Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Тетово

BMW , 4
Peugeot , 3
Fiat , 2
Ford , 2
Audi , 1
Citroën , 1
Renault , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Polo,по категорија Автомобили,или по локација Тетово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Polo | Сите | Автомобили | Тетово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

16 окт. 18:10
Линк
,

VW Polo 1.4tdi 2007

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999

16 окт. 18:10 ,

VW Polo 1.4tdi 2007

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
26 септ. 10:12 ,

VW Polo 1.4 TDI

2 550 ЕУР

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
22 септ. 18:56 ,

Polo 1.6 2000

1 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
15 септ. 16:27 ,

Polo 1.6 2000 god benzin

1 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
13 јул. 09:05 ,

VW Polo dizel 2004

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
15 јун. 11:16 , ,

VW Polo Fox 1.4 benzin

750 ЕУР

Година: 1996
Километража: 180 000 - 189 999
18 мај 14:08 , ,

VW Polo 1.4 TDI 2007

3 150 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
02 апр. 10:13 ,

VW Polo 1.4

2 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
15 фев. 01:08 ,

POLO

1 100 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
19 јан. 14:21 ,

Volkswagen Polo 1.0

7 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 140 000 - 149 999
08 дек. 04:08 ,

Polo

1 800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
13 окт. 20:26 ,

POLO 1.4 TDI 2004

2 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
20 јул. 23:16 ,

POLO 1.6

5 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
06 јул. 14:47 ,

VW Polo 1.4 benzin top cena

2 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
24 мај 21:30 ,

VW Polo 1.4 2004god benzin

3 199 ЕУР

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
25 апр. 20:55 ,

VW Polo 1.6 TDI -10

6 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
19 фев. 06:58 , ,

VW Polo 1.4tdi -08

3 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
10 фев. 10:34 ,

VW Polo -12 1,2

6 200 ЕУР

Година: 2012
Километража: 35 000 - 39 999
30 јан. 09:22 ,

Mercedes-Benz C220 Avantgarde Automatic

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
26 јан. 18:18 ,

VW Polo -98

1 900 ЕУР

Година: 1998
Километража: 140 000 - 149 999
20 јан. 09:34 ,

VW Polo 1.2.i -03 full oprema odlicno socuvano

2 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 110 000 - 119 999
18 дек. 10:43 ,

VW Golf 4

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
18 дек. 07:46 ,

VW Golf

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
17 дек. 05:13 ,

VW Golf -01

Година: 2001
Километража: 25 000 - 29 999
07 дек. 18:25 ,

VW Polo

1 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 140 000 - 149 999
18 ноем. 19:44 ,

VW POLO FOX

3 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
17 ноем. 17:58 ,

Peugeot 307 1.6 hdi speed up 6 brzini 100 ks

3 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
09 ноем. 22:16 ,

VW Polo 1.4 tdi

2 900 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
18 окт. 22:31 ,

Peugeot 106 1.1 benzin -02

900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
18 окт. 08:13 ,

Peugeot 106 1.1 benzin -02

1 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
07 окт. 16:08 , ,

VW Polo 14 16v

1 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
05 окт. 13:46 ,

VW Polo

7 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
17 септ. 15:20 ,

VW Radio NAVIGACIJA DVD Bluetooth USB GPS

280 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
11 јул. 15:28 ,

VW Polo 1.4 TDi 51kw

4 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
15 јун. 19:38 ,

VW Polo 1.4

1 800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
25 мај 01:18 ,

VW Polo 16 v

Година: 2002
Километража: 150 000 - 159 999
25 мај 01:17 ,

VW Polo 1.4 Benzin Viti -01

2 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
12 мај 18:59 ,

Polo Clasic 1.9 SDI

Година: 1996
Километража: 300 000 - 349 999
08 фев. 15:22 ,

VW Polo karavan 1.9TDI 66kw

2 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
04 фев. 23:59 , ,

VW Polo donesen od CH plateni site davacki do reg

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
29 дек. 21:46 ,

VW Polo 1.6 TDI

6 950 ЕУР

Година: 2011
Километража: 80 000 - 84 999
20 дек. 15:26 , ,

VW Polo 1.9 sdi

1 700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
16 дек. 11:36 ,

VW POLO 1.9 SDI

1 750 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
31 окт. 16:32 , ,

VW Polo Edition

2 050 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
15 окт. 00:43 ,

VW POLO

3 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
14 окт. 15:55 ,

VW Polo -02

3 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
25 септ. 13:15 , ,

VW Polo -01

2 050 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
13 септ. 10:46 , ,

VW Polo 1.3

750 ЕУР Намалена цена

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Polo | Сите | Автомобили | Тетово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • Polo во категорија Автомобили | Smart
  • polo во категорија Автомобили | Land Rover | Range Rover
  • Polo во категорија Автомобили | Škoda | Felicia
  • polo во категорија Автомобили | Volvo
  • Polo во категорија Автомобили | Citroën | DS3
  • polo во категорија Автомобили | Audi | Q5
  • polo во категорија Автомобили | VW Volkswagen | Caddy
  • Polo во категорија Возила
  • polo во категорија Автомобили | Kia | cee´d
  • polo во категорија Автомобили | Citroën | C4

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации