Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Тетово

Ford , 282
Opel , 1
BMW , 1
Peugeot , 1
Smart , 1
Audi , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Ford,по категорија Автомобили,или по локација Тетово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Ford | Сите | Автомобили | Тетово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 15:07
Линк
, ,

Ford Fiesta 2016, Diesel, 1.5 L

9 400 ЕУР

Година: 2016
Километража: 55 000 - 59 999

Денес 15:24 ,

Ford Fiesta 2017, Diesel, 1.5 L

9 100 ЕУР

Година: 2017
Километража: 55 000 - 59 999
Денес 15:07 , ,

Ford Fiesta 2016, Diesel, 1.5 L

9 400 ЕУР

Година: 2016
Километража: 55 000 - 59 999
Вчера 10:37 Претпријатие ,

Ford Fiesta 1.6 TDCI 66kw full 2010 Avtocentar

4 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 10:36 Претпријатие ,

FORD FIESTA 1.6 TDCI 55kw 2011god. AVTOCENTAR

3 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
13 авг. 20:50 , ,

Ford Focus 1.6 dizel 2008

3 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
01 јул. 11:48 Претпријатие ,

FORD TRANZIT 2.4 TDCi 2010 година

6 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
28 мај 12:56 Претпријатие ,

Ford Transit 2.2 DCI 8 plus 1 Full 2008

6 950 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
20 мај 11:47 ,

Ford S Max 2.0 TDI

4 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 300 000 - 349 999
18 мај 01:08 ,

VW Golf 4 dizel 2000 90ks 131ps

2 999 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
17 мај 15:09 , ,

Ford Fusion 1.6 top sostojba

2 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
29 апр. 13:02 ,

Ford Focus 2011 full oprema prv gazda

5 100 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
17 мар. 06:01 , ,

Se prodava

2 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 100 000 - 109 999
10 мар. 17:48 , ,

Se prodava kako ,,NOV "-FORD FUSION -BENZIN 2.0

1 ЕУР

Година: 2010
Километража: 25 000 - 29 999
09 мар. 21:16 ,

FORD MONDEO URGJENT

1 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
06 мар. 13:05 ,

Ford Mondeo Urgjent Shitet

1 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
03 мар. 10:40 ,

Ford Mondeo -05

2 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
02 мар. 20:51 , ,

Ford focus 1.6i 16 v

2 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 100 000 - 109 999
28 фев. 23:57 ,

Ford shitet urgjent

2 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
11 фев. 13:58 ,

FORD FIESTA 1.4 HDI CDTI

2 590 ЕУР

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
06 фев. 11:22 ,

Ford Mondeo 2.0 TDCi 96kw 130 ks 2008

5 500 МКД

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
02 фев. 15:53 , ,

FORD FIESTA 1.4TDCI-11

5 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
22 јан. 10:01 , ,

Se prodava ford focus 1.6i 16v

2 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 100 000 - 109 999
16 јан. 21:09 , ,

Se prodava ford focus 1.6 benzin

2 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 100 000 - 109 999
14 јан. 18:41 ,

Ford Focus 1.6 tdci ECONETIC

1 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
24 дек. 14:05 ,

FORD FIESTA 1.4 HDI CDTI

2 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
14 дек. 15:07 ,

FORD FIESTA 1.4 HDI CDTI

2 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
18 ноем. 04:46 , ,

Se prodava ford focus 1.6 16v

2 100 ЕУР

Година: 2004
Километража: 95 000 - 99 999
16 ноем. 23:38 ,

Ford Focus -05

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
14 ноем. 13:30 , ,

Se prodava focus 1.6 i

2 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 95 000 - 99 999
08 ноем. 08:01 ,

Ford mondeo 2.0 tdci ghia verzija

2 299 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
03 ноем. 10:42 , ,

Ford Transit vo odlicna sostojba

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
02 ноем. 17:58 , ,

Се продава Ford Mondeo 1,9

700 ЕУР

Година: 1994
Километража: 170 000 - 179 999
02 ноем. 13:05 ,

Ford Fiesta -07

3 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
13 окт. 19:20 ,

Ford Focus

4 450 МКД

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
29 септ. 15:06 ,

FORD FIESTA 1.4 HDI CDTI ITNO

2 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
28 септ. 14:55 ,

Ford Fiesta -07 hitno

2 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
27 септ. 16:14 ,

FORD FOCUS

1 399 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
08 септ. 00:35 , ,

Se prodava

2 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 100 000 - 109 999
27 авг. 13:45 , ,

Ford Transit -07

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
18 авг. 16:45 , ,

Ford

123 МКД

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
11 авг. 22:19 , ,

Ford fokus tdci

1 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
02 авг. 00:45 ,

SE PRODDAVA AVTOMOBIL

Година: 1997
Километража: 85 000 - 89 999
25 јун. 03:14 ,

Ford ka

799 ЕУР

Година: 1999
Километража: 70 000 - 74 999
19 јун. 21:43 ,

Ford focus

2 950 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
17 јун. 02:08 , ,

Ford

850 ЕУР

Година: 1999
Километража: 70 000 - 74 999
16 јун. 21:39 , ,

Ford

850 ЕУР

Година: 1999
Километража: 95 000 - 99 999
10 јун. 02:40 ,

Ford Transit

9 600 ЕУР

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999
05 јун. 12:51 , ,

Ford ka

700 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Ford | Сите | Автомобили | Тетово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • Ford fiesta во категорија Автомобили | Dodge
  • ford fiesta во категорија Автомобили | Ford | Mondeo
  • ford focus во категорија Автомобили | VW Volkswagen | Polo
  • ford mondeo во категорија Автомобили | Alfa Romeo | Alfa 147
  • Ford во категорија Автомобили | Renault | Scenic
  • Ford fiesta во категорија Автомобили | Kia | Picanto
  • ford transit во категорија Тешки воз./Комбиња/Виљушкар
  • ford transit во категорија Автомобили
  • ford fiesta во категорија Автомобили | VW Volkswagen | New Beetle
  • ford focus во категорија Автомобили | Acura

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации