Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Струмица

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Pajero,по категорија Автомобили,или по локација Струмица , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Pajero | Сите | Автомобили | Струмица или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

15 окт. 23:55 ,

Mitsubishi Pajero Sport

6 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 130 000 - 139 999
17 јун. 21:49 ,

Mitsubishi Pajero Sport

5 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
16 јун. 23:11 ,

Mitsubishi Pajero

6 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 110 000 - 119 999
13 мар. 10:59 ,

Mitsubishi Pajero

6 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 130 000 - 139 999
02 ноем. 10:02 ,

Mitsubishi Pajero 2.5td -88

Година: 1988
Километража: 120 000 - 129 999
24 авг. 13:03 ,

MITSUBISHI PAJERO PININ -03

5 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 130 000 - 139 999
03 ноем. 18:09 , ,

MITSUBISHI PAJERO 2700 DIZEL PROBLEM SO DEKLA -03

900 ЕУР

Година: 2003
Километража: 130 000 - 139 999
21 јун. 16:37 ,

MITSUBISHI PAJERO PININ UVOZ CH -00 REGISTRIRAN

3 900 ЕУР

Година: 2000
Километража: 110 000 - 119 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Pajero | Сите | Автомобили | Струмица не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • pajero во категорија Автомобили | Hyundai | Galloper
  • pajero во категорија Со четири тркала/ATV
  • pajero во категорија Автомобили | Daihatsu
  • pajero во категорија Автомобили | Jeep | Grand Cherokee
  • pajero во категорија Автомобили | Hyundai | Terracan
  • Pajero во категорија Автомобили | BMW | 5-серии
  • Pajero во категорија Автомобили | Mitsubishi | Pajero Pinin
  • pajero во категорија Домашни Миленичиња
  • pajero во категорија Автомобили | Nissan | Patrol
  • Pajero во категорија Спортска опрема и Природни активности

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации