Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Тетово

BMW , 4
Audi , 3
Opel , 2
Renault , 2
Jeep , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Golf 3,по категорија Автомобили,или по локација Тетово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Golf 3 | Сите | Автомобили | Тетово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

24 септ. 21:46 Автомобили , Тетово , Теарце

Golf 3

500 ЕУР

Година: 1993
Километража: 300 000 - 349 999
10 септ. 17:06 Претпријатие Автомобили , Тетово

VW Golf 8 United 2.0 DSG

34 900 ЕУР

Година: 2021
Километража: 25 000 - 29 999
08 авг. 03:55 Автомобили , Тетово

Golf 3

1 200 ЕУР

Година: 1995
Километража: 0 - 4 999
16 мај 15:11 Претпријатие Автомобили , Тетово

VW Golf 8 2.0tdi 150ks R-Line 2021

42 000 ЕУР

Година: 2021
Километража: 45 000 - 49 999
24 апр. 16:09 Автомобили , Тетово

VW Golf 2009

7 100 ЕУР

Година: 2009
Километража: 15 000 - 19 999
16 мар. 22:07 Автомобили , Тетово

VW Golf 3 1994

700 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
23 јан. 16:07 Автомобили , Тетово

VW Golf 3 dizel 1998

1 900 ЕУР

Година: 1998
Километража: 20 000 - 24 999
17 дек. 14:32 Автомобили , Тетово

VW Golf 3 1.9sdi 1996

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
29 ноем. 02:17 Автомобили , Тетово , Брвеница

VW Golf 3 karavan

1 400 ЕУР

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
26 ноем. 09:31 Претпријатие Автомобили , Тетово

VW Golf 8 2.0tdi 150ks R-Line 2020

39 000 МКД

Година: 2021
Километража: 10 000 - 14 999
06 авг. 01:34 Автомобили , Тетово

Golf 3 1.8 benzin plin +atest

1 300 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
06 авг. 01:34 Автомобили , Тетово

Golf 3 1.8 benzin plin +atest

1 300 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
15 фев. 01:09 Автомобили , Тетово , Боговиње

Golf 3 1.9 (obicen) dizel 1993/94

1 100 ЕУР

Година: 1993
Километража: 250 000 - 299 999
15 фев. 01:09 Автомобили , Тетово , Боговиње

Golf 3 1.9 (obicen) dizel 1993/94

1 100 ЕУР

Година: 1993
Километража: 250 000 - 299 999
27 јан. 13:04 Автомобили , Тетово

VW Golf 3

1 250 ЕУР

Година: 1993
Километража: 25 000 - 29 999
24 јан. 11:40 Автомобили , Тетово

Golf 3

1 250 ЕУР

Година: 1993
Километража: 25 000 - 29 999
23 јан. 22:21 Автомобили , Тетово

Golf 3 se prodava

1 250 ЕУР

Година: 1993
Километража: 25 000 - 29 999
02 јан. 23:38 Автомобили , Тетово

Audi A4 b7 1.9

6 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
07 апр. 03:47 Автомобили , Тетово

VW GOLF 3

Година: 1997
Километража: 140 000 - 149 999
02 јан. 20:04 Автомобили , Тетово , Јегуновце

Renault Clio -02

1 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 10 000 - 14 999
30 дек. 10:48 Автомобили , Тетово , Желино

VW Golf 3 TDI Karavan

1 799 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
18 дек. 10:43 Автомобили , Тетово

VW Golf 4

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
16 дек. 17:31 Автомобили , Тетово

VW Golf 3 itno

1 200 ЕУР

Година: 1994
Километража: 20 000 - 24 999
02 окт. 10:39 Автомобили , Тетово

BMW 523 /// M Packet

4 500 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
23 септ. 18:00 Автомобили , Тетово

VW Golf 3 TD

1 200 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
31 авг. 12:49 Автомобили , Тетово

VW GOLF 3 TD

650 ЕУР

Година: 1992
Километража: 20 000 - 24 999
03 јул. 17:45 Автомобили , Тетово

VW Golf 3

1 650 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
23 апр. 16:28 Автомобили , Тетово , Јегуновце

VW Golf 4 1.9 tdi so 3 crveni 4 motion (4x4) ASR

4 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
31 мар. 22:04 Автомобили , Тетово

VW Golf 3

2 400 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
28 јан. 11:59 Автомобили , Тетово

Opel Signum

2 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
07 дек. 20:16 Автомобили , Тетово

VW Golf

1 700 ЕУР

Година: 1996
Километража: 15 000 - 19 999
07 ноем. 14:23 Автомобили , Тетово

VW GOLF 3 ITNO

1 300 ЕУР

Година: 1983
Километража: 250 000 - 299 999
17 окт. 02:17 Автомобили , Тетово

VW Golf 3 Tdi karavan

Година: 1996
Километража: 110 000 - 119 999
04 окт. 14:34 Автомобили , Тетово

VW Golf 3 -97

2 200 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
03 септ. 00:29 Автомобили , Тетово , Боговиње

VW Golf

1 100 ЕУР

Година: 1995
Километража: 150 000 - 159 999
26 авг. 12:22 Автомобили , Тетово , Теарце

VW Golf 3 td 1.9

1 100 ЕУР

Година: 1993
Километража: 250 000 - 299 999
17 јун. 14:20 Автомобили , Тетово , Боговиње

VW Golf 4 tdi 110ps

2 450 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
06 јун. 17:18 Автомобили , Тетово , Брвеница

VW Golf 3 BonJovi TDI 1.9

2 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
17 апр. 19:44 Автомобили , Тетово , Теарце

VW Golf

1 500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 20 000 - 24 999
12 апр. 18:16 Автомобили , Тетово

VW Golf 3

1 500 ЕУР

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999
07 фев. 23:32 Автомобили , Тетово

VW Golf 5 plus so noviot motor so dpf 1.9 105 ks

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
15 јан. 05:51 Автомобили , Тетово

Prodavam

2 000 ЕУР

Година: 1994
Километража: 30 000 - 34 999
15 јан. 00:45 Автомобили , Тетово , Желино

VW GOLF 7 1.6TDI 2013 COMFORTLINE

13 600 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
01 дек. 20:06 Автомобили , Тетово , Брвеница

VW Golf 3

2 350 ЕУР

Година: 1997
Километража: 150 000 - 159 999
01 дек. 19:01 Автомобили , Тетово , Брвеница

VW Golf 3

2 359 ЕУР

Година: 1997
Километража: 150 000 - 159 999
11 ноем. 22:55 Автомобили , Тетово , Јегуновце

VW Golf

2 800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
11 ноем. 22:19 Автомобили , Тетово , Желино

VW GOLF

2 800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
11 ноем. 12:40 Автомобили , Тетово

VW Golf 3 Turbo Dizel

1 000 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
05 ноем. 16:51 Автомобили , Тетово

VW GOLF 3 SDI TOPP

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
20 окт. 22:37 Автомобили , Тетово

VW Golf 3 gti tdi 110ps

2 500 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Golf 3 | Сите | Автомобили | Тетово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

golf 3 golf 3 Golf 3 golf 3 golf 3 Golf 3 Golf 3 golf 3 Golf 3 golf 3

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации