Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | UAZ

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | UAZ | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

01 дек. 11:39 Претпријатие Автомобили , Охрид

Hunter Expedition + 4x4 Dark Blue Metalic

22 949 ЕУР

Година: 2021
Километража: 0 - 4 999
11 септ. 19:27 Автомобили , Битола

Џип Газика/Gazika

2 000 ЕУР

Година: 60-тите
Километража: 350 000 - 399 999
08 авг. 09:58 Автомобили , Куманово

Kombi Iveco 2008

Година: 2008
Километража: > 500 000
22 јун. 17:43 Претпријатие Автомобили , Радовиш

Pickup 4x4 Premium Lux +Tuning - UAZ -

Година: 2023
Километража: 0 - 4 999
29 апр. 12:25 Претпријатие Автомобили , Охрид

UAZ Hunter 4x4 Expedition + Tuning

22 949 ЕУР

Година: 2023
Километража: 0 - 4 999
14 апр. 13:45 Претпријатие Автомобили , Радовиш

UAZ Profi 2,7i + LPG dupli trkala kamion

19 949 ЕУР

Година: 2022
Километража: 0 - 4 999
14 апр. 01:26 Претпријатие Автомобили , Радовиш

UAZ Hunter Expedition + Tuning

21 949 ЕУР

Година: 2022
Километража: 0 - 4 999
27 мар. 13:40 Претпријатие Автомобили , Радовиш

Popust zа 4х4 lagerski modeli UAZ

3 000 ЕУР

Година: 2021
Километража: 0 - 4 999
18 фев. 23:08 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Volga Gaz 24 old timer

Година: 70-тите
Километража: 70 000 - 74 999
04 дек. 23:53 Автомобили , Берово

ruski dzip UAZ

100 000 МКД

Година: 1990
Километража: 0 - 4 999
03 дек. 20:51 Автомобили , Берово

ruski dzip Uaz

100 000 МКД

Година: 1990
Километража: 0 - 4 999
28 ноем. 13:46 Автомобили , Скопjе , Карпош

Test model kombe Gazelle 13m3

19 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 0 - 4 999
16 окт. 12:52 Автомобили , Скопjе , Карпош

Se kupuva mal avtomobil za pocetnik

10 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 95 000 - 99 999
07 септ. 01:15 Автомобили , Куманово

SE PRODAVA DZIP UAZ

Година: 1995
Километража: 20 000 - 24 999
25 авг. 18:08 Автомобили , Кавадарци , Росоман

se prodava dzip UAZ

2 500 ЕУР

Година: 1984
Километража: 0 - 4 999
05 јул. 14:11 Автомобили , Гостивар

UAZ Dizel 3300 kubika

Година: 1985
Километража: 0 - 4 999
19 фев. 22:39 Автомобили , Битола

UAZ DZIP

Година: 1990
Километража: 200 000 - 249 999
19 дек. 15:34 Автомобили , Радовиш

UAZ so Ford dizel motor 2300 cm3

3 900 ЕУР

Година: 1986
Километража: 40 000 - 44 999
20 ноем. 14:10 Автомобили , Неготино

Uaz -90

1 300 ЕУР

Година: 1990
Километража: 0 - 4 999
19 септ. 11:21 Автомобили , Тетово

UAZ Hunter 1994 Lada Niva 2003

2 600 ЕУР

Година: 1994
Километража: 35 000 - 39 999
26 јул. 14:48 Автомобили , Скопjе , Аеродром

VOLGA GAZ 24

Година: 70-тите
Километража: 70 000 - 74 999
23 јун. 15:37 Автомобили , Тетово

Uaz Hunter -89

2 500 ЕУР

Година: 1989
Километража: 70 000 - 74 999
18 фев. 21:48 Автомобили , Битола

Jeep UAZ

2 500 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 50 000 - 54 999
19 септ. 14:41 Автомобили , Тетово

UAZ vo odlicna sostojba PLIN so A-tes

3 200 ЕУР

Година: 1994
Километража: 40 000 - 44 999
05 апр. 21:55 Автомобили , Крива Паланка

JEEP UAZ

2 800 ЕУР

Година: 1980
Километража: 5 000 - 9 999
24 мар. 12:12 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

UAZ

Година: 1980
Километража: 0 - 4 999
27 фев. 21:28 Автомобили , Битола

Dzip UAZ

1 800 ЕУР

Година: 1980
Километража: 150 000 - 159 999
22 јан. 09:22 Автомобили , Берово

UAZ JEEP

1 700 ЕУР

Година: 1980
Километража: 30 000 - 34 999
08 јан. 14:29 Автомобили , Битола

Dzip UAZ

3 000 ЕУР

Година: 1980
Километража: 70 000 - 74 999
28 септ. 13:39 Автомобили , Тетово , Јегуновце

UAZ TVR

Година: 1995
Километража: 0 - 4 999
20 фев. 19:46 Автомобили , Берово

DZIP UAZ -82

1 700 ЕУР

Година: 1982
Километража: 65 000 - 69 999
28 фев. 20:40 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

UAZ ruski jeep -85

1 350 ЕУР

Година: 1985
Километража: 45 000 - 49 999
28 јан. 20:58 Автомобили , Битола

Jeep UAZ -89

2 300 ЕУР

Година: 1989
Километража: 95 000 - 99 999
27 јул. 11:30 Автомобили , Охрид

Uaz 4x4 super zacuvan -80

1 800 ЕУР

Година: 1980
Километража: 50 000 - 54 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | UAZ | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации