Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Струмица

Audi , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Golf 5,по категорија Автомобили,или по локација Струмица , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Golf 5 | Сите | Автомобили | Струмица или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

05 мар. 14:35 Автомобили , Струмица

GOLF 5 MOZE I ZAMENA

4 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
05 дек. 21:03 Автомобили , Струмица

Golf 5 1.9 105ks 2007/08

5 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
01 дек. 16:19 Автомобили , Струмица

VW Golf 1.9 TDI 77kw 105ks

5 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
12 ноем. 18:38 Автомобили , Струмица

Golf 5 TDI

4 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
29 септ. 19:36 Автомобили , Струмица

VW GOLF

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
14 апр. 17:31 Автомобили , Струмица

VW Golf 5

4 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
24 мар. 17:12 Автомобили , Струмица

VW Golf 5 1.9tdi 77kw 105hp

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
30 ноем. 12:30 Автомобили , Струмица , Василево

VW Golf 5 GT sport

6 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
05 ноем. 23:05 Автомобили , Струмица

VW Golf 5 2006

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
25 јул. 09:20 Претпријатие Автомобили , Струмица

VW Golf 5 ekstra 2006

4 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
21 јун. 18:56 Автомобили , Струмица , Ново Село

VW Golf 5 1.9 TDI 90ks

3 600 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
29 мар. 11:30 Претпријатие Автомобили , Струмица

VW Golf 5

4 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
08 мар. 14:45 Автомобили , Струмица

VW Golf 5 1.9 -05

4 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
30 јул. 13:01 Автомобили , Струмица , Босилово

VW GOLF 5 1.9TDI -05 FULL OPREMA

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
19 јун. 15:32 Автомобили , Струмица

AUDI A6

7 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
28 мај 00:03 Автомобили , Струмица , Босилово

VW Golf5

4 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 0 - 4 999
09 фев. 17:31 Автомобили , Струмица

VW GOLF 5 1.9 TDI

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
02 фев. 22:08 Автомобили , Струмица

VW Golf 5 1.9 TDI

6 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
16 окт. 08:02 Автомобили , Струмица

VW GOLF 5 1.9 TDI

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
23 јул. 12:36 Автомобили , Струмица

VW GOLF 5 2.0 TDI FULL OPREMA

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
07 фев. 22:20 Автомобили , Струмица

VW Golf 5 1.4fsi

4 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
09 јан. 21:04 Автомобили , Струмица

VW Golf 5 2.0 TDI

3 580 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
23 септ. 17:05 Автомобили , Струмица

VW Golf 5 1.9 tdi 77 kw 105 hp

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
09 авг. 17:00 Автомобили , Струмица

VW Golf 5 1.9 tdi

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
24 јул. 20:34 Автомобили , Струмица

VW Golf 5

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
21 фев. 13:02 Автомобили , Струмица

VW GOLF 5 1.4 TURBO 140KS

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
13 фев. 12:47 Автомобили , Струмица

VW GOLF 4.1.9 TDI 90 KS

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
10 фев. 09:46 Автомобили , Струмица

VW GOLF 1 -85 vo ODLICNA SOSTOJBA

1 200 ЕУР

Година: 1985
Километража: 140 000 - 149 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Golf 5 | Сите | Автомобили | Струмица не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

golf 5 GOLF 5 golf 5 Golf 5 Golf 5 golf 5 Golf 5 Golf 5 golf 5 golf 5

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации