Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Тетово

BMW , 13
Audi , 8
Fiat , 2
Peugeot , 2
Ford , 2
Opel , 1
Seat , 1
Škoda , 1
Hyundai , 1
Renault , 1
Jeep , 1
Chevrolet , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор golf 5,по категорија Автомобили,или по локација Тетово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: golf 5 | Сите | Автомобили | Тетово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

16 окт. 17:30
Линк
,

VW Golf 5 dizel 2007

4 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999

Вчера 10:08 ,

VW Golf 6 TDI 1.6 diesel automatic DSG 2012

7 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
17 окт. 02:26 ,

VW Golf 5 2.0 tdi 6 brz -07

4 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
16 окт. 22:55 , ,

VW Golf 5 1.9tdi 2005 dizel

4 150 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
16 окт. 17:30
Линк
,

VW Golf 5 dizel 2007

4 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
13 окт. 12:34 Претпријатие ,

VW Golf 5 1.0 TDI 77kw 2006 Avtocentar

4 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
03 септ. 17:15 ,

VW Golf 5

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
02 септ. 12:49 , ,

VW Golf 5 2007

5 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
19 авг. 23:43 ,

VW GOLF 5 1.9 2007 TRENDLINE 6 BRZINI 105KS

5 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
17 јул. 00:28 , ,

Golf 5 Diesel 2.0

3 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
10 јул. 19:36 ,

VW Golf 5 2.0TDI 140ps karavan 2008

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
14 јун. 20:25 ,

VW Golf 5 2.0 TDI

4 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
12 јун. 22:46 , ,

VW Golf 6 2011 euro 5

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
27 мај 13:18 ,

VW Golf 5 2.0

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
27 мај 12:09 , ,

VW Golf 5 1.9 tdi 2003

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
30 апр. 10:07 ,

Se prodava

3 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
24 фев. 10:38 ,

VW Golf 5 1.9 tdi

4 550 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
11 апр. 02:04 ,

Shitet vetura

1 МКД

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
11 апр. 02:04 ,

Shitet vetura

1 МКД

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
11 апр. 02:04 ,

Shitet vetura

1 МКД

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
08 апр. 09:57 ,

VW Golf 5 1.9 tdi

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
31 мар. 16:18 ,

VW Golf 5 dizel 2004

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
29 мар. 09:34 ,

Skoda Octavia 2007

2 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
11 мар. 18:17 ,

Golf 5

4 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
08 мар. 09:33 ,

VW Volkswagen Golf 5 1.9 TDI

4 100 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
04 мар. 16:34 ,

se prodava golf 5 2.0 tdi

45 999 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
28 фев. 13:36 , ,

VW Golf 5 Plus 1.9 TDI

3 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
17 фев. 06:39 ,

se prodava

1 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
16 фев. 23:01 ,

shitet

1 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
16 фев. 22:34 , ,

Golf 5 1.9 TDI

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
30 јан. 12:04 ,

Bmw 320

6 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
26 јан. 00:56 , ,

Se prodava golf 5 2.0 TDI 2004

4 299 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
06 јан. 12:48 ,

Golf 5 2.0 Tdi

3 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
19 ноем. 04:05 , ,

golf

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
18 ноем. 12:07 Претпријатие ,

VW GOLF 5 1.9 TDI 105 KS BLUE MOTION -08

5 450 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
16 ноем. 23:38 ,

Ford Focus -05

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
24 окт. 10:41 ,

VW Golf 5 -04

3 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
22 окт. 22:01 , ,

VW Passat 2.0 Tdi USA

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
01 окт. 02:58 , ,

VW Golf 1.9 TDI 105

4 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
30 септ. 17:54 ,

Golf 5 1.6 fsi 2004

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
30 септ. 13:10 , ,

VW Golf 5 2.0 Tdi

3 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 20 000 - 24 999
08 септ. 00:35 ,

Audi

1 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
04 септ. 13:43 ,

Golf 5

1 МКД

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
17 авг. 15:57 , ,

Peugeot 1.6 hdi diesel

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
12 авг. 08:55 ,

VW Golf 5 1.4 prv sopstvenik

4 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
10 авг. 23:24 ,

071 769 769 Viber - Whatsapp

4 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
30 јун. 02:20 , ,

Golf

1 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
25 јун. 02:54 ,

Golf Plus 1.9TDI

4 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
07 јун. 03:46 ,

VW Golf 5 2.0 -05

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
17 апр. 02:20 , ,

VW Golf 4 1.9 tdi

2 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
06 апр. 13:24 , ,

Audi A4 2.5 tdi full oprema

4 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување golf 5 | Сите | Автомобили | Тетово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

Golf 5 Golf 5 golf 5 golf 5 Golf 5 Golf 5 golf 5 golf 5 golf 5 Golf 5

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации