Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Тетово

BMW , 57
Audi , 45
Opel , 28
Ford , 25
Peugeot , 14
Fiat , 13
Renault , 13
Hyundai , 6
Citroën , 5
Zastava , 5
Kia , 3
Toyota , 3
Daewoo , 2
Nissan , 2
Porsche , 2
Seat , 2
Yugo , 2
Chevrolet , 1
Chrysler , 1
Honda , 1
Lada , 1
Mazda , 1
Rover , 1
Škoda , 1
Smart , 1
Suzuki , 1
Volvo , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Тетово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Тетово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

13 авг. 15:57 , ,

Mercedes Benz E200 2011

13 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
11 авг. 16:15 , ,

Audi Q7 S-Line

12 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
28 јул. 15:52 , ,

Se Prodava / Shitet

3 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
23 јул. 10:11 , ,

Kia ceed

4 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
23 јул. 06:20 , ,

Kia Ceed

4 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
12 јул. 10:12 , ,

Toyota Corola 1.4 D4D motor mala pptrosna na

5 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
26 јун. 23:44 , ,

Bmw X1 23xd automatk

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
20 јун. 14:12 , ,

Opel Astra karavan

750 ЕУР

Година: 1992
Километража: 200 000 - 249 999
09 јун. 23:39 , ,

Се продава Chrysler Neon 2.0 LE

2 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
04 јун. 21:34 , ,

Hyndai accent

400 ЕУР

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
03 јун. 00:32 , ,

Skoda Roomster scout

4 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
01 јун. 20:46 , ,

Reno Klio 1.5 dci 48kw

1 400 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
28 мај 14:19 , ,

Peugeot 206 2006 so 136.000km

2 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
17 мај 13:22 , ,

Peugeot 307

1 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
16 мај 10:48 , ,

Peugeot 206 2006

2 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
10 мај 19:59 , ,

Toyota Corolla sedan so mala potrosuvacka

7 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
07 апр. 03:20 , ,

Bmw 320 dizel 2004

3 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
16 мар. 13:23 , ,

Audi 1.6 benzin i plin 1996

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
15 јан. 03:16 , ,

5500€

5 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
13 јан. 14:35 , ,

Mercedes B 180

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
04 јан. 16:34 , ,

Opel Astra GTC 1.9 120ks 2005

3 650 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
26 дек. 17:34 , ,

VW Passat CC 2.0tdi 140ks euro 5

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
20 дек. 05:22 , ,

Nissan Qashqai +2 2.0 dizel 2009

7 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
30 ноем. 22:18 , ,

Audi A6

2 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
29 ноем. 02:19 , ,

Opel Corsa 1.0 benzin

1 100 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
29 ноем. 02:17 , ,

VW Golf 3 karavan

1 400 ЕУР

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
28 ноем. 19:39 , ,

VW Passat 1.9 tdi 96kw 2004 automatik

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
28 ноем. 11:33 , ,

Audi A4 3.0 Avant Quattro S

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
10 ноем. 13:45 , ,

Fiat Punto 1.2

700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
13 септ. 20:46 , ,

OPEL COMBO 1.7 CDI ���� 2012

5 200 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
12 септ. 21:25 , ,

OPEL COMBO 1.7 CDI ���� VW TOURAN 1.6 DSG

5 200 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
08 септ. 21:50 , ,

Opel Vectra

1 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
02 септ. 12:49 , ,

VW Golf 5 2007

5 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
24 јул. 11:46 , ,

VW Golf 6 1.6 TDI 105ks 2012

8 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 85 000 - 89 999
11 јул. 14:56 , ,

Audi A4 1.9tdi pd 116 itno

1 950 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
05 јул. 19:24 , ,

Mercedes-Benz C200 2003

2 600 ЕУР

Година: 2003
Километража: 15 000 - 19 999
05 јул. 19:07 , ,

Kia Sorento dizel 2004

3 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 15 000 - 19 999
05 јул. 03:50 , ,

Se Prodava

1 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
27 јун. 14:35 , ,

Se prodava Chevrolet Matiz

1 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
22 јун. 09:17 , ,

Audi A4 2.0 2005

4 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
21 јун. 18:56 , ,

Touran

6 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
14 јун. 20:42 , ,

Renault Kangoo 1.9 diesel 2002

950 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
17 мај 15:09 , ,

Ford Fusion 1.6 top sostojba

2 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
30 апр. 10:09 , ,

Vw touran 2.0 tdi dpf 2009 god

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
30 мар. 11:18 , ,

Audi A4 1.9 redizajn pd motor 116ks

2 350 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
17 мар. 06:01 , ,

Se prodava

2 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 100 000 - 109 999
17 мар. 06:00 , ,

Suzuki Liana 4x4 2006 so atest plin

3 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
13 мар. 17:53 , ,

Reno Megane 1.9dci registrirano cela godina 2600euro

2 600 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
05 мар. 23:54 , ,

BMW 530d 245PS F10 2010

18 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
05 мар. 23:46 , ,

AUDI A5 2.7 190Ps S LINE

14 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Тетово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации