Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Тетово

BMW , 23
Audi , 15
Opel , 8
Ford , 6
Renault , 5
Fiat , 4
Citroën , 3
Seat , 2
Peugeot , 2
Škoda , 1
Hyundai , 1
Jeep , 1
Chevrolet , 1
Porsche , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор golf,по категорија Автомобили,или по локација Тетово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: golf | Сите | Автомобили | Тетово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

24 мај 16:47
Линк
Автомобили , Тетово , Брвеница

VW Golf 7 1.6 TDI sportline top sostojba full kasko

11 700 ЕУР

Година: 2013
Километража: 300 000 - 349 999

31 мај 15:30 Автомобили , Тетово

VW Golf 5 1.9tdi 2005

4 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
30 мај 08:52 Автомобили , Тетово , Боговиње

VW Golf 6 2.0tdi 2009 140ps

8 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
29 мај 13:05 Автомобили , Тетово

VW Golf 7 2.0tdi highline 150ps perla boja

16 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 75 000 - 79 999
29 мај 10:02 Претпријатие Автомобили , Тетово , Боговиње

VW Golf 6 GTD 170KS

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
27 мај 14:31 Автомобили , Тетово

Odlicen Golf 5+1.9 Tdi 2006 77kw registriran zelen karton

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
26 мај 21:59
Линк
Автомобили , Тетово

GOLF 6 1.6 TDI 2009 god

7 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
24 мај 16:47 Автомобили , Тетово , Брвеница

VW Golf 7 1.6 TDI sportline top sostojba full kasko

11 700 ЕУР

Година: 2013
Километража: 300 000 - 349 999
22 мај 13:46 Претпријатие Автомобили , Тетово

VW Golf 7 1.6 TDI 77kw 2016 Avtocentar

12 200 ЕУР

Година: 2016
Километража: 160 000 - 169 999
22 мај 13:37 Претпријатие Автомобили , Тетово

VW Golf 6 2.0 TDI 140ks DSG avtomatik 2010 Avtocentar

8 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
22 мај 13:35 Претпријатие Автомобили , Тетово

VW Golf 6 2.0 TDI 140ks DSG avtomatik 2010 Avtovcentar

8 499 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
22 мај 13:33 Претпријатие Автомобили , Тетово

VW Golf 6 2.0 TDI 140ks 6 brzini 2010 Avtocentar

8 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
22 мај 13:31 Претпријатие Автомобили , Тетово

VW Golf 6 2.0 TDI 81kw registrirana 2010 Avtocentar

8 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
22 мај 13:28 Претпријатие Автомобили , Тетово

VW Golf 6 1.6 TDI 77kw 2010 Avtocentar

7 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
22 мај 13:18 Претпријатие Автомобили , Тетово

VW Golf 5 1.9 TDI 77kw DSG avtomatik 2009 Avtocentar

5 100 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
22 мај 13:17 Претпријатие Автомобили , Тетово

VW Golf 5 plus 1.9 TDI 77kw 2007 Avtocentar

4 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
22 мај 13:07 Претпријатие Автомобили , Тетово

VW Golf 5 1.9 TDI 77kw 2008 Avtocentar

5 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
17 мај 09:00 Автомобили , Тетово

Golf 6 plus Bluemotion

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
15 мај 16:05 Автомобили , Тетово

VW Golf 5 2008 United 1.9tdi

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
12 мај 20:16 Автомобили , Тетово , Боговиње

VW Golf 7 2.0 tdi

13 700 ЕУР

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999
12 мај 19:24 Автомобили , Тетово

VW Golf 5 2.0

3 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
12 мај 14:40 Автомобили , Тетово

VW Golf 6 2.0 TDI 110ks

7 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
11 мај 11:45 Автомобили , Тетово

VW Golf 6 2.0 TDI 140ps Highline

8 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
09 мај 00:58 Автомобили , Тетово

VW Golf Plus 2006 tdi

4 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
07 мај 20:24 Автомобили , Тетово

VW Golf 5 2004

4 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
06 мај 13:18 Автомобили , Тетово , Брвеница

VW Golf 6 1.6tdi

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
03 мај 09:02 Претпријатие Автомобили , Тетово

VW Golf 6 2.0 TDI 140PS

7 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 300 000 - 349 999
12 апр. 15:08 Автомобили , Тетово , Брвеница

VW Golf 6 1.6 75kw bifuel

7 699 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
11 апр. 11:08 Претпријатие Автомобили , Тетово

VW Golf 7 1.6 TDI DSG GTD optik

13 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
07 апр. 21:17 Автомобили , Тетово

golf7 2.0 tdi 2015 god so 150.000 km so garancia

145 ЕУР

Година: 2015
Километража: 150 000 - 159 999
31 мар. 22:58 Автомобили , Тетово

NEW ������������

7 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
22 мар. 14:45 Автомобили , Тетово

VW Golf 6 1.6 TDI 2009 77kw 105ks

7 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
20 мар. 13:52 Претпријатие Автомобили , Тетово

VW GOLF 5 1.9 TDI 77kw 6-Brzini 2008god. "AVTOCENTAR"

5 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
13 мар. 13:08 Автомобили , Тетово , Јегуновце

VW Golf 2

1 100 ЕУР

Година: 1982
Километража: 0 - 4 999
27 фев. 13:55 Претпријатие Автомобили , Тетово

VW Golf 6 2.0 TDI 81kw GTI Optic 2010 Avtocentar

8 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
24 фев. 10:13 Автомобили , Тетово , Боговиње

Golf 4 1.9 TDI 110 PS

2 600 ЕУР

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
19 фев. 17:23 Автомобили , Тетово

Golf 5 2.0 TDI 103KW

4 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
14 фев. 13:39 Автомобили , Тетово

Audi A6 2018

60 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 140 000 - 149 999
14 фев. 12:52 Автомобили , Тетово

VW Golf 1.6 tdi

8 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
08 фев. 13:06 Претпријатие Автомобили , Тетово

Golf 6

7 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
02 фев. 19:37 Автомобили , Тетово

VW Golf 7 2.0 TDI

13 700 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
02 фев. 17:08 Автомобили , Тетово

Golf 6 2.0 TDI

7 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
02 фев. 03:11 Автомобили , Тетово

GOLF 7 1.6 TDI

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
30 јан. 12:09 Автомобили , Тетово

VW Golf 7 2.0 Atomatik

19 200 ЕУР

Година: 2017
Километража: 95 000 - 99 999
24 јан. 22:52 Автомобили , Тетово , Брвеница

VW Golf 1.6 tdi

7 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
20 јан. 11:38 Автомобили , Тетово

Golf 6 2.0 tdi 110 hp

8 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
16 јан. 07:59 Автомобили , Тетово

Golf 7

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
14 јан. 03:10 Автомобили , Тетово

GOLF 6 2.0 TDI

7 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
09 јан. 22:41 Автомобили , Тетово

GOLF 6 1.4 tsi 80 k.s..2010 GOD

6 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
08 јан. 18:49 Автомобили , Тетово

GOLF 6 1.4 tsi 80 k.s..2010 GOD

6 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
07 јан. 02:23 Автомобили , Тетово , Брвеница

Golf 6 GTI

12 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување golf | Сите | Автомобили | Тетово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • Golf 7 во категорија Автомобили | BMW | X1 | X-модели
  • GOLF во категорија Автомобили | Audi | Q7
  • golf во категорија Возила
  • golf во категорија Автомобили | BMW | 4-серии
  • Golf 4 во категорија Автомобили | BMW | X3 | X-модели
  • Golf 4 во категорија Автомобили | Ford | Galaxy
  • Golf 4 во категорија Автомобили | Hyundai | Coupe
  • Golf во категорија Автомобили | GMC
  • golf 5 во категорија Автомобили | Jaguar
  • GOLF 5 во категорија Автомобили | Fiat | Stilo

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации