Македонски | Shqip | English |

hitno | Тетово | Возила | Автомобили

Audi , 7
BMW , 7
Fiat , 6
Ford , 4
Citroën , 3
Opel , 2
Peugeot , 2
Renault , 2
Chevrolet , 1
Chrysler , 1
Daewoo , 1
Lancia , 1
Nissan , 1
Seat , 1
16 ноем. 11:43 ,

Mercedes-Benz A Classa 160 Plus Tng A testiran

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
01 ноем. 16:17 ,

Audi A6 4.2

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
06 окт. 00:12 ,

Hitno

4 690 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
30 септ. 13:10 , ,

VW Golf 5 2.0 Tdi

3 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 20 000 - 24 999
28 септ. 14:55 ,

Ford Fiesta -07 hitno

2 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
04 септ. 21:35 , ,

Citroen Berlingo

3 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
26 јул. 13:28 ,

VW TOUAREG 3.0 TDI -12 4MOTION

21 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
21 јул. 17:09 ,

golf-4

2 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
24 јун. 09:04 ,

Fiat Grande Punto 1.3multijet -07

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
20 ноем. 09:40 , ,

VW Golf 5 1.9 tdi 105ks -05 Hitno

4 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
30 окт. 13:10 ,

Citroen Berlingo

1 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
29 окт. 16:10 ,

Ford EcoSport

Година: 2004
Километража: 15 000 - 19 999
26 авг. 02:28 ,

Hitno se Prodava

4 800 ЕУР

Година: 2016
Километража: 25 000 - 29 999
05 авг. 21:01 ,

BMW 320d karavan -01

2 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
22 јул. 23:01 ,

BMW F01 730D M SO NAJ FULL OPREMA

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
22 јун. 07:48 ,

Audi A4

2 650 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
13 мај 22:48 , ,

VW Passat 1.9 tdi

1 750 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
11 фев. 12:13 ,

BMW 530 d AVTOMATIK FULL OPREMA

2 400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
07 фев. 17:48 ,

VW Pasat 1.9 TDI

2 200 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
07 јан. 00:58 ,

Mercedes-Benz 220 cdi

2 650 ЕУР

Година: 2001
Километража: 25 000 - 29 999
11 дек. 22:46 Претпријатие ,

NISSAN Z350 ITNO

14 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
02 дек. 11:47 , ,

BMW 318

Година: 2004
Километража: 130 000 - 139 999
13 авг. 11:51 ,

Alfa Romeo -08 6 berzini Itno

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
24 јул. 17:25 ,

VW BEETLE Buba 1.9 TDI -02

3 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
21 јул. 13:43 ,

FIAT BRAVO

600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
25 мар. 12:47 , ,

Mercedes C 220 itno

2 400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
20 фев. 14:38 ,

RENAULT ESPACE 2.2 DIZEL 7 SEDISTA FULL OPREMA

1 200 ЕУР

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
14 јан. 17:32 , ,

Audi A4

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
11 јан. 11:33 , ,

VW passat 110ps Itno

Година: 1997
Километража: 30 000 - 34 999
10 дек. 14:54 ,

CHRYSLER GRAND VOYAGER 2.4 BENZIN 7 LICA

1 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
16 ноем. 20:31 ,

BMW 330 d ITNO

Година: 2001
Километража: 25 000 - 29 999
11 септ. 07:38 ,

MERCEDES 220 CDI AVTOMATIK FULL OPREMA

1 900 ЕУР

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
03 мар. 18:16 ,

AUDI A4 116PS XENON ORGINAL

3 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
21 фев. 11:33 , ,

Peugeot 306 2.0HDI

1 600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
01 дек. 08:03 ,

VW Golf 4tdi -99

3 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
22 ноем. 12:49 ,

Ford MONDEO -97

Година: 1997
Километража: 140 000 - 149 999
29 авг. 21:57 ,

BMW 330xd -07

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
23 јун. 03:58 , ,

Fiat Albea 1.2 16 ventili so klima -04

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
05 јун. 17:13 ,

VW Golf 5 1.9 -05

5 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
21 мај 16:00 ,

VW Golf 5 -05

5 950 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
19 мај 09:05 ,

RENAULT SCENIC 1.9DCI 4×4 FULL -01

2 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
10 мај 12:57 , ,

Daewo Matiz -00

750 ЕУР

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
25 апр. 22:54 ,

VW Golf 5 -05

5 950 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
25 мар. 17:41 ,

VW Passat TDI 2.0 -05

7 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
15 мар. 12:44 ,

VW Golf 5 -05

6 050 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
06 мар. 23:20 ,

VW Golf 5 TDI 1.9 -05

6 100 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
06 јан. 01:01 , ,

Lancia Dedra 18 dizel -95 itno

600 ЕУР Намалена цена

Година: 1995
Километража: 15 000 - 19 999
06 јан. 01:01 , ,

VW GOLF -96

1 200 ЕУР

Година: 1996
Километража: 20 000 - 24 999
30 окт. 03:47 , ,

Opel Vectra -97

1 230 ЕУР

Година: 1997
Километража: 20 000 - 24 999
06 окт. 19:33 , ,

VW GOLF 1.9TDI 110ks -99

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999

Слични пребарувања

hitno Hitno HItno Hitno Hitno

Кон почеток