Македонски | Shqip | English |

alfa 159 | Велес | Возила | Автомобили

31 окт. 09:29 Претпријатие ,

ALFA ROMEO 159 1.9 JTDm -07 AVTO ALEX VELES

3 980 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
24 септ. 17:09 ,

Се продава, или заменува за помало возило

5 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
05 јун. 13:39 ,

Alfa Romeo 2.4

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999

Слични пребарувања

alfa 159 Alfa 159 Alfa 159 Alfa 159 alfa 159

Кон почеток