Македонски | Shqip | English |

polo | Валандово | Возила | Автомобили

05 окт. 12:49 ,

VW Polo 1.4l motor 4 vrati CENATA NE E FIKSNA

1 500 ЕУР

Година: 1997
Километража: 110 000 - 119 999

  • polo in category Автомобили
  • Polo in category Автомобили
  • polo in category Автомобили
  • polo in category Автомобили
  • polo in category Автомобили
  • Polo in category Автомобили
  • polo in category Автомобили
  • polo in category Автомобили
  • polo in category Автомобили
  • polo in category Автомобили

Кон почеток