat stilo,по категорија Автомобили,или по локација Струмица , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Fiat stilo | Сите | Автомобили | Струмица или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

02 дек. 18:00 Автомобили , Струмица , Василево

Fiat Stilo 1.9JTD 2002

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
05 авг. 22:31 Автомобили , Струмица , Василево

FIAT STILO 2001GOD 1.9 JTDI

2 100 ЕУР

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
17 јан. 15:32 Автомобили , Струмица

FIAT STILO 1.9 MULTIJET -06

1 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 300 000 - 349 999
24 јун. 00:50 Автомобили , Струмица , Ново Село

Fiat Stilo 1.8 benzin -02

2 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
23 окт. 09:58 Автомобили , Струмица

Fiat Stilo

Година: 2002
Километража: 15 000 - 19 999
22 јун. 13:49 Автомобили , Струмица

Fiat stilo 1.9 ; 59 kw

1 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 25 000 - 29 999
28 мај 20:27 Автомобили , Струмица

Fiat Stilo 1.9 JTD

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
21 јун. 15:34 Автомобили , Струмица

Fiat Stilo 1.9 120ks

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
02 јул. 09:28 Автомобили , Струмица

OPEL VECTRA 2 0 DTI 16 V -00 ODLICNO SOCUVANA

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
04 мар. 16:04 Автомобили , Струмица

OPEL VECTRA 2.0 DTI 16 V -00 ODLICNO SOCUVANA

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
07 фев. 15:06 Автомобили , Струмица , Ново Село

Fiat Stilo 1.9 JTD 118ks -02

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
21 дек. 20:37 Автомобили , Струмица

FIAT STILO 1.9 JTD -04

3 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
03 дек. 15:41 Автомобили , Струмица

Fiat Stilo -02 moze i zamena za vozilo do 75kw

2 650 ЕУР

Година: 2002
Километража: 160 000 - 169 999
16 апр. 12:23 Автомобили , Струмица

Fiat Stilo 1.9jtd 82ps registrireno -02

2 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 150 000 - 159 999
03 апр. 15:35 Автомобили , Струмица

FIAT STILO 1.9JTD -05

2 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Fiat stilo | Сите | Автомобили | Струмица не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • fiat stilo во категорија Автомобили | Mercedes-Benz | C-класа
  • fiat stilo во категорија Автомобили | Mercedes-Benz | A 170 | А-класа
  • fiat stilo во категорија Автомобили | Fiat | Punto
  • fiat stilo во категорија Автомобили | Seat | Ibiza
  • Fiat stilo во категорија Автомобили | Fiat | Grande Punto
  • Fiat stilo во категорија Возила
  • Fiat stilo во категорија Автомобили | Renault | Megane
  • Fiat stilo во категорија Автомобили | Audi | A3
  • fiat stilo во категорија Автомобили | Peugeot | 206
  • fiat stilo во категорија Автомобили | Fiat | Bravo

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации