Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Свети Николе

Audi , 3
Opel , 2
Renault , 2
Fiat , 1
Ford , 1
Hyundai , 1
Jaguar , 1
Nissan , 1
Peugeot , 1
Seat , 1
Škoda , 1
Toyota , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Moze zamena,по категорија Автомобили,или по локација Свети Николе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Moze zamena | Сите | Автомобили | Свети Николе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

19 јул. 09:02 Автомобили , Свети Николе

Toyota avensis 2010,full.prekrasna2.2,150k.s

7 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
27 јул. 18:03 Автомобили , Свети Николе

AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO Sline

6 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
08 ноем. 14:09 Автомобили , Свети Николе

NISAN QASHQAI 2.0 DCI 4×4

5 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
05 авг. 14:40 Автомобили , Свети Николе

Opel Insignia Sport 2.0 cdti

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
30 мар. 22:54 Автомобили , Свети Николе

VW Golf 3

Година: 1995
Километража: 250 000 - 299 999
08 мар. 19:21 Автомобили , Свети Николе

MERCEDES B200 MOZE ZAMENA

5 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
26 фев. 14:11 Автомобили , Свети Николе

MERCEDES B200 MOZE ZAMENA

5 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
24 фев. 23:47 Автомобили , Свети Николе

Renault 9

650 ЕУР

Година: 1995
Километража: 25 000 - 29 999
14 јан. 21:19 Автомобили , Свети Николе

Renault Laguna

1 500 ЕУР

Година: 1995
Километража: 100 000 - 109 999
09 јул. 00:34 Автомобили , Свети Николе

Alfa 147 moze zamena

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
19 јун. 08:56 Автомобили , Свети Николе

Audi 100

1 800 ЕУР

Година: 1995
Километража: 300 000 - 349 999
19 мар. 16:44 Автомобили , Свети Николе

Opel Zafira 2.0 dti

1 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
05 окт. 18:02 Автомобили , Свети Николе

JAGUAR S-Type

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
15 јун. 12:50 Автомобили , Свети Николе

Ford Escort moze i zamena za BG so doplata moja

1 000 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
10 мар. 20:36 Автомобили , Свети Николе

Skoda Felicia

900 ЕУР

Година: 1996
Километража: 190 000 - 199 999
30 дек. 17:38 Автомобили , Свети Николе

Hyundai Accent -99 ili zamena

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
23 јун. 03:58 Автомобили , Свети Николе

Alfa Romeo 147 -03

3 100 ЕУР

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
10 апр. 03:35 Автомобили , Свети Николе

Peugeot 206 sedan 1.4 benz so servisna kniska

3 550 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
15 јан. 23:17 Автомобили , Свети Николе

FIAT MAREA 1.9 JTD -00 MOZE ZAMENA ZA BG VOZILO

2 999 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
06 јан. 01:27 Автомобили , Свети Николе

VW GOLF 1 -81

850 ЕУР

Година: 1981
Километража: 120 000 - 129 999
11 ноем. 06:22 Автомобили , Свети Николе

VW Golf 4 tdi gti 110 hp -99

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
21 мај 13:54 Автомобили , Свети Николе

SEAT LEON FR 1.9TDI 150ks UNIKAT -03 mozna zamena

4 100 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
05 мај 18:41 Автомобили , Свети Николе

Audi A6 1.9 TDI -00

5 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Moze zamena | Сите | Автомобили | Свети Николе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации