Македонски | Shqip | English |

Kia carens | Свети Николе | Возила | Автомобили

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


Вчера 20:39 ,

Hyundai Santa Fe 2.2 CRDI

7 990 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 00:55 ,

Seat Ibiza 1.9 TDI -2007 (регистрирана)

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
22 септ. 23:27 ,

Renault Laguna

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
22 септ. 19:26 ,

Audi A4 povolno

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
22 септ. 11:44 ,

Audi A4 2.0 tdi 143 ks PERFEKTNA SOSTOJBA

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
13 септ. 08:19 ,

Se prodava Fiat Stioo 1.9 JTD 2003 god

2 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
08 септ. 00:19 ,

Колата е во одлична состојба

1 200 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
31 авг. 15:10 ,

VW Polo 1.4 benzin -04

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
12 авг. 14:58 ,

VW Buba -00

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток