Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Тетово

Opel , 573
Ford , 4
BMW , 2
Fiat , 2
Hyundai , 2
Citroën , 2
Audi , 2
Peugeot , 1
Renault , 1
Porsche , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Opel,по категорија Автомобили,или по локација Тетово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Opel | Сите | Автомобили | Тетово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 23:37 ,

Opel Vectra 1.9 CDTI 150 KS Autom Full -08

5 250 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 03:19 , ,

Opel Corsa 1.0 benzin

1 100 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
23 окт. 19:15 ,

Opel Astra -05

3 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
23 окт. 17:17 ,

Opel Zafira

5 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
23 окт. 16:27 ,

Opel Signum 1.9 dizel 2005

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
23 окт. 12:22 Претпријатие ,

Opel Astra 1.7 CDTI 81kw 2011 Avtocentar

5 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
23 окт. 12:13 Претпријатие ,

Opel Corsa GSI 1.6 16V 110kw full 2009 Avtocentar

4 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
23 окт. 12:10 Претпријатие ,

Opel Corsa 1.3 cdti 55kw 2008 Avtocentar

3 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
23 окт. 12:08 Претпријатие ,

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 74kw 2006god. "AVTOCENTAR"

2 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
23 окт. 11:57 ,

Opel Vectra C . 2.0 TDI

3 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
23 окт. 11:49 ,

Opel Corsa

800 ЕУР

Година: 1996
Километража: 150 000 - 159 999
22 окт. 16:55 ,

Opel Meriva 1.7cdti 2006

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
22 окт. 11:24 ,

Opel Zafira 1.9 cdi 7 sedista

4 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
08 окт. 10:54 ,

Kako nova Opel Astra 1.7CDTI 74kw full

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
03 окт. 00:21 ,

Opel Vectra 1.9 CDti 2008/2007

1 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
22 септ. 02:31 ,

Shitet Vetura

1 700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
20 септ. 01:29 ,

Opel Astra 1.7 TD

1 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 140 000 - 149 999
18 септ. 20:44 ,

Opel Vectra A benzin-plin

850 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
18 септ. 18:44 ,

Opel ASTRA 1.7 TD

1 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 140 000 - 149 999
17 септ. 12:37 ,

Opel Meriva Top Ponuda itno

2 750 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
13 септ. 20:46 , ,

OPEL COMBO 1.7 CDI ���� 2012

5 200 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
12 септ. 21:25 , ,

OPEL COMBO 1.7 CDI ���� VW TOURAN 1.6 DSG

5 200 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
12 септ. 18:54 , ,

Opel

4 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
08 септ. 21:50 , ,

Opel Vectra

1 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
24 авг. 15:08 Претпријатие ,

Opel Signum 1.9 CDTI A/T

2 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
07 авг. 14:40 ,

SE PRODAVA OPEL MERIVA 1.3 CDTI EcoFLEX

6 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
05 авг. 20:03 , ,

Se prodava

1 700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 25 000 - 29 999
16 јул. 08:02 ,

Opel Astra benzin 2002

2 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
09 јул. 18:19 ,

Opel Grandland 1.6 dizel 2018 so pet godini garancija

21 900 ЕУР

Година: 2018
Километража: 45 000 - 49 999
09 јул. 00:11 ,

Opel Astra benzin 2002

2 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
09 јул. 00:10 , ,

Opel Astra 1.7 td 1996

1 350 ЕУР

Година: 1996
Километража: 190 000 - 199 999
07 јул. 09:07 ,

Opel Zafira 2007 dizel

2 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
27 јун. 14:35 ,

opel tigra B cabriolet 1.8

2 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
23 јун. 19:56 ,

Opel Omega V6 2,5 Full Oprema

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
06 јун. 15:24 ,

Opel Corsa

3 100 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
27 мај 13:07 Претпријатие ,

Opel Antara 2.2 CDTI 4x4 6 Brzini Full 2013

9 950 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
27 мај 12:07 ,

Opel Corsa 1.4i elegance

2 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
11 мај 01:12 ,

Opel signum

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
30 апр. 10:08 ,

OPEL Corsa 1.4i "Elegance"

2 450 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
22 апр. 20:16 ,

Opel Zafira 1.9cdti 2006

3 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 15 000 - 19 999
12 апр. 01:49 ,

Opel Astra 2004

2 350 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
12 апр. 01:45 ,

Opel Astra

1 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
10 апр. 14:42 , ,

Opel Astra 1.7 cdti

2 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
08 апр. 20:30 ,

opel meriva

1 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
22 мар. 20:13 ,

Opel Meriva

2 750 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
09 мар. 00:27 , ,

opel vectra

1 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
09 мар. 00:27 , ,

Se prodava

1 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
09 мар. 00:22 ,

Opel astra 1.7dti

1 750 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
06 мар. 17:45 ,

OPEL ZAFIRA 1.9 cdti

1 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
02 мар. 20:54 ,

Se prodava

1 МКД

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Opel | Сите | Автомобили | Тетово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • opel corsa во категорија Автомобили | Audi | TT | TT
  • Opel corsa во категорија Автомобили | Škoda | Felicia
  • Opel astra во категорија Автомобили | Mercedes-Benz | A 160 | А-класа
  • Opel corsa во категорија Автомобили | BMW | 530 | 5-серии
  • Opel zafira во категорија Автомобили | Opel | Vectra
  • Opel во категорија Автомобили | Dodge
  • opel astra во категорија Автомобили | Renault | Clio
  • Opel astra во категорија Автомобили | Citroën | C3
  • opel corsa во категорија Автомобили | Škoda
  • opel corsa во категорија Автомобили | Fiat | 500

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации