Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Валандово

Opel , 15

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Opel,по категорија Автомобили,или по локација Валандово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Opel | Сите | Автомобили | Валандово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

22 дек. 15:16 ,

Opel Zafira 1.9cdti 120ks 2006

200 000 МКД

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
30 авг. 14:49 ,

Opel vectra

800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 15 000 - 19 999
18 мај 01:13 ,

OPEL ASTRA 2.0 DTI

1 550 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
16 мај 13:08 ,

Opel Astra 2.0 DTI

1 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
12 мај 01:13 ,

Opel Astra 2.0 dti

1 550 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
07 јан. 21:11 ,

Opel Corsa C benzin plin

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
10 јул. 23:15 ,

Opel Vectra

600 ЕУР

Година: 1994
Километража: 45 000 - 49 999
04 апр. 17:57 ,

Opel Astra H GTC 1.9TDCI

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
09 мај 08:17 ,

Opel Vectra 1.6 16v plin LPG Atest

1 100 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
07 авг. 13:52 ,

Opel Vectra 1.7 -98

Година: 1998
Километража: 20 000 - 24 999
23 јул. 11:38 ,

Opel Astra -99

Година: 1999
Километража: 120 000 - 129 999
06 јун. 17:23 ,

Opel Astra -01

Година: 2001
Километража: 150 000 - 159 999
16 авг. 12:47 ,

Opel Astra 1.7 TD -98

2 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
08 авг. 09:01 ,

OPEL ASTRA 1.7 DTI ISUZO MOTOR -00

2 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
15 јул. 18:04 ,

Opel Zafira -00

2 800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Opel | Сите | Автомобили | Валандово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • opel corsa во категорија Автомобили | Nissan | Juke
  • OPEL CORSA во категорија Автомобили | Ferrari
  • opel frontera во категорија Автомобили | Hyundai
  • Opel Astra во категорија Автомобили | Fiat | Grande Punto
  • opel astra во категорија Автомобили | VW Volkswagen | Tiguan
  • opel corsa во категорија Автомобили | Audi | TT | TT
  • opel во категорија Автомобили | Nissan | Navara
  • Opel vectra во категорија Автомобили | VW Volkswagen | Golf | Golf
  • Opel Corsa во категорија Автомобили | Dacia
  • opel astra во категорија Автомобили | VW Volkswagen | Golf | Golf

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации