Македонски | Shqip | English |

Corsa | Свети Николе | Возила | Автомобили

Opel , 5
21 јун. 17:09 ,

Се продава Opel corsa

4 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 15 000 - 19 999
17 мај 16:51 ,

OPEL CORSA 1.7 CDTI 2004

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
08 јун. 22:40 ,

Opel Corsa 1.7 CDTI

3 100 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
16 мар. 10:12 ,

Opel Corsa

3 390 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
27 мар. 18:45 ,

Opel Corsa 1.0 benzin -02

1 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 120 000 - 129 999

  • corsa во категорија Автомобили
  • Corsa во категорија Автомобили
  • Corsa во категорија Автомобили
  • Corsa во категорија Автомобили
  • CORSA во категорија Автомобили
  • Corsa во категорија Станови
  • corsa во категорија Автомобили
  • Corsa во категорија Автомобили
  • Corsa во категорија Автомобили
  • Corsa во категорија Автомобили

Кон почеток