Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Струмица

BMW , 2
Audi , 2

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Passat,по категорија Автомобили,или по локација Струмица , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Passat | Сите | Автомобили | Струмица или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

26 ноем. 15:53 Автомобили , Струмица

passat full oprema

5 500 МКД Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
12 мај 10:36 Автомобили , Струмица

VW Passat

11 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
25 апр. 22:37 Автомобили , Струмица

DELOVI-ZA-VW-AUDI-SEAT-SKODA-TEL:077-865-999

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
06 апр. 19:39 Автомобили , Струмица

VW Passat CC 2011

11 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 140 000 - 149 999
17 мар. 13:13 Автомобили , Струмица , Ново Село

VW Passat 1.9 TDI

1 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
13 мар. 21:36 Автомобили , Струмица

VW PASSAT B8 1.6, 120HP

17 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 200 000 - 249 999
28 фев. 23:30 Автомобили , Струмица

VW Vokswagen Passat

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
24 фев. 15:59 Автомобили , Струмица

VW Passat CC

13 септ. 08:16 Автомобили , Струмица

Passat 2.5 V6

1 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 20 000 - 24 999
04 јул. 19:48 Автомобили , Струмица

VW Passat CC 4motion

7 650 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
04 апр. 22:23 Автомобили , Струмица

Bmw 525d 2004

5 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 300 000 - 349 999
29 јан. 11:28 Автомобили , Струмица

VW Passat BMT 2.0 TDI DSG

8 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
25 јан. 19:28 Автомобили , Струмица

Odlicno socuvan VW Passat 2.0

4 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
19 јан. 20:01 Автомобили , Струмица , Босилово

Passat 1.9 TDI 116 ks

1 900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
29 ноем. 19:24 Автомобили , Струмица

VW Passat 2.0 TDI 170ks highline od CH

15 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 120 000 - 129 999
12 ноем. 22:21 Автомобили , Струмица

VW Passat 1.9 dizel 131ks

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
03 септ. 17:15 Автомобили , Струмица

Passat karavan 1.9 tdi

1 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
05 мај 14:20 Автомобили , Струмица , Ново Село

VW Passat 2006 vo odlicna sostojba

5 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
16 апр. 11:11 Автомобили , Струмица

VW Passat 1.9tdi 1999

Година: 1999
Километража: 300 000 - 349 999
15 апр. 13:00 Автомобили , Струмица

VW Passat 1.9tdi 1999

Година: 1999
Километража: 300 000 - 349 999
02 апр. 14:05 Автомобили , Струмица

VW Passat 1996 dizel

1 500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 20 000 - 24 999
30 мар. 20:47 Претпријатие Автомобили , Струмица

VW PASSAT 1.9 TDI 105 BLUE MOTION

6 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
13 фев. 01:43 Автомобили , Струмица

SE PRODAVA PASSAT 2,0 /PLIN-BENZIN

2 850 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
12 јан. 11:43 Автомобили , Струмица

VW Passat Karavan

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
06 јан. 17:09 Автомобили , Струмица

DELOVI ZA PASSAT 2.0 TDI 2007 god. 140 ks

555 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
24 ноем. 08:59 Автомобили , Струмица

VW Passat -00

2 600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
04 мар. 01:38 Автомобили , Струмица

VW PASSAT Highline 2.0TDI / 177ks (Webasto)

16 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
03 мар. 17:29 Автомобили , Струмица , Василево

VW PASSAT 1.9 TDI

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
12 фев. 17:53 Автомобили , Струмица , Ново Село

VW Passat 1.9 66kw 90hp

1 750 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
08 јан. 18:44 Автомобили , Струмица

VW PASSAT CC 2.0TDI 140Ks

11 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
15 дек. 18:10 Автомобили , Струмица

VW Passat 1.9 TDI

2 850 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
01 дек. 21:32 Автомобили , Струмица

VW Passat 1,9 dizel

500 ЕУР

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
17 ноем. 22:03 Автомобили , Струмица , Босилово

VW Passat 2.0 140hp

5 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
02 окт. 20:21 Автомобили , Струмица

VW Passat b6 vo delovi

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
22 септ. 20:39 Автомобили , Струмица , Босилово

VW Passat 1.9tdi -02

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
31 авг. 01:28 Автомобили , Струмица

VOLKSWAGEN PASSAT 1.6 BENZIN PLIN

2 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
30 авг. 10:42 Автомобили , Струмица

VW PASSAT B6

7 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 300 000 - 349 999
27 јун. 19:11 Автомобили , Струмица , Василево

VW Passat karavan

2 800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
08 јун. 07:06 Автомобили , Струмица , Василево

VW Passat 1.9 tdi

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
15 мај 19:52 Автомобили , Струмица

WV Passat 1.9 TDI

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
23 апр. 16:20 Автомобили , Струмица

VW Passat 1.9 TDI 66kw 90ks

1 200 ЕУР

Година: 1997
Километража: 180 000 - 189 999
21 апр. 05:19 Автомобили , Струмица

Mercedes A180cdi 109ks

3 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
06 апр. 19:33 Автомобили , Струмица

VW Passat -07

6 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
30 мар. 22:46 Автомобили , Струмица , Босилово

VW Passat 2.0 TDI

6 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
29 мар. 17:26 Автомобили , Струмица , Босилово

VW Passat 2.0 TDI

6 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
16 мар. 17:17 Автомобили , Струмица

VW Passat 1.9TD

900 ЕУР

Година: 1992
Километража: 200 000 - 249 999
07 мар. 15:30 Автомобили , Струмица

VW Passat

2 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
12 фев. 10:56 Автомобили , Струмица

VW PASSAT B6

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
20 дек. 23:41 Автомобили , Струмица

VW Passat CC 2.0 TDi R-line 170hp 11 -10

12 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
27 ноем. 20:43 Автомобили , Струмица

VW Passat 1.9 TDI 110hp

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Passat | Сите | Автомобили | Струмица не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

passat Passat Passat Passat passat Passat Passat Passat passat Passat

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации