Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Тетово

Audi , 8
BMW , 7
Renault , 4
Fiat , 3
Opel , 2
Seat , 1
Citroën , 1
Ford , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор golf 4,по категорија Автомобили,или по локација Тетово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: golf 4 | Сите | Автомобили | Тетово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 20:37 ,

Golf 5 2.0 TDI

4 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 17:44 ,

Prodavam Golf 4 1.9

3 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
13 јун. 20:04 Претпријатие ,

VW Golf 4 1.9 tdi 2000 so full oprema

2 100 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2000
Километража: 10 000 - 14 999
13 јун. 19:58 Претпријатие ,

Golf 4 1.9 tdi god 2000,full oprema...

2 100 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2000
Километража: 10 000 - 14 999
13 јун. 02:26 ,

VW Golf 5 2.0 tdi 6 brz -07

4 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
12 јун. 22:55 , ,

VW Golf 5 1.9tdi 2005 dizel

4 150 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
12 јун. 22:32 , ,

VW Golf 4

3 350 ЕУР

Година: 2001
Километража: 15 000 - 19 999
28 мај 10:49 ,

VW Golf 4 1.9tdi 2001

2 100 ЕУР

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
18 мај 01:08 ,

VW Golf 4 dizel 2000 90ks 131ps

2 999 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
07 апр. 17:10 Претпријатие ,

VW Golf 1.9 TDI 105 KS Full 04 <Avto Connect>

4 350 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
15 мар. 04:34 , ,

Golf 4

1 750 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
16 фев. 11:39 ,

VW Golf 4 motion 4x4 odlicna

2 600 ЕУР

Година: 1999
Километража: 300 000 - 349 999
24 јан. 14:34 ,

Shitet vetura golf

1 250 ЕУР

Година: 1993
Километража: 25 000 - 29 999
24 јан. 11:52 ,

Golf 4 1.9

2 100 ЕУР

Година: 1999
Километража: 30 000 - 34 999
24 јан. 11:40 ,

Golf 3

1 250 ЕУР

Година: 1993
Километража: 25 000 - 29 999
23 јан. 22:21 ,

Golf 3 se prodava

1 250 ЕУР

Година: 1993
Километража: 25 000 - 29 999
13 јан. 02:51 ,

VW Golf 6 2.0 -09

7 100 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
10 јан. 15:59 ,

Shitet

2 499 ЕУР

Година: 1998
Километража: 25 000 - 29 999
02 јан. 23:38 ,

Audi A4 b7 1.9

6 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
02 јан. 20:07 ,

Audi A4 1.9

6 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
22 дек. 23:36 ,

Golf 4

1 600 ЕУР

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
13 окт. 19:20 ,

VW Golf 4 TDI GTI Exlusive 81kw 110ps

2 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
01 окт. 02:58 , ,

VW Golf 1.9 TDI 105

4 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
18 септ. 21:08 ,

Golf IV - 98

2 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
21 јул. 17:09 ,

golf-4

2 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
19 јул. 23:59 ,

VW Golf 7 -16

Година: 2016
Километража: 190 000 - 199 999
04 јул. 18:58 ,

VW Golf 4 1.9 TDI 116 KS - so 2 crveni

3 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
30 јун. 02:20 , ,

Golf

1 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
23 јун. 18:02 ,

Golf VI STYLE 2.0 TDI DSG -God 2011

10 350 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
08 јун. 11:39 ,

VW Golf 4

4 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 140 000 - 149 999
28 мај 19:23 , ,

VW Golf 4 1.9 Tdi

2 300 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
19 мај 21:41 , ,

VW Golf 4 1.9 tdi 85kw 6 brzini

2 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
02 мај 18:52 , ,

0000

2 250 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
17 апр. 02:24 , ,

VW Golf 4 1.9 tdi

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
17 апр. 02:20 , ,

VW Golf 4 1.9 tdi

2 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
06 апр. 01:42 ,

VW Golf 4

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
23 мар. 18:24 ,

VW Golf

4 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
07 фев. 16:23 , ,

VW Golf 5 2.0 TDI

4 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
05 фев. 03:36 , ,

VW Golf 4 1,9 TDI

2 700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
05 фев. 03:32 ,

VW Golf 4 1.9TDI

2 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
03 фев. 20:28 ,

AUDI A4 2.7 TDI V6

10 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
11 јан. 17:45 ,

Golf 4

3 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
09 јан. 20:59 ,

VW Golf 4 1.9 TDI

2 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
06 јан. 20:07 , ,

VW Golf 4 1.9 tdi

2 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 20 000 - 24 999
31 дек. 14:25 ,

VW Golf 4 1.9tdi

2 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
18 дек. 10:43 ,

VW Golf 4

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
17 дек. 05:13 ,

VW Golf -01

Година: 2001
Километража: 25 000 - 29 999
15 ноем. 17:32 ,

VW Golf 4

2 400 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
15 ноем. 17:12 ,

VW Golf 4 1.6

2 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
02 ноем. 17:30 ,

VW Golf 4 TDI

2 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 110 000 - 119 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување golf 4 | Сите | Автомобили | Тетово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации