Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Велес

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор polo,по категорија Автомобили,или по локација Велес , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: polo | Сите | Автомобили | Велес или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

19 апр. 21:14 ,

VW Polo Classic

550 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
19 мар. 13:54 Претпријатие ,

VW Polo 1.6 TDI bluemotion 2010

5 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
05 фев. 22:00 ,

VW Polo 1.4 benzin

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
28 дек. 21:57 ,

VW Polo 1.6tdi 2010

5 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
25 ноем. 21:20 ,

VW Polo 1.2 dizel 2012

5 300 ЕУР

Година: 2012
Километража: 120 000 - 129 999
13 јун. 09:13 , ,

VW Polo 1.4 tdi 51kw 2005

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
20 септ. 10:07 ,

VW Polo -95

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
16 септ. 20:37 ,

VOLKSWAGEN POLO

2 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
04 авг. 15:09 ,

VW POLO 1.4 -98

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
06 мај 12:59 ,

VW Polo Classic

1 500 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
21 фев. 18:32 ,

VW Polo vo mnogu dobra sostojba

1 250 ЕУР

Година: 1998
Километража: 100 000 - 109 999
16 окт. 20:34 , ,

VW Polo 1.4 TDI

3 350 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
06 септ. 14:27 ,

VW POLO 1.9 TDI NOV UVOZ -07

3 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
17 јун. 18:06 ,

VW Polo 1.2

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
29 мар. 15:08 ,

VW Polo GTI 1.6 16V

2 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
25 мар. 19:25 ,

VW POLO

3 100 ЕУР

Година: 2003
Километража: 140 000 - 149 999
13 фев. 23:16 ,

VW Polo

2 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 140 000 - 149 999
05 фев. 22:34 ,

VW POLO 1.4 so full oprema

3 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
22 дек. 19:04 ,

VW Polo

Година: 2008
Километража: 5 000 - 9 999
22 ноем. 20:51 , ,

RENAULT MEGANE SCENIC 1.6 16v 107ks.PLIN EXTRA

2 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
21 септ. 21:08 ,

VW Polo

4 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
24 јун. 12:03 ,

VW Polo 1.6

1 500 ЕУР

Година: 1995
Километража: 150 000 - 159 999
21 јун. 11:58 ,

VW POLO 1.2I FULL OPREMA PRVA BOJA UVOZ CH

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
01 апр. 11:09 ,

VW Polo

920 ЕУР

Година: 1995
Километража: 0 - 4 999
28 мар. 22:47 ,

VW Polo 1.6

850 ЕУР

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
14 дек. 11:06 ,

VW Polo 1.2 Perfektna sostojba

Година: 2003
Километража: 95 000 - 99 999
09 септ. 16:29 ,

VW Polo -97 Zamena za VW Golf 4

1 600 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
26 јун. 14:00 ,

VW Polo 1.6 so atestiran plin od prv gazda -97

Година: 1997
Километража: 150 000 - 159 999
16 јун. 12:58 ,

VW Polo Sport -11

7 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
19 дек. 15:44 , ,

VW Polo -96 vo odlicna sostojba

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
13 ноем. 05:22 ,

VW POLO -98

Година: 1998
Километража: 150 000 - 159 999
26 септ. 20:44 , ,

VW Polo -96 vo odlicna sostojba

1 700 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување polo | Сите | Автомобили | Велес не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • Polo во категорија Автомобили | Smart
  • polo во категорија Автомобили | Land Rover | Range Rover
  • polo во категорија Автомобили | Yugo
  • polo во категорија Автомобили | Mercedes-Benz | C 220 | C-класа
  • polovni avtomobili во категорија Автомобили | Honda | Accord
  • Polo во категорија Автомобили | Renault | Scenic
  • polovni avtomobili во категорија Автомобили | Toyota | RAV 4
  • Polo во категорија Автомобили | Škoda | Felicia
  • polovni avtomobili во категорија Автомобили | Honda
  • polo во категорија Автомобили | VW Volkswagen | Golf Plus | Golf

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации