Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Велес

Fiat , 39

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Fiat punto,по категорија Автомобили,или по локација Велес , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Fiat punto | Сите | Автомобили | Велес или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

27 јун. 17:34 Претпријатие ,

Punto Evo 1.3 mjet 90ks 2010

4 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
17 јун. 11:02 Претпријатие ,

Fiat Punto Evo1.4i Metan CNG 2012

4 600 ЕУР

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
18 фев. 03:51 ,

Fiat Punto 1.2 8v 2003

2 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
15 јул. 16:10 ,

Fiat Grande Punto 1.3mjet

2 650 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
30 мар. 10:37 ,

Fiat Punto 59kw 1.2 plus ima panorama sto raboti

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
21 ноем. 14:59 , ,

Fiat Punto 1.3 multijet 2003 dizel

2 350 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
14 јун. 10:28 ,

Fiat Punto JTD 1.9 2000god

Година: 2000
Километража: 15 000 - 19 999
12 јан. 22:19 ,

Fiat Punto 1.1 55s

1 200 ЕУР

Година: 1995
Километража: 160 000 - 169 999
12 јан. 21:07 ,

Fiat Punto 1.1 55s

1 200 ЕУР

Година: 1995
Километража: 170 000 - 179 999
06 дек. 11:56 ,

Fiat Punto 1.9 JTD

1 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
16 јул. 10:23 ,

Fiat Punto

1 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
06 дек. 14:02 ,

FIAT PUNTO GRANDE 1.9 MULTIJET

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
19 ноем. 19:20 ,

Fiat Punto 1.2 benzin

Година: 2001
Километража: 120 000 - 129 999
11 ноем. 15:59 ,

Fiat Punto Multi jet -06

2 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
06 септ. 16:55 ,

FIAT PUNTO 1.3 MULTIJET FABRIKA

2 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
05 септ. 17:50 ,

Fiat Punto 1.1 benzin

1 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
21 мај 14:27 ,

Fiat Punto 1,9 JTD

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
26 апр. 23:37 ,

Fiat Punto 1.7

1 050 ЕУР

Година: 1997
Километража: 0 - 4 999
23 мар. 17:21 ,

Fiat Punto 1.9JTD

1 700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
06 мар. 14:49 ,

Fiat Grande Punto 1.3multijet reg 02 2019

3 499 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
11 фев. 11:00 ,

Fiat Punto

1 700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 15 000 - 19 999
29 дек. 19:14 ,

Fiat Punto 1.2

Година: 2005
Километража: 110 000 - 119 999
13 дек. 22:21 ,

Fiat Punto 1.2 8 v. full oprema novi gumi

2 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 110 000 - 119 999
21 ноем. 13:06 ,

Fiat Punto 1.2

1 750 ЕУР

Година: 2000
Километража: 120 000 - 129 999
03 авг. 09:32 , ,

Fiat Punto

800 ЕУР Намалена цена

Година: 1996
Километража: 100 000 - 109 999
26 јул. 19:08 ,

Fiat Punto

Година: 2000
Километража: 0 - 4 999
07 јун. 17:04 ,

Fiat Punto

Година: 1999
Километража: 5 000 - 9 999
21 мај 22:13 , ,

VW Vento 1.9 tdi

1 800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
06 мај 16:04 ,

Fiat Grande Punto 1.3mjet 66KW ITNO

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
01 мар. 16:16 ,

Fiat Punto

2 400 ЕУР

Година: 2001
Километража: 100 000 - 109 999
27 ноем. 02:34 ,

Fiat Punto -00

1 400 ЕУР

Година: 2000
Километража: 130 000 - 139 999
04 ноем. 14:31 ,

FIAT GRANDE PUNTO 1.9 JTD MULTI JET 120KS 88KW -06

3 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
22 окт. 13:37 Претпријатие ,

FIAT PUNTO 1.3 Multijet 70 ks -06

2 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
25 јул. 16:11 Претпријатие ,

FIAT PUNTO 1.2 60 KS -01

1 700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 160 000 - 169 999
03 фев. 13:52 ,

Fiat Punto S1100 -96

1 150 ЕУР

Година: 1996
Километража: 160 000 - 169 999
26 јан. 22:09 ,

Fiat Punto 1.2 benzin -03

1 820 ЕУР

Година: 2003
Километража: 95 000 - 99 999
28 ноем. 13:14 ,

Fiat Punto 1.9 jtd -01

2 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
10 ноем. 23:10 ,

FIAT PUNTO -00

1 900 ЕУР

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
13 јан. 19:48 ,

FIAT PUNTO 1.9 JTD -01 NOV UVZ

1 999 ЕУР

Година: 2001
Километража: 140 000 - 149 999
07 јан. 17:38 ,

FIAT PUNTO 1.9 JDT -01 FUL NOV UVOZ

1 999 ЕУР

Година: 2001
Километража: 160 000 - 169 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Fiat punto | Сите | Автомобили | Велес не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • Fiat punto во категорија Автомобили | Honda
  • Fiat punto во категорија Автомобили | VW Volkswagen | Fox
  • fiat punto во категорија Автомобили | Renault | Kangoo
  • Fiat Punto во категорија Автомобили | Fiat | 500 Abarth
  • Fiat punto во категорија Возила
  • fiat punto во категорија Автомобили | Fiat | 500
  • Fiat punto во категорија Автомобили | Fiat | Linea
  • Fiat punto во категорија Автомобили | Suzuki | Ignis
  • fiat punto во категорија Автомобили | Fiat | Tipo
  • Fiat punto во категорија Автомобили | Lancia | Ypsilon

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации