Македонски | Shqip | English |

Polo | Виница | Возила | Автомобили

08 дек. 22:36 ,

VW POLO

1 800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 15 000 - 19 999
16 окт. 13:47 ,

VW Polo odlicna sostojba

2 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
26 јун. 23:22 ,

VW Polo

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
26 јун. 23:02 ,

VW Polo

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
06 фев. 19:18 ,

Citroen Berlingo 2.0 HDI moze i zamena

2 850 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
07 јан. 18:57 ,

VW Polo

1 200 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
13 дек. 11:54 ,

VW Polo 1.4 DIZEL -93

900 ЕУР

Година: 1993
Километража: 190 000 - 199 999
12 дек. 14:11 ,

VW Polo varijant 1.4 AEX 44 kw lpg -97

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999

  • polo во категорија Автомобили
  • Polo во категорија Автомобили
  • Polo во категорија Автомобили
  • polo во категорија Автомобили
  • Polo во категорија Автомобили
  • Polo во категорија Автомобили
  • Polo во категорија Автомобили
  • polo во категорија Автомобили
  • polo во категорија Автомобили
  • polo во категорија Автомобили

Кон почеток