Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Тетово

BMW , 4
Audi , 4
Opel , 3
Ford , 3
Fiat , 2
Škoda , 1
Citroën , 1
Peugeot , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор golf 6,по категорија Автомобили,или по локација Тетово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: golf 6 | Сите | Автомобили | Тетово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

11 септ. 15:10
Линк
,

Golf 6 2.0 TDI 81KW

7 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999

Денес 11:38 ,

Mercedes Benz Cls 320 dizel 2008 Urgjent

11 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 10:40 Претпријатие ,

VW Golf 6 2.0 TDI 81kw registrirana 2009 Avtocentar

6 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 10:40 Претпријатие ,

VW GOLF 6 1.6 TDI 77kw full 2010god. AVTOCENTAR

5 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 10:08 ,

VW Golf 6 TDI 1.6 diesel automatic DSG 2012

7 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
17 септ. 15:25 Претпријатие ,

VW Golf 6 1.6 tdi 2013 so full oprema registrirana

7 850 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 10 000 - 14 999
17 септ. 02:26 ,

VW Golf 5 2.0 tdi 6 brz -07

4 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
16 септ. 22:32 , ,

VW Golf 4

3 350 ЕУР

Година: 2001
Километража: 15 000 - 19 999
16 септ. 20:13 ,

VW Golf 6 2.0tdi 110ps

9 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
11 септ. 15:10
Линк
,

Golf 6 2.0 TDI 81KW

7 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
07 септ. 01:15 ,

Golf 6 1.6TDI 2011/10

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
26 авг. 02:17 ,

Golf 6 2.0 110ks

7 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
19 авг. 23:43 ,

VW GOLF 5 1.9 2007 TRENDLINE 6 BRZINI 105KS

5 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
15 авг. 13:19 , ,

GOLF 6

8 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
07 авг. 19:53 ,

Vw Golf 6 1.6 tdi

7 100 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
27 јул. 01:56 , ,

Fiat Punto automatik moze zamena

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
24 јул. 11:46 , ,

VW Golf 6 1.6 TDI 105ks 2012

8 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 85 000 - 89 999
01 јул. 10:41 Претпријатие ,

VW Golf 2.0 TDI 8V 140 KS 6 Brzini Full 2008

5 250 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
22 јун. 09:17 , ,

Audi A4 2.0 2005

4 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
16 јун. 11:41 ,

VW Golf 6 2.0

8 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
16 јун. 08:43 ,

VW Golf 6 TDI 2.0 4Motion 122.000km 140ks highline 2011

9 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
14 јун. 20:25 ,

VW Golf 5 2.0 TDI

4 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
12 јун. 22:46 , ,

VW Golf 6 2011 euro 5

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
27 мај 13:18 ,

VW Golf 5 2.0

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
02 мај 20:55 ,

GOLF 6 AUTOMATIC DSG TDI 1.6 EXTRA 2012

7 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
30 апр. 10:05 ,

VW Golf 6 TDI 1.6 diesel automatic DSG 2012

7 990 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
29 апр. 14:36 ,

VW Golf 6 DSG automatic 1.6 TDI 2012 ekstra

7 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
12 апр. 01:44 , ,

Vw Golf 6 1.2 2011 90.000km original

Година: 2012
Километража: 90 000 - 94 999
13 мар. 22:15 ,

Golf 6 benzin 90.000 km original

Година: 2012
Километража: 90 000 - 94 999
08 мар. 15:13 ,

VW GOLF 6 2.0 TDI

8 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
22 фев. 16:17 , ,

VW Golf 6 1.6tdi -10

7 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
22 фев. 12:55 , ,

OPEL ANTARA 2.2CDTI MNOGU ZACUVAN KAKO NOV!!

15 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 30 000 - 34 999
12 фев. 15:20 ,

Skoda Roomster 1.6 Tdi

5 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
04 фев. 12:37 ,

VW Golf 6 2.0 TDI 110ks

7 499 ЕУР

Година: 2010
Километража: 15 000 - 19 999
30 јан. 12:04 ,

Bmw 320

6 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
14 јан. 18:09 ,

GOLF 6 PLUS 2011 GOD

8 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
13 јан. 02:51 ,

VW Golf 6 2.0 -09

7 100 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
05 јан. 17:20 ,

Golf 6 2.0Tdi

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
02 јан. 23:38 ,

Audi A4 b7 1.9

6 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
26 дек. 22:10 ,

SE PRODAVA CITROEN C5 BITURBO V6 ODLICNA SOSTOJBA

6 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
21 дек. 18:25 , ,

se prodava

7 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
08 дек. 04:09 , ,

VW GOLF 6

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
05 дек. 13:09 ,

Golf 6 2.0Tdi

10 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
10 ноем. 12:23 ,

VW Golf 7 -15

Година: 2015
Километража: 140 000 - 149 999
02 ноем. 16:18 Претпријатие ,

VW Golf 6 2.0 TDI 110 KS Full 09 <Avto Connect>

7 650 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
26 окт. 19:47 , ,

Golf 6 SPORT full oprem

1 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
22 окт. 22:01 , ,

VW Passat 2.0 Tdi USA

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
12 окт. 16:45 ,

Golf 6 2.0 2009

7 499 ЕУР

Година: 2009
Километража: 20 000 - 24 999
30 септ. 17:54 ,

Golf 5 1.6 fsi 2004

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
27 септ. 21:42 ,

VW GOLF VI TDI

7 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
08 септ. 00:35 ,

Audi

1 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување golf 6 | Сите | Автомобили | Тетово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • Golf 6 во категорија Автомобили | Audi | A3
  • Golf 6 во категорија Автомобили | Škoda | Octavia
  • golf 6 во категорија Автомобили | Peugeot | 307
  • Golf 6 во категорија Автомобили | Alfa Romeo | Alfa 159
  • Golf 6 во категорија Автомобили | Dacia
  • golf 6 во категорија Автомобили | Honda | Civic
  • Golf 6 во категорија Работа
  • Golf 6 во категорија Автомобили | Alpina
  • golf 6 во категорија Возила
  • Golf 6 во категорија Автомобили | Ford | Ranger

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации