Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Велес

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор golf 5,по категорија Автомобили,или по локација Велес , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: golf 5 | Сите | Автомобили | Велес или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 15:18 ,

VW Golf 5 2007 4x4 170 ps

5 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
13 мај 09:56 Претпријатие ,

VW Golf 6 2.0tdi highline 2010 euro 5

6 990 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
11 апр. 08:18 ,

VW Golf 5 4x4 2007 2.0 170 konja

4 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
25 мар. 14:29 ,

VW Golf 5 2007 4x4 170 ps 220.000km

5 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
10 мар. 20:14 ,

VW Golf 5 dizel 2004

4 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
10 мар. 19:53 ,

VW Golf 5 dizel 2004

4 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
11 фев. 15:25 ,

VW Golf 5 1.9 dizel full oprema

Година: 2004
Километража: 300 000 - 349 999
04 фев. 15:03 ,

VW Golf 5 2007 4x4

6 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
04 фев. 15:20 ,

VW Golf 5 2007 4x4

6 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
14 јан. 17:12 ,

Golf5

48 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
22 ноем. 03:26 ,

VW Golf 5 1.9tdi 77kw 105ks 2005

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
20 авг. 13:48 , ,

VW Golf 6 2010 registriran

7 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
02 авг. 21:39 ,

VW Golf 5 Plus edition

4 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
22 јул. 23:10 ,

VW Golf 5 1.9 105ks 2006

4 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
02 јул. 22:52 ,

VW Golf 5 1.9tdi 77kw 4x4 sest brzini 2005

3 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
03 мај 22:50 ,

Golf 5

4 350 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
30 јан. 22:36 ,

Se prodava golf 5

3 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
28 окт. 22:21 ,

VW Golf 5 GTD

5 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
17 окт. 17:32 ,

VW Golf 5 Benzin/Plin

4 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
13 окт. 15:33 ,

VW Golf 5 1.9tdi 105ks Odlicen

3 599 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
23 септ. 13:23 ,

VW GOLF 5 PLUS 1,9 godina

5 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
15 авг. 14:16 ,

VW Golf V 5 1.9Tdi 105KS

5 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
29 јун. 14:59 ,

FIAT MAREA 1.9 TD PON ZAMENA

1 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 15 000 - 19 999
17 јун. 23:52 , ,

VW Golf 3 dizel -97

1 100 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
15 јун. 23:10 ,

VW Golf

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
13 јун. 20:53 ,

VW Golf 5

3 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
08 јун. 06:54 ,

VW GOLF

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
27 мар. 10:31 ,

VW Golf 5 2.0 tdi 140 ks

4 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 15 000 - 19 999
19 мар. 12:18 ,

VW Golf 5 1.9 TDI -05 140 KS

4 550 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
21 јан. 01:31 ,

VW Golf

4 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 5 000 - 9 999
10 јан. 01:27 ,

Golf 5 1.9 TDI 105 ks

3 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
01 ноем. 10:56 ,

VW GOLF 5 1.9 TDI FULL OPREMA REG CELA GODINA

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
20 јун. 10:32 ,

VW Golf 5 plus 2.0 tdi 140 ks -05

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
29 апр. 12:13 ,

VW Golf 5 1.9TDI registriran

4 750 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
02 апр. 17:10 , ,

VW Golf 5 GT 2.0 TDI

4 250 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
17 мар. 13:09 ,

VW GOLF 5 PLUS 2.0 TDI KLIMATRONIK -06

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
13 мар. 22:37 ,

VW Golf 5 2.0 tdi

4 600 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
19 јан. 16:37 ,

VW Golf 4

2 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
10 јан. 18:25 ,

VW Golf 5 1.9TDI 105ks

4 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
26 ноем. 04:56 ,

VW Golf GTD sport TDI 2.0 DSG 125kw (170ks)

6 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
13 ноем. 16:22 ,

VW Golf 5 2.0 TDI

4 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
04 ноем. 13:22 ,

VW GOLF 5 SO 1.9 TDI MOTOR SO 105 KS

5 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
13 окт. 22:34 ,

VW Golf 5 plus tdi -05

5 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
15 септ. 12:44 ,

VW Golf 5

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
03 авг. 23:12 ,

VW Golf 4 tdi PD 101ks moze zamenaza Golf 5

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
24 мај 18:44 ,

VW Golf 5 PO POVOLNA CENA

3 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 20 000 - 24 999
16 мај 06:22 ,

CHEVROLET AVEO 1,4 ATEST PLIN

3 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
05 мај 11:35 ,

VW GOLF 5

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
27 апр. 13:18 ,

VW Golf 5 1.4 TDI 55Kw 75ks full oprema

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
08 апр. 12:51 ,

VW GOLF 5 1.9 TDI 105KS SPORT LINE CISTO NOVA KO

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување golf 5 | Сите | Автомобили | Велес не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • golf 5 во категорија Автомобили | Jaguar
  • Golf 5 во категорија Автомобили | Škoda | Octavia
  • golf 5 во категорија Автомобили | Mitsubishi | Pajero
  • Golf 5 во категорија Автомобили | Mitsubishi | Lancer
  • golf 5 во категорија Автомобили | Audi | A1
  • Golf 5 во категорија Автомобили | Toyota | Yaris
  • Golf 5 во категорија Автомобили | Mercedes-Benz | E 320 | E-класа
  • Golf 5 во категорија Автомобили | BMW | M-модели
  • golf 5 во категорија Возила
  • golf 5 во категорија Автомобили | VW Volkswagen | Golf

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации