Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Велес

Aixam , 3
Alfa Romeo , 60
Alpina , 1
Audi , 112
BMW , 143
Chevrolet , 24
Chrysler , 2
Citroën , 51
Dacia , 5
Daewoo , 32
Daihatsu , 1
Dodge , 2
Fiat , 103
Ford , 180
Honda , 10
Hyundai , 27
Jaguar , 2
Jeep , 6
Kia , 18
Lada , 17
Lancia , 5
Mazda , 30
MINI , 5
Nissan , 20
Opel , 209
Peugeot , 105
Porsche , 5
Renault , 124
Rover , 3
Saab , 1
Seat , 86
Škoda , 12
Smart , 9
Suzuki , 9
Toyota , 30
Volvo , 7
Yugo , 18
Zastava , 9

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Велес , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Велес или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

16 септ. 23:42
Линк
,

Audi Q5 2.0tdi quattro 2010

13 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
15 септ. 20:49
Линк
,

Audi A5 | S-Line + Quattro | Facelift | 3.0-245hp

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999

Денес 06:52 ,

Hyundai Getz vo top sostojba

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 23:47 ,

Ford Kuga

13 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 21:43 ,

Hyundai Tucson 2.0 crdi

5 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 21:04 ,

BMW 330

3 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 20:51 , ,

Alpina B4

5 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 20 000 - 24 999
Вчера 19:16 Претпријатие ,

VW Passat 1.9 TDI

3 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 19:11 ,

Volvo S40 odlicno socuvano 2006

5 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 14:19 ,

Ford Kuga Titanium 2.0tdci 2010

13 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 13:38 ,

Renault Megane 1.9dci 120ks -04

2 099 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 03:58 ,

Ford Galaxy

2 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 450 000 - 499 999
Вчера 00:57 ,

Peugeot 308 2008

4 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
17 септ. 14:03 ,

Mercedes-Benz ML 270 moze i zamena

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
17 септ. 12:41 ,

Mercedes-Benz ML 320 -06

11 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
17 септ. 11:01 ,

VW Passat

2 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
17 септ. 09:07 ,

BMW 530D 2003

4 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
17 септ. 08:49 Претпријатие ,

Toyota Auris 2.0 D4D 2008 A.C. Avto Alex Veles

5 280 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
17 септ. 08:49 Претпријатие ,

Mercedes-Benz A 160 CDI avantgarde 2008 Avto Alex Veles

3 780 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
17 септ. 08:49 Претпријатие ,

Citroen C3 1.6 HDI 2010 panorama

4 990 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
17 септ. 08:49 Претпријатие ,

Peugeot 308 1.6 HDI 90ks 2008 Avto Alex

4 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
17 септ. 01:09 ,

Peugeot 307

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
17 септ. 00:30 ,

Fiat 750LE

2 000 ЕУР

Година: 1984
Километража: 40 000 - 44 999
16 септ. 23:42 ,

Audi Q5 2.0tdi quattro 2010

13 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
16 септ. 21:18 , ,

Ford Focus 1.8kw 115ks dizel

1 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
16 септ. 20:45 ,

Se prodava

Година: 1997
Километража: 160 000 - 169 999
16 септ. 19:54 ,

BMW 525d m-paket

2 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 350 000 - 399 999
16 септ. 19:00 ,

VW Passat

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
16 септ. 18:52 ,

Mercedes-Benz E 350 4Matic 7G Blutech

24 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
16 септ. 17:18 ,

Mercedes-Benz CLS 320

12 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
16 септ. 16:52 ,

VW Golf 4 1.9TDI 90KS

2 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
16 септ. 16:16 ,

Ford Focus -08

4 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 0 - 4 999
16 септ. 12:44 ,

Pegueot 207 1.4 2010godina facelift

3 699 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
16 септ. 09:51 ,

VW EOS 2.0 TDI 2010

7 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
16 септ. 08:38 Претпријатие ,

Opel Corsa 1.3 CDTI 2008

3 590 ЕУР

Година: 2008
Километража: 90 000 - 94 999
15 септ. 20:49 ,

Audi A5 | S-Line + Quattro | Facelift | 3.0-245hp

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
15 септ. 07:53 Претпријатие ,

Ford Fiesta Titanium 1.4 Tdci 2009 A.C. Avto Alex

4 290 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
15 септ. 07:53 Претпријатие ,

Opel Vectra DT 1.9 A.C. Avto Alex Veles

4 290 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
15 септ. 00:24 Претпријатие ,

SEAT IBIZA 1.2i -2010g 141 000km

4 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
14 септ. 16:56 Претпријатие ,

Peugeot 5008 1.6HDI facelift 2010

5 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
14 септ. 09:20 ,

Fiat Panda 4x4 1.3 M-jet

3 950 ЕУР

Година: 2006
Километража: 100 000 - 109 999
14 септ. 08:50 Претпријатие ,

Opel Vectra 1.9 cdti AC Avto Alex Veles

4 980 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
14 септ. 08:50 Претпријатие ,

Skoda Roomster 1.4 TDI economic 2008 Avto Alex

3 980 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
14 септ. 08:43 Претпријатие ,

Opel Meriva 1.6 benz -03

2 490 ЕУР

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
14 септ. 01:48 ,

Chevrolet Kalos

Година: 2006
Километража: 100 000 - 109 999
13 септ. 21:46 ,

Ford KA 1.3 benzin collection sport

1 150 ЕУР

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
13 септ. 08:37 Претпријатие ,

Toyota Avensis 2.0 D4D 2006 AC Avto Alex Veles

4 390 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
13 септ. 08:37 Претпријатие ,

Seat Ibiza 1.4 TDI 2008 4l 100km AC Avto Alex

4 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
13 септ. 08:37 Претпријатие ,

Renault Kangoo 1.5 DCI 2008 AC Avto Alex Veles

4 490 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
12 септ. 20:02 ,

NISAN QASHQAI 1,5 DCI 2009g

6 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
11 септ. 17:31 ,

Suzuki Swift 1.0 / 5 Vrati

1 050 ЕУР

Година: 1998
Километража: 55 000 - 59 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Велес не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации