Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Тетово

VW Volkswagen , 1175
BMW , 5
Opel , 3
Audi , 3
Fiat , 2
Citroën , 2
Ford , 2
Renault , 2
Kia , 1
Škoda , 1
Hyundai , 1
Rover , 1
Jeep , 1
Chevrolet , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор vw,по категорија Автомобили,или по локација Тетово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: vw | Сите | Автомобили | Тетово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

12 септ. 21:25
Линк
, ,

OPEL COMBO 1.7 CDI ���� VW TOURAN 1.6 DSG

5 200 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999

Денес 11:44 ,

VW Touareg 2004

6 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 23:25 ,

VW Touran dizel -06

6 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 21:42 , ,

Skoda Octavia

6 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 17:40 ,

VW Caddy

5 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 10:40 Претпријатие ,

VW Golf 6 2.0 TDI 81kw registrirana 2009 Avtocentar

6 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 10:40 Претпријатие ,

VW GOLF 6 1.6 TDI 77kw full 2010god. AVTOCENTAR

5 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 10:39 Претпријатие ,

VW Jetta 1.9 TDI 77kw full 2008 Avtocentar

4 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 10:08 ,

VW Golf 6 TDI 1.6 diesel automatic DSG 2012

7 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 03:17 , ,

VW Golf 3 karavan

1 400 ЕУР

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 02:39 ,

VW Golf 7 1.6 2013

13 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
17 септ. 23:50 , ,

VW Passat 2.0tdi 2007

9 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
17 септ. 20:39 , ,

VW Passat 1.9 tdi 96kw 2004 automatik

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
17 септ. 18:15 , ,

VW Pasat CC

Година: 2013
Километража: 120 000 - 129 999
17 септ. 15:25 Претпријатие ,

VW Golf 6 1.6 tdi 2013 so full oprema registrirana

7 850 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 10 000 - 14 999
17 септ. 14:49 ,

VW Passat 2.0 tdi bluemotion

Година: 2013
Километража: 100 000 - 109 999
17 септ. 13:38 ,

VW Passat 2.0 tdi

15 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 100 000 - 109 999
17 септ. 02:31 ,

VW Golf 7 dizel 2016

12 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 190 000 - 199 999
17 септ. 02:26 ,

VW Golf 5 2.0 tdi 6 brz -07

4 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
16 септ. 22:55 , ,

VW Golf 5 1.9tdi 2005 dizel

4 150 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
16 септ. 22:32 , ,

VW Golf 4

3 350 ЕУР

Година: 2001
Километража: 15 000 - 19 999
16 септ. 21:17 ,

VW Passat 2.0tdi 2006 dsg

6 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
16 септ. 21:08 ,

VW Passat 1.9 tdi

2 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
16 септ. 20:13 ,

VW Golf 6 2.0tdi 110ps

9 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
12 септ. 21:25 , ,

OPEL COMBO 1.7 CDI ���� VW TOURAN 1.6 DSG

5 200 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
03 септ. 17:15 ,

VW Golf 5

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
03 септ. 15:15 ,

VW Beetle 70tite

3 500 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 0 - 4 999
02 септ. 13:07 Претпријатие ,

VW TOURAN 2.0 DSG TDI

4 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
02 септ. 12:49 , ,

VW Golf 5 2007

5 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
01 септ. 19:05 Претпријатие ,

VW Touran DSG 2.0TDI

5 199 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
31 авг. 14:08 , ,

VW Caddy 1.9TDI 2005

5 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
23 авг. 09:24 ,

VW GOLF 7 2.0 TDI HIGHLINE 150 PS PERLA BOJA

16 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 70 000 - 74 999
19 авг. 23:43 ,

VW GOLF 5 1.9 2007 TRENDLINE 6 BRZINI 105KS

5 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
12 авг. 13:17 ,

VW Eos kabriolet

6 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
07 авг. 19:53 ,

Vw Golf 6 1.6 tdi

7 100 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
30 јул. 12:00 ,

VW Passat dizel 2017

Година: 2017
Километража: 120 000 - 129 999
24 јул. 11:46 , ,

VW Golf 6 1.6 TDI 105ks 2012

8 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 85 000 - 89 999
19 јул. 15:31 , ,

Golf 4 1,4 Benzin

1 999 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
13 јул. 09:05 ,

VW Polo dizel 2004

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
13 јул. 09:04 ,

VW Passat 1.9 tdi itno

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
10 јул. 19:36 ,

VW Golf 5 2.0TDI 140ps karavan 2008

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
09 јул. 00:10 , ,

VW Passat 1.9 dizel

2 499 ЕУР

Година: 2000
Километража: 25 000 - 29 999
03 јул. 17:17 ,

VW Arteon 2018

28 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2018
Километража: 150 000 - 159 999
01 јул. 11:46 Претпријатие ,

VW Touareg 5.0 TDI 258kw 351ks 2009

19 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 110 000 - 119 999
01 јул. 10:45 Претпријатие ,

VW Golf 1.9 TDI 105ks full 2007 Avto Connect

5 350 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
01 јул. 10:41 Претпријатие ,

VW Golf 2.0 TDI 8V 140 KS 6 Brzini Full 2008

5 250 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
24 јун. 18:06 ,

VW Polo 1.4 TDI

2 700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
22 јун. 22:49 ,

VW Golf 4 so najdobriot motor 110ps

2 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 350 000 - 399 999
17 јун. 11:53 ,

VW Golf 7 1.6TDI 105ks

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
16 јун. 11:41 ,

VW Golf 6 2.0

8 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување vw | Сите | Автомобили | Тетово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • vw passat во категорија Автомобили | Mitsubishi
  • vw polo во категорија Автомобили | Mercedes-Benz | А-класа
  • vw polo во категорија Автомобили | Daewoo
  • Vw во категорија Автомобили | Toyota | Corolla
  • vw golf во категорија Автомобили | BMW | X3 | X-модели
  • vw во категорија Автомобили | VW Volkswagen | Golf Plus | Golf
  • vw touran во категорија Автомобили | Renault | Scenic
  • vw polo во категорија Автомобили | Škoda | Octavia
  • Vw golf 5 во категорија Автомобили | VW Volkswagen | Polo
  • Vw passat во категорија Автомобили | Opel | Vectra

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации