Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Велес

Smart , 3
Škoda , 1
Ford , 1
Daewoo , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Mercedes,по категорија Автомобили,или по локација Велес , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Mercedes | Сите | Автомобили | Велес или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 18:52 ,

Mercedes-Benz E 350 4Matic 7G Blutech

24 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 17:18 ,

Mercedes-Benz CLS 320

12 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 09:52 Претпријатие ,

Mercedes-Benz A 160 CDI avantgarde 2008 Avto Alex Veles

3 980 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
11 јун. 08:43 Претпријатие ,

Mercedes-Benz B170 2007 sport avtomatik kako nov

5 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
10 јун. 14:03 ,

MERCEDES-BENZ ML 270 MOZE ZAMENA

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
10 јун. 12:41 ,

Mercedes-Benz ML 320 -06

11 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
01 јун. 02:33 ,

Mercedes-Benz ML 320 258ks 2006 Automatik

Година: 2006
Километража: 300 000 - 349 999
31 мај 23:31 ,

Mercedes-Benz CLA 180 cdi 2014

18 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 130 000 - 139 999
28 мај 10:09 ,

Mercedes-Benz GL 320 CDI

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
25 мај 15:29 Претпријатие ,

Mercedes-Benz A180 CDI sport avtomat

3 990 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
24 мај 23:54 ,

Mercedes-Benz GLK 350 CDI 4Matic

17 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
19 мај 10:31 ,

Mercedes-Benz 320 2009

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
11 мај 09:23 ,

Mercedes-Benz A Class 180 so MK registracija

3 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
10 мај 16:00 ,

Mercedes-Benz B150 2008

4 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
09 мај 22:05 ,

Mercedes E250 Dizel

1 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
06 мај 11:43 ,

Mercedes-Benz S430

6 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
12 апр. 08:37 ,

Mercedes B150

5 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
10 апр. 12:41 ,

Mercedes-Benz S430

1 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
26 мар. 11:33 ,

Mercedes-Benz C 220 blue effeciency

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
21 мар. 15:05 ,

Mercedes E 270

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999
22 фев. 16:29 ,

Merceses benz

900 МКД

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
23 ноем. 23:20 Претпријатие ,

Mercedes Benz CLS 320 CDI 2008г

11 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 0 - 4 999
15 ноем. 02:57 ,

Se prodava mercedes c 200 vo odlicna sostojba

3 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
02 окт. 15:09 Претпријатие ,

Mercedes-Benz E 240 -04

6 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
08 септ. 17:24 ,

Mercedes-Benz C

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
30 авг. 19:28 ,

Mercedes-Benz C 200 CDI BlueEfficiency

8 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
21 авг. 00:16 ,

MERCEDES GLE 350 AMG 4MATIC

Година: 2017
Километража: 65 000 - 69 999
13 јул. 12:46 ,

Mercedes-Benz A 180 Avangarde

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
25 јун. 03:14 ,

se prodava mercedes c220 coupe

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
11 фев. 22:03 ,

MERCEDES BENZ E280 CDI AUTOMATIK -06 TRONIC

3 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
06 фев. 22:42 ,

Mercedes-Benz A klasa 180 cdi

3 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
28 јан. 20:53 ,

Mercedes C200 kompressor

2 400 ЕУР

Година: 2002
Километража: 150 000 - 159 999
16 дек. 21:51 ,

Mercedes-Benz ML 320

10 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 100 000 - 109 999
16 дек. 17:23 , ,

Mercedes-Benz C220 CDI AVANGARD

7 100 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
23 ноем. 07:53 ,

Mercedes-Benz B 180 ITNO

4 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
13 ноем. 01:08 ,

Mercedes-Benz E220

2 200 ЕУР

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
05 ноем. 14:09 ,

Mercedes Benz c200 cdi -01

4 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
22 окт. 04:08 ,

Mercedes-Benz ML 320 itno

11 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 300 000 - 349 999
01 септ. 16:45 ,

Mercedes A 170

2 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
05 авг. 10:32 Претпријатие ,

FORD S MAX 2.0 TDCI

5 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
17 јун. 23:12 ,

Mercedes Benz A170 CDI Long Serija

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
17 јун. 19:24 ,

Mercedes-Benz E 280

6 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 300 000 - 349 999
14 мај 21:06 ,

MERCEDES-BENZ Ml 320 cdi

11 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
14 апр. 11:09 ,

MERCEDES-BENZ C 220 CDI AUTOMATIK UVOZ GERMANIJA

7 950 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
06 апр. 09:26 ,

MERCEDES-BENZ C 220 CDI 170ks AUTOMATIK AVANGARDE

8 850 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
28 мар. 00:32 ,

Mercedes-Benz E 270

Година: 2003
Километража: 5 000 - 9 999
18 мар. 19:41 ,

Mercedes-Benz A 180 CDI

4 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
06 мар. 16:47 ,

Mercedes VITO -14 vo odlicna sostojba

5 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
03 мар. 19:24 ,

Mercedes-Benz E 280 2.8

Година: 2005
Километража: 25 000 - 29 999
24 јан. 14:24 ,

MERCEDES C220CDI

10 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Mercedes | Сите | Автомобили | Велес не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации