Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Тетово

Fiat , 99
Ford , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Fiat punto,по категорија Автомобили,или по локација Тетово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Fiat punto | Сите | Автомобили | Тетово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

17 септ. 19:15 Претпријатие ,

Fiat Grande Punto 1.9 multijet 2006 so full oprema

2 650 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
27 јул. 01:56 , ,

Fiat Punto automatik moze zamena

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
27 апр. 03:36 ,

Fiat Grande Punto 1.3 multiJet extra sostojba

3 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
26 апр. 17:10 ,

Fiat Grande Punto 1.3 multijet ekstra sostojba

3 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
18 дек. 21:25 ,

Fiat punto 1.2

1 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999
15 дек. 15:30 , ,

Fiat Punto 1.9 jtd

2 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
08 септ. 00:46 , ,

Fiat punto

1 600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
24 јун. 09:04 ,

Fiat Grande Punto 1.3multijet -07

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
28 мај 18:56 ,

Fiat Punto itno

1 450 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
15 мај 16:38 ,

Punto itno

1 540 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
12 мај 05:17 ,

Itno se prodava punto

1 550 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
12 мај 04:58 ,

Fiat Punto Itno

1 550 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
11 мај 23:02 ,

Fiat punto

1 550 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
02 мај 18:58 ,

Prodavam Fiat punto

1 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
14 дек. 10:50 ,

Fiat Punto 1.3 disel -09

3 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 15 000 - 19 999
22 окт. 10:41 ,

Fiat Punto moze zamena za yugo

Година: 1999
Километража: 140 000 - 149 999
19 септ. 19:57 ,

Fiat Punto

1 100 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
23 мај 20:39 , ,

Fiat Grande Punto

2 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
16 апр. 20:26 ,

Fiat Punto 1.1

900 ЕУР

Година: 1995
Километража: 150 000 - 159 999
12 апр. 22:41 , ,

Fiat Punto 1.2

1 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
20 мар. 10:17 , ,

Fiat Punto

1 150 ЕУР

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
18 фев. 16:27 , ,

Fiat punto 1.9 jtd eko

71 558 760 МКД

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
16 фев. 10:06 , ,

Fiat Punto 1.2 16v

2 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 150 000 - 159 999
18 ноем. 13:17 ,

Fiat Punto dizel 1.9 jtd

1 550 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
13 ноем. 16:33 , ,

Fiat Punto

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
26 септ. 17:44 ,

Fiat Grande Punto

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
03 септ. 20:20 , ,

Fiat Grande Punto

3 250 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
02 септ. 15:35 , ,

Fiat Grande Punto Abarth 1.4Turbo

7 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
27 јун. 23:28 ,

Fiat Grande Punto 1.3Multijet -06

3 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
20 јун. 23:57 ,

Fiat Punto 1.2 16v

1 100 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
16 јун. 12:28 , ,

Fiat punto 1.2 benzin

1 600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
20 мар. 07:01 ,

Fiat Grande Punto 1,4 57kW 77KS klima

2 699 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
29 јан. 07:58 ,

Fiat Punto 1.2 i lizing na 24 rati bez kamata

2 499 ЕУР

Година: 2002
Километража: 120 000 - 129 999
14 окт. 10:15 ,

Fiat Punto

1 900 ЕУР

Година: 2000
Километража: 50 000 - 54 999
10 окт. 18:10 , ,

Fiat Punto 1.2

1 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 130 000 - 139 999
07 окт. 21:48 ,

Fiat Punto

1 100 ЕУР

Година: 1999
Километража: 160 000 - 169 999
04 окт. 20:01 , ,

Fiat Grande Punto 1.9 Multijet

4 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
30 септ. 15:25 ,

FIAT PUNTO 1.2 16 ventili FULL OPREMA

1 100 ЕУР

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
16 септ. 17:36 ,

Fiat Punto

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
11 авг. 01:40 , ,

Fiat Punto

1 750 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
06 јул. 00:55 ,

Fiat Punto

Година: 2004
Километража: 120 000 - 129 999
22 јун. 16:22 ,

Fiat Grande Punto 1.2

3 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
30 апр. 11:52 ,

Fiat Punto 1.7JTD registriran cela god moze zamena

1 150 ЕУР

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
18 мар. 14:36 , ,

FIAT PUNTO 1.1

Година: 1999
Километража: 95 000 - 99 999
30 јан. 03:36 , ,

Fiat Punto

1 900 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
27 јан. 23:01 ,

Fiat Punto

700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
17 јан. 22:41 ,

Fiat Punto 1.2

1 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 110 000 - 119 999
17 јан. 22:37 , ,

Fiat Punto

1 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 100 000 - 109 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Fiat punto | Сите | Автомобили | Тетово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • fiat punto во категорија Автомобили | Fiat | 500
  • Fiat punto во категорија Автомобили | Hummer | H2
  • Fiat punto во категорија Автомобили | VW Volkswagen | Lupo
  • fiat punto во категорија Автомобили | Audi | A4
  • Fiat punto во категорија Автомобили | Fiat | Marea
  • fiat punto во категорија Автомобили | Opel | Insignia
  • Fiat punto во категорија Гуми и Бандажи
  • Fiat punto во категорија Автомобили | Suzuki | Ignis
  • Fiat punto во категорија Автомобили | Daewoo | Matiz
  • Fiat punto во категорија Возила

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации