Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Тетово

BMW , 6
Opel , 5
Audi , 3
Mazda , 2
Ford , 2
Renault , 2
Nissan , 1
Toyota , 1
Lada , 1
Seat , 1
Suzuki , 1
Hyundai , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Kuka,по категорија Автомобили,или по локација Тетово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Kuka | Сите | Автомобили | Тетово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 22:38 ,

Mazda 5 dizel 2006

3 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
04 мај 13:36 , ,

Bmw 320 d 184 ps Modern

18 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 100 000 - 109 999
04 мај 13:36 , ,

BMW 320d 184 ps Modern

18 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 100 000 - 109 999
17 мар. 06:00 , ,

Suzuki Liana 4x4 2006 so atest plin

3 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
10 фев. 16:54 ,

Mercedes C220 Avangarde

3 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
28 јан. 20:05 , ,

Audi A4 20 tdi

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
16 јан. 21:08 , ,

Corsa b 1.2 16v 2000g

1 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
26 дек. 16:29 ,

opel astra 1.7 dti

1 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
04 септ. 16:26 Претпријатие ,

VW Golf 1.9 TDI 105 KS Tour Full 07<Avto Connect>

5 650 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
19 мај 21:41 , ,

VW Golf 4 1.9 tdi 85kw 6 brzini

2 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
26 мар. 00:36 , ,

Audi Q7 S-line Quattro

16 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
04 јан. 16:56 ,

Seat Cordoba -05

4 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
01 дек. 17:15 ,

Mercedes C250 TD

2 000 ЕУР

Година: 1996
Километража: 300 000 - 349 999
14 окт. 12:40 Претпријатие ,

VW TOURAN 1.9 TDI 6-BRZINI 7SEDISTA -05 AVTOCENTAR

4 100 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
03 септ. 17:01 Претпријатие ,

NISSAN X-TRAIL 2.2 TDI 4x4 reg -02 AVTOCENTAR

4 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
01 авг. 15:29 Претпријатие ,

VW PASSAT 1.6 BENZIN 74kw -97 AVTOCENTAR

1 890 ЕУР

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
27 мај 11:49 Претпријатие ,

VW GOLF 5 2.0 TDI 4-MOTION 4x4 -06 AVTOCENTAR

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
29 ноем. 17:24 ,

Opel Corsa 1.0

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
06 септ. 09:51 ,

BMW E 90

6 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
07 авг. 16:04 ,

BWM 320 XDRIVE

13 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
27 јун. 14:44 ,

Opel Corsa 1.7 CDTI Full Staklo

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
14 јун. 23:30 ,

Toyota Avensis 2.0

5 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
13 мај 22:14 , ,

VW GOLF 1.9 TDI Blue Motion Highline-08

6 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
11 дек. 08:06 ,

VW Golf 1.9 tdi 4x4

6 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
04 ноем. 13:22 ,

BMW e91 335d m paket

15 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 25 000 - 29 999
02 јан. 20:21 , ,

BMW 530 -02 moze zamena

6 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
22 ноем. 23:51 ,

FORD FOCUS TDCI 115KW -03

Година: 2003
Километража: 140 000 - 149 999
22 ноем. 19:34 , ,

Renault Samad 1.7 benz Plin -92

800 ЕУР Намалена цена

Година: 1992
Километража: 190 000 - 199 999
22 ноем. 12:49 ,

Ford MONDEO -97

Година: 1997
Километража: 140 000 - 149 999
15 ноем. 16:27 ,

VW GOLF 1.9TDI 105KS FULOPREMA NOVA -04 AVTOCONECT

5 650 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
13 ноем. 23:51 ,

Opel Combo 1.6 Benzin -02 pick up

2 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
25 септ. 19:04 ,

VW GOLF 5 1.9 TDI -04

5 599 ЕУР

Година: 2004
Километража: 20 000 - 24 999
14 септ. 10:46 ,

Audi Q7 3.0 tdi -07

18 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
30 авг. 14:53 , ,

Lada Samara -93

Година: 1993
Километража: 160 000 - 169 999
11 авг. 15:46 ,

Mitsubishi Pajero -98 2.8D 4x4

4 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
12 јул. 10:50 , ,

VW GOLF 5 1.9 TDI 105 ks tour -07

6 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
13 мај 23:57 , ,

Mazda 6 2.0 td -04

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
08 мар. 15:41 ,

HYNDAI TERRACAN 2.9CRDI 150ks uvoz od Svajcarija

5 600 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
05 ноем. 13:59 ,

VW Sharan -01

4 450 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
02 ноем. 13:17 ,

Mercedes C 220 -01

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
12 јун. 14:57 ,

Mercedes E 220 -97

2 550 ЕУР

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
16 мај 18:54 ,

VW GOLF 3 1.9 D -93

Година: 1993
Километража: 150 000 - 159 999
15 мар. 17:59 ,

VW GOLF 3 DIZEL -93

1 700 ЕУР

Година: 1993
Километража: 150 000 - 159 999
06 фев. 22:43 ,

RENAULT ESPACE 2.2DCI 150KS -04 FUL OPREMA NOVA

3 950 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Kuka | Сите | Автомобили | Тетово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • kuka во категорија Резервни делови
  • Kuka во категорија Куќи/Вили
  • Kuka во категорија Автоделови и Опрема
  • kuka cento во категорија Живеалишта
  • Kuka vo cento во категорија All Category
  • Kuka во категорија Плацови/Ниви и фарми
  • kuka pod kirija во категорија Куќи/Вили
  • kuka во категорија Автомобили | Citroën | C4
  • kuka vo butel 1 во категорија Бараки и Гаражи
  • Kuka za traktor во категорија Земјоделски и Шумски возила

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации