Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Тетово

Ford , 61

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Ford focus,по категорија Автомобили,или по локација Тетово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Ford focus | Сите | Автомобили | Тетово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

13 јун. 20:10 , ,

Ford Focus 2004

Година: 2004
Километража: 350 000 - 399 999
08 мај 11:01 , ,

Ford Focus 1.4

1 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 20 000 - 24 999
29 апр. 13:02 ,

Ford Focus 2011 full oprema prv gazda

5 100 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
17 мар. 06:01 , ,

Se prodava

2 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 100 000 - 109 999
02 мар. 20:51 , ,

Ford focus 1.6i 16 v

2 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 100 000 - 109 999
22 јан. 10:01 , ,

Se prodava ford focus 1.6i 16v

2 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 100 000 - 109 999
16 јан. 21:09 , ,

Se prodava ford focus 1.6 benzin

2 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 100 000 - 109 999
14 јан. 18:41 ,

Ford Focus 1.6 tdci ECONETIC

1 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
18 ноем. 04:46 , ,

Se prodava ford focus 1.6 16v

2 100 ЕУР

Година: 2004
Километража: 95 000 - 99 999
16 ноем. 23:38 ,

Ford Focus -05

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
14 ноем. 13:30 , ,

Se prodava focus 1.6 i

2 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 95 000 - 99 999
13 окт. 19:20 ,

Ford Focus

4 450 МКД

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
19 јун. 21:43 ,

Ford focus

2 950 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
02 мар. 18:26 ,

Ford Focus 2.0 -05

2 290 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
09 јан. 17:47 , ,

Ford Focus -05

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
26 ноем. 08:49 ,

Ford Focus

10 200 ЕУР

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
22 ноем. 20:46 ,

Ford Focus 1.8 Tddi

2 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
02 септ. 16:41 ,

FORD FOCUS C MAX 1.6 CDTI

3 350 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
01 септ. 13:01 ,

Ford Focus vo dobra sostojba itno

1 900 ЕУР

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
14 јун. 15:35 ,

Ford Focus mozhe zamena

2 400 ЕУР

Година: 2000
Километража: 30 000 - 34 999
10 јун. 11:28 ,

Ford Focus

1 550 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
27 мај 18:08 ,

Ford Focus 1.8 benzin -04

2 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
30 апр. 16:38 ,

Ford Focus 1.8 dizel

1 750 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
27 апр. 16:37 ,

Ford Focus 1.8 TDDI registrirana do 04.20

2 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
17 апр. 17:53 ,

Ford Focus

1 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
12 фев. 00:11 ,

Ford focus

11 ЕУР

Година: 2004
Километража: 25 000 - 29 999
11 фев. 18:42 ,

FORD FOCUS 1.8 TDCI

3 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
16 дек. 23:50 , ,

FORD FOCUS 1.8 TDI

2 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
02 авг. 17:14 ,

Ford Focus Diesel

2 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
05 јун. 12:22 ,

Ford Focus Ghia 1.8 Tddi, 66KW

2 050 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
10 апр. 08:11 ,

Ford Focus 1.4.i lizing 24 rati bez kamata

2 499 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
01 апр. 20:32 , ,

Ford Focus

3 100 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
16 мар. 14:39 ,

Ford Focus itno

2 350 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
25 фев. 11:52 , ,

Ford Focus Titanium

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
04 фев. 15:38 , ,

FORD FOCUS 1.6 TDCI 2008

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
21 дек. 20:09 , ,

FORD FOCUS 1.4 -08

3 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
14 ноем. 15:27 ,

Ford Focus 1.6

1 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
13 авг. 19:35 ,

Ford Focus

2 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
20 јул. 17:12 , ,

ford focus 2000

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
13 јун. 14:44 ,

Ford Focus 1.6

1 700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
02 апр. 14:58 ,

Ford Focus 1.6 TDCI

5 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
02 апр. 14:54 ,

Ford Focus 1.6 TDCI Ghia

4 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
08 јан. 13:27 , ,

Ford Focus

3 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
22 ноем. 23:51 ,

FORD FOCUS TDCI 115KW -03

Година: 2003
Километража: 140 000 - 149 999
29 авг. 22:05 , ,

FORD FOCUS -09

4 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
14 авг. 19:21 ,

Ford Focus 1.8 Tddi, registrirana -00

2 600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
09 јул. 18:47 ,

FORD FOCUS -00

2 350 ЕУР

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
05 јун. 18:27 ,

Ford Focus -00

1 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
01 јун. 15:40 ,

FORD FOCUS 1.8 TDCI so full oprema sega uvezen -02

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
14 мај 21:03 ,

FORD FOCUS 1.8 TDCI -01 MOZE ZAMENA

2 550 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Ford focus | Сите | Автомобили | Тетово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации