Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Струмица

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Polo,по категорија Автомобили,или по локација Струмица , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Polo | Сите | Автомобили | Струмица или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

06 септ. 14:18 Претпријатие Автомобили , Струмица

VW Polo 1.4 benzin 55kw 2006

3 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
13 авг. 22:07 Автомобили , Струмица

Volkswagen polo 1.0

1 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 160 000 - 169 999
17 јун. 03:06 Автомобили , Струмица

VW Polo 1.0 Allstar

7 200 ЕУР

Година: 2016
Километража: 100 000 - 109 999
26 мар. 14:21 Автомобили , Струмица

VW Polo 1.9 TDI 74kw Highline

3 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
24 ноем. 08:59 Автомобили , Струмица

VW Passat -00

2 600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
08 мај 21:03 Автомобили , Струмица

VW Polo blue motion

3 000 ЕУР

28 мар. 00:33 Автомобили , Струмица

VW POLO moze i zamena

2 350 ЕУР

Година: 2002
Километража: 10 000 - 14 999
22 фев. 06:08 Автомобили , Струмица

VW Polo

1 350 ЕУР

Година: 1997
Километража: 170 000 - 179 999
04 ноем. 12:15 Автомобили , Струмица

VW Polo

5 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 100 000 - 109 999
04 окт. 17:15 Автомобили , Струмица

VW Polo

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
26 авг. 12:05 Автомобили , Струмица

VW Polo -02

3 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
24 фев. 12:02 Автомобили , Струмица , Василево

VW Polo 14

600 ЕУР

Година: 1997
Километража: 20 000 - 24 999
06 окт. 14:27 Автомобили , Струмица

VW POLO 1.9 DIESEL

2 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 160 000 - 169 999
21 јун. 21:56 Автомобили , Струмица

VW Polo AvtoPlac Interkom

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
31 мар. 14:23 Автомобили , Струмица

VW Polo SDI 6n

1 900 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
27 мар. 20:57 Автомобили , Струмица , Василево

VW Polo 1.4

1 550 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
07 ноем. 20:29 Автомобили , Струмица

VW Polo 1.9 TDI -99

1 999 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
20 септ. 14:52 Автомобили , Струмица

VW Polo -95

Година: 1995
Километража: 120 000 - 129 999
16 јул. 10:27 Автомобили , Струмица

VW Polo 1.2 staklo -08

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
29 ноем. 14:06 Автомобили , Струмица , Василево

VW Polo 1.4 D -03

2 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 15 000 - 19 999
10 септ. 12:57 Автомобили , Струмица

VW Polo -99 extra

2 400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
11 авг. 23:22 Автомобили , Струмица

VW Polo -97

Година: 1997
Километража: 170 000 - 179 999
10 мај 13:41 Автомобили , Струмица

VW Polo -97

Година: 1997
Километража: 160 000 - 169 999
26 фев. 10:38 Автомобили , Струмица

VW Polo -97

Година: 1997
Километража: 150 000 - 159 999
06 фев. 17:17 Автомобили , Струмица

VW Polo 1.4 TDI -01

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
16 јан. 15:33 Автомобили , Струмица

VW Polo 1.4 tdi moze i zamena -04

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Polo | Сите | Автомобили | Струмица не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации