Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Струмица

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Opel,по категорија Автомобили,или по локација Струмица , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Opel | Сите | Автомобили | Струмица или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

07 авг. 16:19 Автомобили , Струмица

Se prodava OPEL Vectra

2 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999
20 јун. 17:47 Автомобили , Струмица

Opel Meriva 1.7 CDTI

7 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 15 000 - 19 999
10 јун. 10:41 Автомобили , Струмица

Opel Vectra C avtomatik redizajn

4 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
16 мај 22:32 Автомобили , Струмица , Василево

OPEL VECTRA 1.6

1 100 ЕУР

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
11 апр. 14:55 Автомобили , Струмица

Opel Rekord 1.7 benzin oldtajmer 1970

6 000 ЕУР Намалена цена

Година: 70-тите
Километража: 120 000 - 129 999
06 апр. 07:45 Автомобили , Струмица

Opel Movano 2007

5 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 350 000 - 399 999
25 мар. 19:10 Автомобили , Струмица

Opel Astra gtc 1.9cdi

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
23 мар. 10:40 Автомобили , Струмица

Opel Movano 2007

5 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 450 000 - 499 999
21 мар. 23:04 Автомобили , Струмица

Opel Meriva 1.7 dizel 92kw 2007

3 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
08 мар. 22:04 Автомобили , Струмица

Opel Vectra C Class 2004

2 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
04 мар. 11:02 Автомобили , Струмица

Opel Vectra 2003 dizel

3 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
16 фев. 09:57 Автомобили , Струмица

Opel Astra H 1.6 twinport 2006

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
07 јан. 16:09 Автомобили , Струмица

Opel Astra 1.7 CDTI

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
29 ноем. 22:37 Автомобили , Струмица

Opel Vectra 1.7

Година: 1995
Километража: 250 000 - 299 999
29 ноем. 14:36 Автомобили , Струмица , Василево

Opel Astra 2.0 DTI 101 ks

1 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
29 ноем. 09:21 Автомобили , Струмица

Opel Astra 1.7 2006

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
11 ноем. 13:17 Автомобили , Струмица

Opel Astra 1.9cdti 2006

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
22 окт. 18:00 Автомобили , Струмица , Ново Село

Opel Antara

4 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
15 окт. 03:19 Автомобили , Струмица

Opel Astra benzin 1999

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
02 септ. 12:50 Автомобили , Струмица

Opel Astra GTC cosmo 1.7 74kw 101hp

3 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
02 септ. 08:20 Автомобили , Струмица

Opel Astra 1.7 cdti

2 990 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
13 авг. 13:47 Автомобили , Струмица

Opel Insignia

7 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
13 авг. 13:47 Автомобили , Струмица

Opel Insignia

7 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
29 јул. 07:18 Автомобили , Струмица

Opel Zafira 2005 dizel

3 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 300 000 - 349 999
09 јун. 14:55 Автомобили , Струмица

Opel Vectra 2.0 DTI

2 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
28 апр. 14:29 Автомобили , Струмица

Opel Corsa 1.2 twinport benzin

2 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
19 апр. 16:35 Автомобили , Струмица

Opel Astra 1.7CDTI

3 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
29 мар. 11:58 Претпријатие Автомобили , Струмица

Opel Meriva 1.7 cdti

3 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
09 мар. 17:36 Автомобили , Струмица

Opel Vectra 1.7 TD

900 ЕУР

Година: 1993
Километража: 300 000 - 349 999
28 фев. 09:49 Претпријатие Автомобили , Струмица

Opel Astra 1.7cdti -05

3 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 0 - 4 999
28 фев. 09:28 Претпријатие Автомобили , Струмица

Opel Astra 1.7cdti

3 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
28 фев. 09:28 Претпријатие Автомобили , Струмица

Opel zafira

4 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
28 фев. 09:28 Претпријатие Автомобили , Струмица

OPEL CORSA 1.3 CDTI

3 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
30 ноем. 21:42 Автомобили , Струмица , Босилово

Opel Touran

3 650 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
25 ноем. 15:07 Автомобили , Струмица

OPEL MERIVA

2 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
10 окт. 18:24 Автомобили , Струмица

Se Prodava Opel Signum REDIZAJN 1.9 CDTI

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
23 авг. 13:31 Автомобили , Струмица

OPEL

1 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 130 000 - 139 999
18 авг. 12:53 Автомобили , Струмица

Opel Corsa cdti -07

3 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
13 јун. 19:53 Автомобили , Струмица

SE PRODAVA!!!!

3 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
29 мај 02:01 Автомобили , Струмица

Opel Astra 2.0 16v 150ks + chip

Година: 1995
Километража: 0 - 4 999
16 мај 22:38 Автомобили , Струмица , Ново Село

OPEL SINTRA 22

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
23 апр. 22:22 Автомобили , Струмица

OPEL VEKTRA FACELIFT 2.0DTI STAKLO

1 600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
09 апр. 15:47 Автомобили , Струмица , Василево

Opel Vectra 2.2 -01

1 700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
18 мар. 16:12 Автомобили , Струмица , Ново Село

Opel Signum

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
07 мар. 23:59 Автомобили , Струмица

Opel Astra 1.6 105ks -02

2 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 160 000 - 169 999
24 јан. 23:20 Автомобили , Струмица

Opel Astra -07

3 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
24 јан. 19:52 Автомобили , Струмица

OPEL VECTRA -04

3 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
21 јан. 20:17 Автомобили , Струмица

Opel Vectra 2.0

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
13 јан. 17:41 Автомобили , Струмица , Босилово

OPEL ASTRA 1.7

2 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Opel | Сите | Автомобили | Струмица не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации