Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Велес

Aixam , 1
Alpina , 1
Audi , 9
BMW , 4
Daewoo , 1
Fiat , 2
Ford , 12
Hyundai , 2
Lada , 3
Mazda , 1
Opel , 4
Peugeot , 5
Renault , 4
Seat , 6
Škoda , 1
Toyota , 2
Yugo , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Велес , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Велес или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 20:51 , ,

Alpina B4

5 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 20 000 - 24 999
16 септ. 21:18 , ,

Ford Focus 1.8kw 115ks dizel

1 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
29 јул. 07:18 , ,

Bmw 330XD 2002 dizel

3 500 МКД

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
13 јун. 09:13 , ,

VW Polo 1.4 tdi 51kw 2005

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
14 мај 22:25 , ,

Toyota Yaris 1.0 benzin

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
20 мар. 18:59 , ,

passat

Година: 2014
Километража: 25 000 - 29 999
14 мар. 15:13 , ,

Se prodava avtomobil ford fiesta

500 ЕУР

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
06 фев. 15:42 , ,

TOYOTA YARIS ne uvezuvana od salon MKD

4 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
02 авг. 15:05 , ,

Peugeot 307 1.4 moze i zamena

2 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
05 јун. 12:10 , ,

13355

2 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
21 мај 03:04 , ,

VW Passat b6 2.0 full oprema 07/08 Prv gazda

7 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
04 мар. 09:57 , ,

Opel Astra

3 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
11 јан. 18:21 , ,

Audi A4 1.9 96kw 131 ks -04 6 Brzini

4 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 300 000 - 349 999
05 јан. 14:47 , ,

VW Golf

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
01 дек. 20:20 , ,

Daewoo Tico

700 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
22 ноем. 17:57 , ,

Audi A3 2.0TDI 140KS Full Oprema

3 600 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
31 окт. 19:33 , ,

Peugeot Partner -11

3 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 75 000 - 79 999
15 авг. 20:52 , ,

BMW 118 diesel za delovi

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
12 авг. 23:49 , ,

Volkswagen Touran

5 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
29 јун. 19:24 , ,

Audi A4

2 000 ЕУР

Година: 1996
Километража: 20 000 - 24 999
05 јун. 17:59 , ,

BMW 530d automatik

2 900 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
13 мај 15:26 , ,

SEAT ALHAMBRA MOZE I ZAMENA ZA FERGUSON 339

2 550 ЕУР

Година: 2002
Километража: 35 000 - 39 999
01 јан. 03:17 , ,

Seat Alhambra

2 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999
09 дек. 21:41 , ,

Seat Alhambra

2 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
19 ноем. 23:59 , ,

VW Touran 2.0 140ps

5 555 ЕУР

Година: 2003
Километража: 20 000 - 24 999
16 септ. 21:13 , ,

Renault Koleos

4 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
28 авг. 16:09 , ,

Mercedes-Benz C 200 -01

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
11 јул. 23:35 , ,

Mazda 6

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
01 мај 12:54 , ,

Mercedes C 200 CDI

7 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
21 апр. 21:33 , ,

Audi A4 cena po dogovor

Година: 1998
Километража: 20 000 - 24 999
02 апр. 17:10 , ,

VW Golf 5 GT 2.0 TDI

4 250 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
08 мар. 14:47 , ,

Lada 1200

400 ЕУР

Година: 1983
Километража: 15 000 - 19 999
26 фев. 15:00 , ,

Audi A3

3 700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
06 фев. 16:22 , ,

Audi A3 1.9

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
26 јан. 18:01 , ,

Ford Escort

1 150 ЕУР

Година: 1996
Километража: 140 000 - 149 999
07 јан. 20:16 , ,

VW Passat 2.0 140ks dsg perfektna

5 950 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
23 дек. 22:23 , ,

FORD ESCORT ODLICEN REGISTRIRAN DIZEL

600 ЕУР

Година: 1992
Километража: 130 000 - 139 999
11 дек. 21:24 , ,

VW Golf 4

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
10 дек. 22:23 , ,

Seat Ibiza ispravna

500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 190 000 - 199 999
07 дек. 18:50 , ,

Ford Escort

1 250 ЕУР

Година: 1996
Километража: 150 000 - 159 999
05 ноем. 11:54 , ,

Ford Escort

1 250 ЕУР

Година: 1996
Километража: 140 000 - 149 999
23 септ. 12:17 , ,

Audi A4

11 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
19 септ. 17:35 , ,

Ford Escort

1 250 ЕУР

Година: 1996
Километража: 130 000 - 139 999
16 септ. 15:01 , ,

Opel Corsa 1.2 i Aprilia R.S

Година: 1995
Километража: 250 000 - 299 999
27 авг. 13:02 , ,

Ford Escort registriran cela godina

1 300 ЕУР

Година: 1996
Километража: 170 000 - 179 999
08 авг. 08:08 , ,

Peugeot 206 1.9D

1 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
03 авг. 09:32 , ,

Fiat Punto

800 ЕУР Намалена цена

Година: 1996
Километража: 100 000 - 109 999
29 јул. 00:26 , ,

Ford Escort

1 350 ЕУР

Година: 1996
Километража: 130 000 - 139 999
06 јул. 18:31 , ,

RENAULT LAGUNA ITNO

2 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Велес не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации