Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Тетово

Fiat , 159
BMW , 2
Ford , 2
Opel , 1
Yugo , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Fiat,по категорија Автомобили,или по локација Тетово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Fiat | Сите | Автомобили | Тетово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 23:03
Линк
,

FIAT 500 1.2 AUTOMATIC 2011/12

6 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999

Вчера 23:03 ,

FIAT 500 1.2 AUTOMATIC 2011/12

6 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 22:23 ,

Fiat Freemont 2.0 MultiJet AWD

13 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 110 000 - 119 999
26 јун. 13:11 ,

Fiat Stilo 1.8

1 500 МКД

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999
23 јун. 01:20 ,

Fiat Punto so defekt motor i ne vleguva vo 3ta

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
17 јун. 13:54 Претпријатие ,

Fiat Doblo Maxi 1.3 M jet 90ks full 2011

4 950 ЕУР

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
16 јун. 14:29 Претпријатие ,

Fiat Punto 1.2 60 ks TNG Ured 2001

1 350 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
02 јун. 22:17 ,

Fiat punto (STRANSKA)

1 550 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
02 јун. 08:04 Претпријатие ,

Fiat Doblo Maxi 1.3 dizel 2012

Година: 2012
Километража: 350 000 - 399 999
01 јун. 09:44 Претпријатие ,

Fiat Doblo SK-4571-AF – КЕЦ Тетово

49 000 МКД

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
01 јун. 09:44 Претпријатие ,

Fiat Doblo SK-819-RR KEC Tetovo

36 000 МКД

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
12 мај 21:18 Претпријатие ,

Fiat 500C Abarth Cabrio Automatic

13 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 110 000 - 119 999
17 апр. 18:03 ,

Fiat Stilo 2002 benzin i plin

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
16 апр. 07:34 ,

Fiat Stilo vo odlicna sostojba registrirano

1 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
14 апр. 14:44 ,

Fiat Punto 1998

750 ЕУР

Година: 1998
Километража: 10 000 - 14 999
14 мар. 11:29 ,

Fiat Doblo Maxi 1.9 jtd

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
14 мар. 10:46 ,

Za prodazba Fiat Bravo 1.9 multijet

3 950 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
03 фев. 11:34 ,

Perfekten Fiat Multipla 1.9 jtd 2000 servisiran zamena

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
28 дек. 11:00 ,

Fiat Grande Punto 1.3 multijet 2007 vtor sopstvenik

3 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
28 дек. 11:00 ,

Fiat Grande Punto 1.3 dizel 55kw 2007 neuvezena

3 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
27 дек. 11:11 ,

Fiat Grande Punto 1.3 мultiјеt 2007 vtor sopstvenik

3 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
30 ноем. 10:48 ,

Fiat Doblo 1.9 mulitijet

4 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
28 ноем. 21:12 ,

Fiat Punto 1.1 s 55 benzin 1997

1 200 ЕУР

Година: 1997
Километража: 170 000 - 179 999
20 ноем. 11:39 Претпријатие ,

Fiat Grande Punto 1.3jtd 55kw 2008 Avtocentar

2 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
27 јул. 15:21 ,

Fiat Multipla cela ili na delovi

400 ЕУР

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
27 апр. 03:36 ,

Fiat Grande Punto 1.3 multiJet extra sostojba

3 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
27 апр. 00:01 ,

Fiat Qubo 1.3 multijet diesel

4 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
26 апр. 17:10 ,

Fiat Grande Punto 1.3 multijet ekstra sostojba

3 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
06 апр. 10:38 ,

Fiat Bravo benzin 1998

1 100 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
09 мар. 00:22 ,

Se prodava fiat marea 1.9 karavan

400 ЕУР

Година: 1997
Километража: 400 000 - 449 999
18 дек. 21:25 ,

Fiat punto 1.2

1 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999
13 дек. 13:05 ,

FIAT CROMA 1.9 AUTOMATIC

4 150 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
08 дек. 14:24 ,

Fiat croma

3 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
12 ноем. 00:30 ,

FIAT CROMA 88KW(120KS)

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
05 ноем. 02:24 ,

FIAT LINEA DIZEL,2013, 127.000 km.FULL KASKO

5 600 ЕУР

Година: 2013
Километража: 120 000 - 129 999
11 септ. 04:05 ,

Fiat

1 450 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
10 септ. 23:44 ,

Fiat

1 450 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
25 јул. 00:23 ,

fiat uno

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
22 јун. 19:52 ,

Yugo 1.6

500 ЕУР

Година: 1991
Километража: 0 - 4 999
28 мај 18:56 ,

Fiat Punto itno

1 450 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
15 мај 16:38 ,

Punto itno

1 540 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
12 мај 05:17 ,

Itno se prodava punto

1 550 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
12 мај 04:58 ,

Fiat Punto Itno

1 550 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
11 мај 23:02 ,

Fiat punto

1 550 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
02 мај 18:58 ,

Prodavam Fiat punto

1 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
02 мар. 18:26 ,

Fiat 500 1.4 -08

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
26 фев. 10:15 ,

Fiat Bravo SX 1.6 16v

900 ЕУР

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Fiat | Сите | Автомобили | Тетово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • fiat во категорија Земјоделски и Шумски возила
  • Fiat 500 во категорија Автомобили | Nissan | GT-R
  • Fiat doblo во категорија Автомобили | Audi | Q5
  • Fiat punto во категорија Автомобили | Honda
  • Fiat punto во категорија Автомобили | VW Volkswagen | Fox
  • Fiat 500 во категорија Автомобили | Hyundai | i30
  • fiat panda во категорија Автомобили | Smart
  • fiat punto во категорија Автомобили | Renault | Kangoo
  • Fiat во категорија Возила
  • Fiat bravo во категорија Автомобили | VW Volkswagen

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации