Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Свети Николе

Opel , 39

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Opel,по категорија Автомобили,или по локација Свети Николе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Opel | Сите | Автомобили | Свети Николе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

15 авг. 10:41 Автомобили , Свети Николе

Opel Astra 1.9cdti 2007

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
12 мај 23:51 Автомобили , Свети Николе

Opel Corsa 2003

2 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
08 апр. 14:52 Автомобили , Свети Николе

Opel Meriva 1.3cdti 2006 itno

300 МКД

Година: 2006
Километража: 0 - 4 999
04 дек. 20:01 Автомобили , Свети Николе

Se prodava opel vectra 1997

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
30 јун. 18:23 Автомобили , Свети Николе

Opel Corsa 2003 benzin 1.0

1 600 ЕУР

Година: 2003
Километража: 20 000 - 24 999
14 мар. 11:30 Автомобили , Свети Николе

Opel Astra 2009

4 100 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
04 дек. 23:53 Автомобили , Свети Николе

Opel Meriva 2004 dizel 1.7cdti

2 450 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
27 дек. 15:29 Автомобили , Свети Николе

Opel Astra 1.9 CTDI

3 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
20 дек. 14:53 Автомобили , Свети Николе

Opel Corsa Cena po dogovor

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
19 ноем. 19:28 Автомобили , Свети Николе

Opel Astra F

1 200 ЕУР

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999
03 јул. 18:16 Автомобили , Свети Николе

OPEL ANTARA 2.2 4x2 SO FULL OPREMA

10 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
21 јун. 17:09 Автомобили , Свети Николе

Се продава Opel corsa

4 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 15 000 - 19 999
20 авг. 16:48 Автомобили , Свети Николе

Opel Meriva 1.6 Extra Extra

2 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
05 авг. 14:40 Автомобили , Свети Николе

Opel Insignia Sport 2.0 cdti

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
11 јул. 19:08 Автомобили , Свети Николе

Opel Astra H 1.9 CDTI 101hp

2 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
05 јул. 21:01 Автомобили , Свети Николе

Opel Insignia

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
08 јул. 11:45 Автомобили , Свети Николе

Opel Astra 1.7

Година: 1993
Километража: 250 000 - 299 999
17 мај 16:51 Автомобили , Свети Николе

OPEL CORSA 1.7 CDTI 2004

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
19 мар. 16:44 Автомобили , Свети Николе

Opel Zafira 2.0 dti

1 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
07 мар. 16:57 Автомобили , Свети Николе

Opel Vectra

1 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
17 фев. 17:34 Автомобили , Свети Николе

OPEL ASTRA

900 ЕУР

Година: 1992
Километража: 100 000 - 109 999
10 ноем. 23:30 Автомобили , Свети Николе

Opel Vectra 1.6

1 650 ЕУР

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
23 септ. 21:01 Автомобили , Свети Николе

Opel Vectra

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
08 јун. 22:40 Автомобили , Свети Николе

Opel Corsa 1.7 CDTI

3 100 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
28 мај 15:43 Автомобили , Свети Николе

Opel Astra

600 ЕУР

Година: 1995
Километража: 0 - 4 999
02 апр. 22:14 Автомобили , Свети Николе

Opel Astra 2.0DTL

2 400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
16 мар. 10:12 Автомобили , Свети Николе

Opel Corsa

3 390 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
05 мар. 19:36 Автомобили , Свети Николе

Opel Meriva CDTI 1.7 ISUZI

4 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
22 јан. 11:34 Автомобили , Свети Николе

Opel Zafira 1.9 CDTI

4 750 ЕУР

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
14 јул. 00:24 Автомобили , Свети Николе

Opel Astra 1.4i -93

1 000 ЕУР

Година: 1993
Километража: 180 000 - 189 999
23 јун. 17:24 Автомобили , Свети Николе

Opel Astra 1.4i -93

1 000 ЕУР

Година: 1993
Километража: 160 000 - 169 999
17 јун. 05:15 Автомобили , Свети Николе

Opel Astra G 2.0 DTI 16V -00

2 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
27 мар. 18:45 Автомобили , Свети Николе

Opel Corsa 1.0 benzin -02

1 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 120 000 - 129 999
16 мар. 15:42 Автомобили , Свети Николе

OPEL ASTRA -93

800 ЕУР

Година: 1993
Километража: 170 000 - 179 999
14 фев. 16:30 Автомобили , Свети Николе

Opel Zafira 2.0 dti -04

3 650 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
14 јан. 05:30 Автомобили , Свети Николе

Opel Astra benzin plin -96

1 200 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
13 јан. 13:42 Автомобили , Свети Николе

Opel Astra -93

900 ЕУР

Година: 1993
Километража: 170 000 - 179 999
10 авг. 00:47 Автомобили , Свети Николе

Opel Astra 1.7 -00

2 299 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
08 јул. 23:31 Автомобили , Свети Николе

Opel Vectra -95 povolni i itno

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Opel | Сите | Автомобили | Свети Николе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации