Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Струмица

Ford , 58

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Ford focus,по категорија Автомобили,или по локација Струмица , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Ford focus | Сите | Автомобили | Струмица или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

13 јун. 17:29 Автомобили , Струмица

Ford Focus 1.6 Benzin 2000g registrirana na 03.03

1 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
30 ноем. 22:46 Автомобили , Струмица

Ford Focus Kabrio coupe C/C

8 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
30 септ. 14:11 Автомобили , Струмица

Ford Focus 2004 dizel

2 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
13 септ. 01:51 Автомобили , Струмица , Ново Село

Ford focus na delovi

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
13 дек. 23:27 Автомобили , Струмица

Ford Focus 1.8 Diesel

900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
23 ноем. 16:59 Автомобили , Струмица

Ford Focus NEUVEZUVAN

3 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
26 септ. 20:19 Автомобили , Струмица , Василево

Se prodava

4 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
13 септ. 21:08 Автомобили , Струмица

SE PRODAVA FORD FOCUS C-MAX 1.8 PLIN-BENZIN

3 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
11 септ. 21:45 Автомобили , Струмица

ford focus 1.8 - 85kw 2006 godina

2 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
15 мар. 14:49 Автомобили , Струмица

Ford Focus -99 diesel

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
03 јан. 09:22 Автомобили , Струмица

Ford Focus

2 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
18 ноем. 15:56 Автомобили , Струмица

Ford Focus

4 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
21 окт. 19:23 Автомобили , Струмица

FORD FOCUS 1.8 TDCI

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
19 авг. 12:38 Автомобили , Струмица , Ново Село

Ford Focus 1.8 TDI -08

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
05 авг. 21:05 Автомобили , Струмица , Конче

Ford Focus C-Max 1.8 120hp Ambiente 5D

2 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
28 јун. 07:32 Автомобили , Струмица

Ford Focus

1 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
07 мај 22:58 Автомобили , Струмица

Ford Focus 1.8 tdci

2 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
22 мар. 19:05 Автомобили , Струмица

Ford Focus 1.8 tddi ekstra

1 950 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
23 јан. 18:13 Автомобили , Струмица

Ford Focus

2 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
12 јан. 09:21 Автомобили , Струмица

Ford Focus

2 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
02 јан. 09:41 Автомобили , Струмица

Ford Focus

2 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
23 окт. 08:00 Автомобили , Струмица

FORD FOCUS 16dtc

3 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
17 јул. 12:24 Автомобили , Струмица

Ford Focus 1.8 Ghia

2 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
11 јун. 19:46 Автомобили , Струмица

Ford Focus

3 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
24 мај 21:39 Автомобили , Струмица

Ford Focus

2 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
14 мај 22:21 Автомобили , Струмица

Ford Focus -05 AvtoPlac Interkom

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
12 мај 22:42 Автомобили , Струмица

Ford Focus Kabrio- Cuppe C/C

8 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
08 мај 23:56 Автомобили , Струмица

Ford Focus cabrio cuppe

8 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
07 апр. 19:26 Автомобили , Струмица , Василево

Ford Focus 1.8 TDCI Zetec

2 150 ЕУР

Година: 2003
Километража: 130 000 - 139 999
07 мар. 09:53 Автомобили , Струмица

Ford Focus 1.6

1 100 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
08 дек. 10:30 Автомобили , Струмица

Ford Focus

2 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
08 окт. 15:01 Автомобили , Струмица

Ford Focus C-MAX

2 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
03 окт. 21:23 Автомобили , Струмица

Ford Focus C-MAX

2 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
09 авг. 21:43 Автомобили , Струмица

Ford Focus

3 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
07 јун. 20:43 Автомобили , Струмица

FORD FOCUS 1.6 DIZEL UVOZ GERMANIJA

3 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
02 јун. 18:00 Автомобили , Струмица

Ford Focus C-Max

2 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
25 мај 11:54 Автомобили , Струмица

FORD FOCUS TDCI

4 350 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
18 мај 21:46 Автомобили , Струмица

FORD FOCUS 1.8

2 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 25 000 - 29 999
23 мар. 11:08 Автомобили , Струмица , Василево

Ford Focus 1.8 dizel

2 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 20 000 - 24 999
18 ноем. 23:50 Автомобили , Струмица

Ford Focus C-max -04

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
31 авг. 19:56 Автомобили , Струмица

Ford Focus -00

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
11 јул. 12:23 Автомобили , Струмица

Ford Focus -03

2 600 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
05 јун. 21:20 Автомобили , Струмица

FORD FOCUS 1.8TD -00 POVOLNO

1 600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
04 јун. 08:06 Автомобили , Струмица

Ford Focus 1.8d -01

1 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
19 мај 11:40 Автомобили , Струмица

Ford Focus -06

3 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
02 мај 17:36 Автомобили , Струмица

Ford Focus TDCI -06

3 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
19 ноем. 20:44 Автомобили , Струмица

FORD FOCUS 1.8 DTCI EKSTRA CENA -05

2 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
27 септ. 13:57 Автомобили , Струмица

Ford Focus - 01

1 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
16 септ. 11:26 Автомобили , Струмица

FORD FOCUS 1.6 BENZIN/PLIN -01

2 400 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
30 апр. 20:54 Автомобили , Струмица

FORD FOCUS 1.8 TDCI SO STRANSKI TABLICI-01

1 700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 160 000 - 169 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Ford focus | Сите | Автомобили | Струмица не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации