Македонски | Shqip | English |

vw | Валандово | Возила | Автомобили

26 септ. 03:48 ,

VW Sharan

Година: 2001
Километража: 0 - 4 999
09 јул. 00:08 ,

VW Passat -94

1 300 ЕУР

Година: 1994
Километража: 400 000 - 449 999
23 дек. 14:47 ,

VW Golf 3 tdi full oprema

900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 5 000 - 9 999
15 ноем. 18:00 ,

VW PASSAT 1.9

Година: 1997
Километража: 0 - 4 999
30 септ. 02:22 ,

VW Passat

2 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 300 000 - 349 999
21 мај 23:40 ,

VW GOLF 3

1 100 ЕУР

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
20 мај 14:20 ,

VW Golf 5 1.6 Fsi

3 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 140 000 - 149 999
06 мар. 17:23 ,

VW GOLF

3 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
19 јул. 15:31 ,

VW TOURAN 1.9 tdi -09

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
10 мај 21:05 ,

VW Golf 5 1.9 TDI

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
19 апр. 23:22 ,

VW Passat

2 650 ЕУР

Година: 1998
Километража: 350 000 - 399 999
05 окт. 12:49 ,

VW Polo 1.4l motor 4 vrati CENATA NE E FIKSNA

1 500 ЕУР

Година: 1997
Километража: 110 000 - 119 999
21 фев. 18:46 ,

VW Golf 4 tdi 110 ks klimatronik

Година: 1998
Километража: 20 000 - 24 999
20 авг. 18:33 ,

VW Touareg 2.5 -05

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
23 мај 23:29 ,

VW Golf 3 TD -95

1 250 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
10 фев. 19:56 ,

VW Golf 4 FULL OPREMA -01

2 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
29 дек. 18:51 ,

VW Sharan -00

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999

  • Vw polo во категорија Автомобили
  • vw polo во категорија Автомобили
  • Vw passat во категорија Автомобили
  • Vw polo во категорија Автомобили
  • vw polo во категорија Автомобили
  • VW Polo во категорија Автомобили
  • Vw passat во категорија Автомобили
  • Vw passat во категорија Автомобили
  • vw во категорија Автомобили
  • Vw во категорија Автомобили

Кон почеток