Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Свети Николе

Alfa Romeo , 16
Audi , 24
BMW , 13
Chevrolet , 3
Citroën , 15
Dacia , 2
Daewoo , 4
Fiat , 22
Ford , 27
Honda , 1
Hyundai , 9
Jaguar , 2
Kia , 6
Lada , 2
Mazda , 5
Nissan , 2
Opel , 38
Peugeot , 13
Renault , 14
Rover , 3
Seat , 20
Škoda , 3
Suzuki , 2
Toyota , 5
Volvo , 3
Yugo , 4
Zastava , 4

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Свети Николе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Свети Николе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 02:38 Автомобили , Свети Николе

Porsche Cayenne

38 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
04 дек. 22:51 Автомобили , Свети Николе

Opel Corsa

2 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
04 дек. 20:01 Автомобили , Свети Николе

Se prodava opel vectra 1997

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
03 дек. 15:20 Автомобили , Свети Николе

Peugeot 807

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
16 ноем. 20:41 Автомобили , Свети Николе

Grande punto 1.9 130hp

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
23 окт. 09:43 Автомобили , Свети Николе

Продавам Renault Scenic

2 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
09 септ. 12:54 Автомобили , Свети Николе

Toyota Yaris 1.4

4 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
28 авг. 12:33 Автомобили , Свети Николе

BMW 320 cd

4 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 0 - 4 999
19 авг. 23:52 Автомобили , Свети Николе

Prodavam Fiat Croma

3 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
10 авг. 14:20 Автомобили , Свети Николе

Ford Focus

3 850 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
09 авг. 15:36 Автомобили , Свети Николе

Yugo 55

Година: 1992
Километража: 90 000 - 94 999
28 јул. 16:25 Автомобили , Свети Николе

Se prodava VW Golf 3

1 400 ЕУР

Година: 1998
Километража: 0 - 4 999
27 јул. 13:08 Автомобили , Свети Николе

VW Polo 1997

500 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
14 јул. 09:10 Автомобили , Свети Николе

Seat Leon

9 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 130 000 - 139 999
30 јун. 18:23 Автомобили , Свети Николе

Opel Corsa 2003 benzin 1.0

1 600 ЕУР

Година: 2003
Километража: 20 000 - 24 999
21 јун. 13:36 Автомобили , Свети Николе

VW Passat 2019 2018 2.0 dsg full oprema

27 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 140 000 - 149 999
27 мај 07:56 Автомобили , Свети Николе

VW Passat b 5.5 2001

3 400 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
26 мај 23:02 Автомобили , Свети Николе

Jaguar S- Type 2.7 207hp !!Luxury Edition!!

6 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
23 мај 21:36 Автомобили , Свети Николе

Се продава џип Hyundai 1.7 CRDi

Година: 2012
Километража: 10 000 - 14 999
11 мај 23:20 Автомобили , Свети Николе

Mercedes-Benz C 200 2001

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
07 мај 19:34 Автомобили , Свети Николе

Volkswagen Touran 2.0 TDI 103kW/140hp

4 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
15 апр. 19:56 Автомобили , Свети Николе

Citroen AX 1.5 dizel 1997

550 ЕУР

Година: 1997
Километража: 95 000 - 99 999
08 апр. 13:21 Автомобили , Свети Николе

Mazda 5 1.6 CDVi Active

5 890 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
08 апр. 12:54 Автомобили , Свети Николе

Mercedes-Benz C 250 | BENZINE

8 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 110 000 - 119 999
03 апр. 15:19 Автомобили , Свети Николе

Peugeot 306 1.9 obicen dizel

900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 0 - 4 999
31 мар. 22:54 Автомобили , Свети Николе

Citroen Xsara

1 100 ЕУР

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
25 мар. 18:26 Автомобили , Свети Николе

Audi A3 1.9 dizel 2004

4 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
25 мар. 18:26 Автомобили , Свети Николе

VW Golf 6 2.0TDI 140ks

7 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
21 мар. 12:30 Автомобили , Свети Николе

Delovi za volvo s80

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
18 мар. 18:50 Автомобили , Свети Николе

VW Bora 1.9tdi

2 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
18 мар. 17:13 Автомобили , Свети Николе

Nissan Navara 2007

9 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
14 мар. 11:30 Автомобили , Свети Николе

Opel Astra 2009

4 100 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
02 мар. 09:41 Автомобили , Свети Николе

Citroen C3

2 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 100 000 - 109 999
25 фев. 04:23 Автомобили , Свети Николе

BMW 320d 2006

6 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 300 000 - 349 999
23 дек. 23:59 Автомобили , Свети Николе

Bmw 530D

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
23 дек. 14:01 Автомобили , Свети Николе

Аlfa Romeo 159 2.4.jtdm

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
05 дек. 23:03 Автомобили , Свети Николе

VW Passat b6 1.9 tdi

5 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
04 дек. 23:53 Автомобили , Свети Николе

Opel Meriva 2004 dizel 1.7cdti

2 450 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
30 ноем. 10:17 Автомобили , Свети Николе

Audi q7

13 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 300 000 - 349 999
28 ноем. 22:27 Автомобили , Свети Николе

Renault Laguna 2.0 dci

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
28 ноем. 18:26 Автомобили , Свети Николе

Audi A4 povolno

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
28 ноем. 10:44 Автомобили , Свети Николе

Audi A4 2.0 tdi 143ks perfektna sostojba

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
10 ноем. 12:33 Автомобили , Свети Николе

VW Polo 1.4 tdi 2002

2 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
31 окт. 17:14 Автомобили , Свети Николе

Renault Clio 1.5dci 2002

1 650 ЕУР

Година: 2002
Километража: 160 000 - 169 999
27 окт. 10:08 Автомобили , Свети Николе

Volvo V40 1.6 diesel

9 350 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
10 септ. 04:58 Автомобили , Свети Николе

Се продaва Renault Megane

1 900 ЕУР

Година: 2003
Километража: 140 000 - 149 999
05 авг. 18:32 Автомобили , Свети Николе

Fiat Punto

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
01 авг. 11:42 Автомобили , Свети Николе

Rover 420 cel za delovi!

500 ЕУР

Година: 1997
Километража: 0 - 4 999
20 јул. 11:44 Автомобили , Свети Николе

VW Golf 3 1.9tdi 1993

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Свети Николе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации